פתיחת פורטים-אצלי פתוח אצל בזק חסום - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתיחת פורטים-אצלי פתוח אצל בזק חסום

גליטו

Recommended Posts

שלום לכולם ...

לפעמים האימיול מוריד טוב ולפעמים לא ...זה בגלל שבזק חסמו את הפורטים כדי לשמור רוחב פס או לא יודע למה ...

עכשיו אצלי הכול פתוח נכנסתי ל-10.0.0.138

והוספתי שם את הפורטים ...

עשיתי ip קבוע :

חיבורי רשת-local area connectoin - protocol-מאפיינים

ושם עשיתי ip קבוע 10.0.0.8

אצלי הכול פתוח רק שבזק חוסמים אז התקשרתי אליהם והחוצפנים האלה אמרו שהם לא מטפלים בזה וצריך להצטרף למסלול שעוסק בבפתיחת פורטים וכאלה שטויות ...

אני לא רוצה שיעזרו לי אני יודע לבד אני רוצה שהם יפתחו לי את הפורטים ...

קיצר יש עוד משהו שאני יכול לעשות על המחשב שלי כדי לפתוח את הפורטים או שההורדות שאני מוריד תמיד יורידו טוב ?

או שהבעיה אצלם ואני צריך להתקשר ולריב איתם שיפתחו לי מבלי להצטרף למסלול עזרה הזה שלהם (אני לא צריך תעזרה שלהם אני רוצה שיפתחו לי את הפורטים כי שילמתי כסף על האינטרנט שלהם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם חסמו אני לא יכול להוריד יותר מ-5 ק"ב ...

בהורדה ישירה זה כמובן בסדר ...

כאילו אני לא יודע אם חסמו אבל רוב הזמן זה לא מוריד יותר מ5-10 ק"ב ורק מידי פעם זה מגיע ל300-450

נגיד התחברתי זה הוריד לי בלי הפסקה על 460 ואז יצאתי מהאימיול והתחברתי שוב אחרי 20 דקות וזה התחיל להוריד גרוע כאילו לפעמים זה מוריד לפעמים לא וזה מראה שהפורטים חסומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש לך בעיה של התחברות לאנשים או שרתים.

מה זה קשור לפורטים? אם הפורט היה סגור לא היית מצליח להתחבר בכלל.

חוץ מזה שאין שום חסימה אצל הספקיות על פורטים.. הרי אתה יכול להחליף את האימיול לאיזה פורט שאתה רוצה.. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שלא שיניתי את הפורטים ? לא עזר...

זה שלא שהם חסמו פורטים ספציפיים ...לא יודע מה הם עשו אבל זה אמור להוריד טוב וזה לא מוריד והחלפתי פורטים וזה לא שינה כלום ...

ואני גם לא יודע לאיזה עוד מספרים לשנות כי לא כול המספרים עובדים ...

קיצר הם רוצים לחסוך רוחב פס או לא יודע מה אז הם עושים שלפעמים אני יוריד טוב לפעמים לא ...

כמו שאמרתי :

נגיד התחברתי זה הוריד לי בלי הפסקה על 460 ואז יצאתי מהאימיול והתחברתי שוב אחרי 20 דקות וזה התחיל להוריד גרוע כאילו לפעמים זה מוריד לפעמים לא וזה מראה שהפורטים חסומים...

לא יודע אם הפורטים חסומים אבל משהו חסור של נותן שתמיד יוריד טוב אלא רק מידי פעם כדי שאני לא יחשוב שיש בעיה אז לפעמים זה עובד לפעמים לא ...וזה אמור לעבוד תמיד או לפחות רוב הזמן ולא להוריד כול הזמן על 5 מ"ב כי יש מקורות כדי שזה יוריד טוב ..

זהו סליחה על החפירה תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תלמד קצת רשתות וכשתדבר במושגים הנכונים ובצורה הנכונה עוד יוכלו להתייחס אליך איך שהוא...

אתה מתחיל להריץ כל מיני האשמות סתם בלי בסיס!!!

לא משנה אם זה בין לאומי או כל חברה אחרת חברות לא חוסמות יציאות TCP\UDP... הן אולי עושות עיצוב רוחב פס וגם זה לא בטוח.

זה שאתה מוריד במהירות 5 ק"ב לשניה זה לא קשור לספקית שלך... קודם תלמד איך האימיול עובדת ואז תדבר על זה שזה מוריד לך לאט.

יש דבר שנקרא קרדיט ואם תרצה הסברים קצת יותר מעמיקים אבל שוב מתוך רצון להבין מאיפה הבעיה נובעת ולא בקטע של "הם עושקים אותי" אז ישמח לענות לך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה הספקית עושה היא גורמת שזה יוריד לפעמים ולפעמים לא ...

ואני כן יודע איך אימיול עובד ...תאמין לי שזה לא בגלל האימיול ולא קשור לקרדיטים ...

איך אני יכול לבדוק שהספקית לא חוסמת או מעכבת לי שום דבר ? שלא יעכבו כלום ...

