המחשב החדש שלי מה אתם חושבים? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב החדש שלי מה אתם חושבים?

tomer

Recommended Posts

קודם כל מזל טוב.

שנית, אין לי מושג בשביל מה צריך כזה מפרט... זה נראה OVERKILL רציני.

אני לא רואה איך אתה מנצל בשנתיים הקרובות 100 מגה של דיסק או גיגה של . ראיתי המון בנצ'מרקים שמראים כי לתוספת של מעבר ל 512 מגה אין כמעט השפעה על הביצועים.

ואתה יודע מה עוד מבאס ?

שהמחשב שלך שעכשיו הוא הכי HIGH END שיש לא יהיה כזה בעוד שלושה חדשים...

אבל אני סתם מקנא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל היה את הוויכוח הזה לא?

(אולי זה לא היה אתה ואני אידיוט , תקן אותי אם אני טועה)

אני לא זוכר כזה ויכוח, ובטח לא אמרתי לאף אחד לקנות או לא לקנות מחשב בסכום כזה. אם כבר מוציאים כל כך הרבה כסף אז לפחות לעשות קניה נכונה ולא לפוצץ אלפי ש"ח על מיותר ומארז שעולה כמו מחשב שלם של אנשים פחות עשירים.

טוב סליחה , טעות.

אבל היה פה מישהו שאמר שהוא מוציא על המחשב שלו 15000 ש"ח. פשוט התבלבלתי וחשבתי שזה אתה :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

atlon xp 2000

GF3-delox T500

WD 100 gb hd

bord : A7N-266E-L

Kingston:1024mb ddr ecc

sound card : CreativePLATINUM

(מארז)INTEL COLOMBUS3

ומסך :

sony :G-420

it all cost me like 10000 nis...

אני חושב שאתה המחשב הזה מאפיינות מספר שגיאות בולטות: תמטום(חוסר ידע), קריאת המדריך של פיסי פרו, בזבזנות ממדרגה ראשונה ולכל זה צריך להוסיף למעלה: חשש מלקנות מחשב שלא יחזיק יותר משנתיים(מרות שאני בטוח שהמליין שהרכיב את המחשב הזה יחליף אותו תוך שנה). ועכשיו לשלם נימוק.

תמטום ובזבזנות -

WD 100 gb hd, למה? :-/

Kingston:1024mb ddr ecc, מי צריך זכרון ECC? ועוד בכמות של 1024? אתם יודעים מה מילא ג'יגה של RAM שלא ינוצלו, אבל עוד ECC??!?!?!?!?! שמחשב ביתי בכלל לא צריך, וזה כבר גם מתחבר לעניין של בזבזנות ממדרגה ראשונה.

בזבזנות: INTEL COLOMBUS3 - למה לזרוק כ"כ הרבה כסף? אותו דבר עם הזכרון.

קריאת המדריך של פיסי פרו: bord : A7N-266E-L, זה פשוט זועק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שממש מצחיק זה הנימוק שלך על המארז, למה כזה מארז? לא משנה אם אתה שם שם מערכת קירור מים לא צרכים כזה מארז, ה-Enermax יכול להספיק לך ואם לא יש גם את מארז ה-Full server של שהוא מספיק גדול, והזיכרון מה שהשאר אמרו. אני הייתי ממליץ לך ללכת על כרטיס מסך Ti 500 של Hercules או 8500 שניהם כרטיסים מאוד טובים, בקשר לדיסק הקשיח את יכול לקנות במקום כל הזיכרון והמארז הזה כרטיס Scsi עם כונן קשיח של לא יודע איזה חברה... עם 15,000 RPM שיתן לך אחלה ביצועים, וגם צורב Scsi טוב ונחמד. הרבה יותר משתלם מהמפרט ה**** שלך. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אחרי 5 הודעות קטילה אני מאמין שהבנאדם הבין את הענין לא צריך לבעס אותו לגמרי מם גם שרובינו הינו מחליפים איתו אז לא כל אחד שקרא את כל הביקורת וההשואות צריך לכתוב אותו דבר

ת ת ח ד ש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ייקס..."

אל תגיד את זה..... זה לא מחשב גרוע. זה פשוט מחשב שבאותו מחיר הוא היה מוציא בערך 15%-20% יותר ביצועים (הוא היה יכול לקנות שני זכרונות מושקין High Pref. 256MB PC2100 CAS 222 או לקנות 2700 ולחכות ליציאה של לוחות KT333 (עוד איזה 3 שבועות), בקיצור הוא היה קונה שניים של 256MB של זכרונות איכותיים ומהירים. בכסף שהוא חסך מקנייה של 1GB זיכרון, הוא היה קונה דיסק קשיח סקזי ובקר בנוסף למה שיש לו עכשיו, והוא היה יכול לשנות ל את הדיסק IDE שיש לו. את הכרטיס מסך להרקולס ובכלל חגיגה).

אל תקנה מושקין - לא שווים את 'הכייסיף' - זה כמו לקנות ECC :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...