Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

חשבתי שכתבת שהגשת הצעה, אם זה ככה, אז למה המונה על 0 עדיין?

לפי מה שכתוב שם זה מינימום 50 הצעות.

באמת מוזר. אבדוק במייל. עריכה: קיבלתי מייל אישור. כנראה באתר לוקח זמן להתעדכן. [br]פורסם בתאריך: 10.08.2009 בשעה 13:40:48

והיבואן לא יכול לפשוט רגל? ראה ערך לוחות אם של DFI.

בעיקרון אם יבואן רשמי פושט רגל היבואן הרשמי החדש מחוייב לטפל גם בלקוחות של היבואן הקודם. זה ברמת העיקרון. בפועל מדובר בסיפור מהתחת. הרבה מאד בירוקרטיה, זמן המתנה, טלפונים, פרצופים. אני מטפל כל יום בלקוחות שרכשו מוצרים של לייף וממתינים חודשים להחלפה ע"י טאק דאטה. בסופו של דבר מקבלים, אבל אחרי הרבה כאב ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

והיבואן לא יכול לפשוט רגל? ראה ערך לוחות אם של DFI.

הסיכוי שיבואן יפשוט רגל, לעומת חנות בודדת, הוא קלוש יותר.

וברגע שמדובר על יבואן רישמי, אם יכנס יבואן רישמי אחריו מטעם החברה, הוא אמור לתת מענה, בין אם זה יוצא בפועל או לא זה לא כל כך משנה, העיקר שהסיכויים כאן הם הרבה יותר טובים מאשר מול חנות בודדת.

וQTTP, אין לי בעיה שלא יהיו מעוניינים לדבר איתי, אבל שיגיבו בדיון לכל חברי הפורום, שזה מה שהם התבקשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחישוב מהיר המחיר של NEXTOP ב-3 תשלומים + משלוח זול ב-18-20 אחוז בהשוואה לחנויות אחרות. לדעתי כל עוד NEXTOP נותנת אחריות על פיקסיל שרוף מהשבוע הראשון והמסך עדיין מיוצר המחיר משתלם מאד. יאיר מפנדה צודק שמסכים LCD כמעט ולא מתקלקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחישוב מהיר, השוק כל כך רווי במסך הזה כבר, שהם לא ימצאו 50 קונים בחודש, ומי שהתלבט שבוע שעבר כבר קנה במבצע של פנדה...

אז אותי יותר מעניין אם זה באמת יתקרב ל50 קונים (ועובדה שTMSFOX לא חושבים ככה ולכן הם נתנו הצעה ל10+) או שזה סתם ניסיון לפרסום החנות.

חבל שאין אפשרות בפורום לעדכן זמן שרוצים שהלינק יוקפץ בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם פנדה מכרו מעל 50 יחידות בחודש ב-1,500, NEXTOP גם יכולים. לא ימכרו אז לא ימכרו. חוץ מזה לפי התגובה של TMS הם ממש לא לחוצים למכור את המסך בהנחה. 10 יחידות היו מחוות רצון טוב לפורום. מבחינתי כל עוד קיימת אפשרות לרכוש את המסך ב-1,200 אני מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לרגע זה, התשובה מתחלקת לכמה חלקים

נקסטופ הכי משתלמת בהנחה שהאחריות היא אחריות של , מצד שני במידה וצריך להגיע ל50 מסכים, לא בטוח שזה יקרה, וגם זה אומר שתצטרך לחכות לפחות חודש עד שתקבל את המסך (הכוונה עד שהמכירה תסגר).

אחר כך פנדה במזומן

אחר כך הקנייה הקבוצתית של TMSFOX במזומן (בהנחה שמגיעים ל10 אנשים ומעלה)

ומשם זה רק מחמיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סבור שמגיעה לדנדן הבעת הערכה לנטילת יוזמה בהקמת הצעות למכירה קבוצתית לחברי הפורום.

גם אם יש אינטרס אישי מאחרי יוזמה כזו - זה בהחלט ראוי.

כל מי שקנה 2209WA בסופשבוע האחרון שיחק אותה בזכות דנדן.

אנשים שאלו שאלות בקשר להצעה, והוא טרח ונתן תשובות מלאות וברורות

ופרט את היתרונות והחסרונות.

ההשתלחות של מישהו פה בפורום ביוזמה כזו פועלת לרעת כולנו !

לא תמיד צריך לתת מינוי רשמי למישהו לבצע פעולה כזו, ואם קם בן אדם לוקח יוזמה אז נותר רק לברך.

אני מפציר בכם, בכל מי שחושב כמוני, להוסיף שורה ולתמוך בו, למען כולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סבור שמגיעה לדנדן הבעת הערכה לנטילת יוזמה בהקמת הצעות למכירה קבוצתית לחברי הפורום.

גם אם יש אינטרס אישי מאחרי יוזמה כזו - זה בהחלט ראוי.

כל מי שקנה 2209WA בסופשבוע האחרון שיחק אותה בזכות דנדן.

אנשים שאלו שאלות בקשר להצעה, והוא טרח ונתן תשובות מלאות וברורות

ופרט את היתרונות והחסרונות.

ההשתלחות של מישהו פה בפורום ביוזמה כזו פועלת לרעת כולנו !

לא תמיד צריך לתת מינוי רשמי למישהו לבצע פעולה כזו, ואם קם בן אדם לוקח יוזמה אז נותר רק לברך.

אני מפציר בכם, בכל מי שחושב כמוני, להוסיף שורה ולתמוך בו, למען כולנו.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...