ואל תגיד שוב שזה בגלל קרדיטים כי זה לא ...רק איך אני בודק שהכל תקין מבחינת הספקית ומבחיניתי ששום דבר לא חשום לי במחשב ואז אם שניהם זה סבבה אז תגיד קרדיטים למרות שזה עדיין לא יהיה זה אבל לא חשוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תלמד קצת רשתות וכשתדבר במושגים הנכונים ובצורה הנכונה עוד יוכלו להתייחס אליך איך שהוא...

אתה מתחיל להריץ כל מיני האשמות סתם בלי בסיס!!!

לא משנה אם זה בין לאומי או כל חברה אחרת חברות לא חוסמות יציאות TCP\UDP... הן אולי עושות עיצוב רוחב פס וגם זה לא בטוח.

זה שאתה מוריד במהירות 5 ק"ב לשניה זה לא קשור לספקית שלך... קודם תלמד איך האימיול עובדת ואז תדבר על זה שזה מוריד לך לאט.

יש דבר שנקרא קרדיט ואם תרצה הסברים קצת יותר מעמיקים אבל שוב מתוך רצון להבין מאיפה הבעיה נובעת ולא בקטע של "הם עושקים אותי" אז ישמח לענות לך פה.

א.הן ועוד איך עושות עיצוב רוחב פס - כאילו דהההההההההההההההההההההה !

אתה לא יכול לדמיין מה היה קורה אם לכולם היה CBR.

ב.ייתכן שהספקית אחראית לאיטיות שלו - אך זה לא ודאי שכן EMULE מתבסס הן על קרדיט והן על מקורות שלאו דווקא זמינים 24/7

אז בקיצור לפותח הדיון - פורטים זה לא הכל בחיים , SHAPING יש לכל העמחות בינינו , ואתה מוזמן לנסות 018 ואורנג' שמנסיוני עובדות מהר מאוד רוב הזמן (אולי בסופ"ש פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה מטופש שלא לומר מגוחך... חדש לכם שספקיות בישראל מאיטות בצורה קיצונית עד חוסמות לחלוטין (בהתאם לעומס) פרוטוקולים של שיתוף קבצים??

אני מרגיש כמו בשנת 2007 מחדש... ממש דז'ה וו לנושאים שנפתחו כל שני וחמישי "הכל פתוח אבל האימיול מתחבר ב-low id ובקושי מוריד.. למה??".

רבותי, תחפשו קצת על traffic shaping. אפילו ב-YNET היו על הנושא הזה לא מעט כתבות גדולות.

כל ספקיות האינטרנט בישראל מבצעות עיצוב תעבורה רציני נגד שיתוף קבצים. בעבר היו את בינלאומי שלא חסמו ולמעשה ממש התגאו בזה (נציגו המכירות אמרו במפורש שהם הספקית היחידה שלא חוסמת) אבל לאחרונה גם הם התחילו עם זה בשעות העומס.

מה יש לעשות נגד זה? כנראה שכלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שכל ספקית עושה עיצוב רוחב פס אבל השאלה היא באיזו רמה...

אם בשביל לעצב תעבורה ברוחב של 2 וחצי מגה על 256K ברמה של שכבה 7 (אפליקציה) אתה צריך איזה מינימום פנטיום 4 עם גיגה זכרון בשביל לא לקבל LATENCY מעצבן ומציק שיגרום לבערך די הרבה חיבורים להרגיש מקופחים אז תחשוב כמה בין לאומי יצטרכו להשקיע בשביל בערך הגיגות של רוחב פס שלהם...

אני בספק אם הם ישקיעו במערכת מחשוב כזאת יקרה.

זאת דעתי כמובן.

ברור שיש דרכים נוספות לעיצוב רוחב הפס אבל בכללי על זה רוב מי שמדבר על עיצוב רוחב פס מתלונן ואני באמת בספק שהספקיות היו עושות כזה סינון.

אבל בנוסף לזה היום כמעט כל שרת אימיול עובד בחיבור מוצפן ככה שגם אם יעשו עיצוב רוחב פס אני בספק אם יוכלו לעלות על זה בקלות.

האופציה הנוספת היא שהם מעצבים רוחב פס על ידי סינון כתובות IP מסויימות של שרתים אימיול ידועים.

יש לי איזה שהיא קרובת משפחה שעובדת בנטויזן והייתי אמור לעשות סיור אצלהם ולדבר עם אחד המנהלים אבל זה עדיין לא יצא לפועל לצערי.

ברגע שיצא לי לדבר איתו אני אדווח מה הוא אמר...

במידה ומישהו עובד באחת החברות שיביא לפה את העובדות הקיימות בשרתים ובציוד הרשתות שלהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט לא אמיתי, אתם באמת מעלים את הנושא הזה מחדש? זאת עובדה. ספקיות אינטרנט חוסמות/מאיטות בצורה קיצונית שיתוף קבצים.

דצמבר 2007 !!!!!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3478842,00.html

ושנה וחצי לאחר מכן, גם בב"ל התחילו לחסום:

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-3690110,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...