מי מאמין שנחתו על הירח? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי מאמין שנחתו על הירח?

chenrp

Recommended Posts

מכסחי המיתוסים עשו על זה פרק שלם והוכיחו שזה לא היה מבוים.

אבל יש לי בעיה אם זה.

הבעיה היא שהם הוכיחו שזה אמיתי ע"י כך שהם שחזרו את התנאים של הירח על כדור הארץ בדגם מוקטן ועשו תצלומים כמו של וע"י כך הפריחו טענות על החזרי אור וכו' שלא נראו הגיוניים...

הבעיותיות פה שהם בעצם צילמו תמונה בדגם מוקטן של הירח על פני כדור הארץ והתמונה הייתה כמעט זהה לזאת של שכביכול צולמה על הירח...מה שאומר שניתן לזייף את התמונות....והם בעצם סותרים את עצמם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למען האמת- לארה"ב היו כל האמצעים וכל הסיבות לביים את זה.

ראיתי לאחרונה תוכנית בדיסקברי על אנשים שפשוט מוצאים דברים שאי אפשר לראות אם לא מסתכלים עליהם. וזה לא רק דג מתנפנף וכאלו . הם מראים שם דברים כמו נניח :

1)כשמעבורת נוחתת (כמו זה שב"ירח" ) היא אמורה לעשות מעין בור תחתיה (בגלל שיש חום מאיזה מנוע\לא יודע מה מלמטה) . פשוט אין זה אפילו לא בתמונה אחת.

2)צל לא הגיוני . זה לא דבר שצריך להפריך. זה פשוט לא הגיוני הצל שהיה בתמונות! ילד בן 2 יכול להגיד שיש משהו לא בסדר עם הצל .

3)בדרך לירח יש מעטפת קרינה שאדם שעובר דרכה (בין אם זה בחללית ובין אם לא) הוא פשוט ימות ויהיו לו כוויות על כל הגוף .

היו עוד הרבה אבל את אלו אני זוכר הכי טוב ..אני לא רוצה לחרטט.

אני לא אומר שהדעה הזו צודקת. מצד שני אני לא מאמין שמישהו נחת על הירח לפני 40 שנה בלי כאשר היו לו יותר מידיי מכשולים בדרך . כמו הקרינה הזאת שעדיין לא יודעים איך לעבור.

עוד דבר- לאחר הנחיתה, קרו מקריי מוות בקרב 10 (אם אני לא טועה) אסטרונאוטים . כולם אחד אחרי השני בסיבות מוות מוזרות . אוליי בגלל שהם ידעו את הסוד.

1. למה בור? כי ראית את זה בסרט מצוייר? :kopfpatsch: תלוי בדחף וסוג המנוע, בפיית הגז, בהרכב החומר שנוחתים עליו. אם הייתה עושה בור, אתה לא חושב שזה היה טיפלה פגם בכל התוכנית?

2. כן כן, צללים יכולים להיות לא מקבילים כאשר אובייקט אחד במישור והשני נמצא על קפל קרקע בדיוק כמו בתמונה המדוברת

3. איזה מעטפת קרינה!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש לי בעיה אם זה.

הבעיה היא שהם הוכיחו שזה אמיתי ע"י כך שהם שחזרו את התנאים של הירח על כדור הארץ בדגם מוקטן ועשו תצלומים כמו של וע"י כך הפריחו טענות על החזרי אור וכו' שלא נראו הגיוניים...

הבעיותיות פה שהם בעצם צילמו תמונה בדגם מוקטן של הירח על פני כדור הארץ והתמונה הייתה כמעט זהה לזאת של שכביכול צולמה על הירח...מה שאומר שניתן לזייף את התמונות....והם בעצם סותרים את עצמם!

לפני 39 שנה הם עוד לא היו בירח, והם לא ידעו ממה מורכבים החומרים.

ומה קורה שם, אחרי שהם הגיעו לשם, וחזרו הם ידעו בדיוק מה הולך שם, אז ידעו לשחזר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש לי בעיה אם זה.

תראה עד הסוף, תבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים איך ככל שהשנים עוברות, השקר הופך לאמת.

לפני כמה שנים השאלה הייתה "מי מאמין שלא נחתנו על הירח" קרי, האמת המקובלת היא שכן נחתנו על הירח.

היום? "מי מאמין שנחתו על הירח?" כאילו האמת המקובלת היא שלא נחתנו.

יחי הטימטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מאמין שנחתו על הירח זה הכול היה מבוים

ראיתי בפעם סרט ב דסקברי ושם מסברים למה זה לא אפשרי

בגלל שיש לחצים שהגוף של האדם לא יכולים לעמוד

דבר חשוב שמשוים את זה לעומק של הים

שאדםלא יכול ללכת בקרקעית של הים בגלל לחצים

אז אם אומרים אייך זה אפשרי שהאדם נחת על הירח אם חליפה שלפי דעתם לא תעמוד בלחצים שיש בירח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אומרים אייך זה אפשרי שהאדם נחת על הירח אם חליפה שלפי דעתם לא תעמוד בלחצים שיש בירח

דעתם משנה לישבני, אבל הוא נורא אכפתי אז אי אפשר ללמוד ממנו לרוב האנשים.

על סמך מה הם אומרים את הדעה שלהם?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מאמין שנחתו על הירח זה הכול היה מבוים

ראיתי בפעם סרט ב דסקברי ושם מסברים למה זה לא אפשרי

בגלל שיש לחצים שהגוף של האדם לא יכולים לעמוד

דבר חשוב שמשוים את זה לעומק של הים

שאדםלא יכול ללכת בקרקעית של הים בגלל לחצים

וואו ההודעה הזאת מפגרת בכל כך הרבה רמות.

יש לחצים בעומק הים בגלל שיש עליך טונות וטונות של מים שמפעילים עליך לחץ, על הירח אין אפילו אטמוספירה משמע אין שם שום לחץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...