סאן רוף , מותר לעשות לפי חוק? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאן רוף , מותר לעשות לפי חוק?

aviram20

Recommended Posts

אבירם, למה זה יפגע במבנה האוטו?

הגג נותן חוזק מבני לאוטו, הוא חלק חשוב מהאוטו, בספיגת האנרגיה בתאונה.

ברגע שאתה מוריד חתיכה משמעותית מהגג, אז ברגע שתקרה תאונה חס וחלילה, הגג יהיה חלש משמעותית ויקרוס בקלות יותר.

מכוניות עם גג נפתח השלדה שלהם מחוזקת.

אריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Levo, יש לי שאלה.

בתור חנון,

תוכל להסביר לי, מה הצורך הזה שיש לחנונים בשיפוץ(מודינג)

המארז במחיר יקר יותר מהמארז עצמו?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חזקק !

(רגע ואם אני גם רוצה לעשות סאן רופ ועושה רציני מה אני ? :lol: :lol: :lol: )

אריאל

אני יודע

אבל אני סך הכל מוריד חתיכה מרובעת קטנה מקדימה

החתיכת פח הזאת זה מה שישנה את המבנה את האוטו ?

(אני לא נוגע בקורה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לבדוק את זה שתדע בוודאות, אני לא הייתי מנסה כזה דבר בלי לדעת ב100% שזה לא גורם נזק לחוזק האוטו.

בכל מקרה לא מדובר פה במשהו פשוט, מדובר פה בעיניין משמעותי ששווה בדיקה.

כמו שאתה עושה שינויים בבית, עם קורות בטון וכד', אתה צריך אישור של מהנדס וחתימה שלו למקרה שקורה משהו.

לך תשאל מוסכים שמבינים בעיניין, ואנשים שמבינים בזה.

אני בטוח שיש על זה הרבה מאוד מידע בחו"ל, ולאו דווקא בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

getRich:

sunroof זה מוד פונקציונאלי, לדים ובולשיט זה מוד "פוזה". במקרה הזה, הsunroof עדיף על מוד למארז (לדעתי).

חוץ מזה, לאבירם(ן?) יש זמן, כשרון ורצון, אז למה לא? הפרוייקטים המוזרים והנחמדים של i-pink ושאר החברה כאן (בניית גיטרות, כובעים עם לדים, cnc וכו') גם נעשו מאותה סיבה. (וזו גם הסיבה שאני גומר את הiPod שלי עכשיו, עם האקים לrockbox..)

בקיצור, בהצלחה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלה...בלה...בלה...אני ערסוואת אחושרמוטה גבר...

אני קובע שאתה ערס על סמך הרבה מאוד הודעות שלך בפורום, הנוסח שלהן והתוכן שלהן.

בגלל זה, כנציג אוכלוסיית הערסים בפורום, רציתי לברר ממך קצת פרטים וחוסר שיתוף

הפעולה שלך בנושא הוא ממש לא לעניין.

בנוסף, עצם ההתלהמות שלך רק מוכיחה את דבריי.

את נושא האלה בראש, אתה מוזמן ללבן איתי בפרטי :)

Levo, יש לי שאלה.

בתור חנון,

תוכל להסביר לי, מה הצורך הזה שיש לחנונים בשיפוץ(מודינג)

המארז במחיר יקר יותר מהמארז עצמו?

איך החזרת לי באותה מטבע, למדתי את הלקח.

לך לך תפיק After school special על סובלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה לא סתם ככה לחתוך ולהדביק.. זה צריך להיות טיפה גמיש ועמיד בזעזועים וכו'..

אתה לא רוצה מצב שחס וחלילה תהיה בתאונה וזכוכית תיפול לך על הראש! (שמשות זו לא זכוכית רגילה היא בנויה להשבר לרסיסים ולא לחתיכות גדולות

שיכנסו לך לגוף)

לדעתי סאנרוף שווה רק אם הוא נפתח לגמרי ולא רק עולה או משהו כזה.. כל הכיף זה המשב רוח שהוא נותן.

לא ציפיתי שזה יעלה 2 שקל אבל גם לא 7-8 או 14 אלף! מוסיפים עוד קצת וקונים פונטו קבריולט חח

אולי אם יש לך ב300 אלף זה לא מחיר מוגזם אבל תכלס אני בחיים לא הייתי עושה את זה ברכב יקר..

בקיצור רק קונה כזה מוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי ששמשות בנויות רק להיסדק ולא להתנפץ

הן נסדקות רק אם המכה חלשה, ברגע של שבר הן מתפרקות לחלקים קטנים, אתה מוזמן לנסות :xyxthumbs:

ששברו לי את החלונות ברכב לא הייתה לי שמשה אחת שנסדקה, הייתי צריך יום שלם לשאוב את כל הזכוכיות הקטנות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמשה הקדמית היא זכוכית מצופה (laminated) ונשארת שלמה בכל מצב. כמעט. תיכנסו לאתר של NCAP לראות מבחני ריסוק, ב 99% מהמקרים השמשות יוצאות בחתיכה אחת- רק סדוקות.

החלונות/שמשה אחורית- זכוכית מחוסמת עם מתח פנים גבוה, נועדה להישבר להרבה חתיכות קטנות מ 2 סיבות-

1- במקרה של תאונה, שלא יהיו שברים גדולים שעלולים לחדור לגוף.

2- במקרה חירום, כוח נקודתי מרוכז (למשל, פטיש לשבירת חלונות) שובר את החלון לחלוטין ומשאיר צוהר נקי יחסית לבריחה. זכוכית לא מחוסמת הייתה נשברת באמצע, ומשאירה המון קצוות משוננים שעלולים לפצוע את מי שמנסה להימלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמשה הקדמית היא זכוכית מצופה (laminated) ונשארת שלמה בכל מצב. כמעט. תיכנסו לאתר של NCAP לראות מבחני ריסוק, ב 99% מהמקרים השמשות יוצאות בחתיכה אחת- רק סדוקות.

החלונות/שמשה אחורית- זכוכית מחוסמת עם מתח פנים גבוה, נועדה להישבר להרבה חתיכות קטנות מ 2 סיבות-

1- במקרה של תאונה, שלא יהיו שברים גדולים שעלולים לחדור לגוף.

2- במקרה חירום, כוח נקודתי מרוכז (למשל, פטיש לשבירת חלונות) שובר את החלון לחלוטין ומשאיר צוהר נקי יחסית לבריחה. זכוכית לא מחוסמת הייתה נשברת באמצע, ומשאירה המון קצוות משוננים שעלולים לפצוע את מי שמנסה להימלט.

צודק בהחלט, אבל תרשה לי להוסיף, יש גם שמשות אחוריות שהן מצופות, כמו הקדמיות, אבל זה ברכבים חדשים יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...