מספר דברים לאחר התקנת UBUNTU. - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר דברים לאחר התקנת UBUNTU.

amd@ati

Recommended Posts

חברי הפורום שלום רב,

בפעם הראשונה התקנתי , וסה"כ אני מסתדר איתה לא רע, והיא עושה רושם טוב, אבל:

1. כאשר עבדתי עם העומס על המעבד לא עבר את ה-20%, אבל באובונטו הוא מגיע תכופות ל-90% עד-100%, האם למישהו יש פתרון לבעיה ויודע מה עלול לגרום לכך?

2. יש לי מערכת רמקולים היקפית (4.1) ואני לא מצליח להפעיל את האחוריים באובונטו, ב-"סאונד רפרנסס" שיניתי ל-"סראונד" וזה עדיין לא עזר, בנוסף גם הצליל לא נקי ויש מעט רעשים בצליל, ניסיתי להוריד חדשים לכרטיס הקול, (AC 97) אך גם זה לא עזר, האם למישהו יש פתרון לבעיות?

3. הפונטים של הכתב באינטרנט בעיקר לא נוחים לקריאה, האם למישהו יש המלצה לפונט נוח לקריאה?

טיפים נוספים למתחילים ייתקבלו בברכה,

תודה רבה מראש. ;)[br]פורסם בתאריך: 6.08.2009 בשעה 00:17:40

אה, עוד מספר דברים.

4. האם יש צורך בהתקנה של מיוחדים, כמו כרטיס מסך?

5. שמתי לב שהמעבד מתאמץ רק כשאני גולש באינטרנט, איך זה יכול להיות?

6. החלשתי מעט את הקול ב-"סאונד רפרנסס" ועכשיו אין רעשים בקול, אך אני עדיין לא שומע צליל היקפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תפתח את gnome-system-monitor, ותראה אם X אוכלת את כל המשאבים. אם כן, הבעייה היא בדרוייר של כרטיס המסך.

עדכן את הדריוור, או בטל את האפקטים הגראפיים (לגמרי), בsystem->appearance.

שכבת הגראפיקה בלינוקס קצת בעייתית, וחלק מכרטיסי המסך מקרטעים. איזה יש לך?

2. כנראה לא פתיר, שכבת הסאונד של לינוקס מאוד לא טובה. יכול להיות שיפתר באוקטובר, אבל אל תתפוס אותי במילה.

3. חפש בגוגל את droid, והתקן אותו, או תבחר דרך synaptic את חבילת mstcorefonts (אני לא בטוח ב100% באיות).

יש גם את חבילת culmus שהיא מצויינת, תבחר משם משהו (אני לא זוכר את השמות של הקבצים).

פתחתי על זה באג בlaunchpad לפני קצת יותר מ3- שנים, וזה עדיין לא נפתר.

הטיפ המרכזי שאני יכול לתת לך הוא לא לקחת את קשה. תחשוב על זה כמו משחק ויהיה לך הרבה יותר נעים ונוח.

אם תקח את ברצינות, תהיה לך חוויה מאוד מתסכלת בנקודות שבהן היא לא מלוטשת.[br]פורסם בתאריך: 6.08.2009 בשעה 00:31:39

4. לפעמים, תריץ את ה restricted hardware manager (שוב, אני לא בטוח באיות).

בכל מקרה, אף פעם אל תתקין דברים מהרשת באובונטו. תריץ הכל דרך מנהלי החבילות.

5. גרסאת הפלאש ללינוקס של אדובי מאוד רעה, איטית, ולא יציבה. בנוסף, פיירפוקס לא עבר אופטימיזציה ללינוקס, והוא יותר איטי מאשר בחלונות.

אם שאלה מס' 1 שלך נענתה בחיוב (כלומר, X אוכל את כל משאבי המערכת), הבעייה היא באפקטים. בטל אותם והמצב (כנראה ישתפר).

6. ר' סעיף 2, אין לך מה לטרוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אני מבין שבזמן הקרוב לא אמצא פתרון לעניין הסאונד.

אני מוריד דרייברים לכרטיס המסך, נראה אם זה יעזור למשהו. (X1950 PRO 512 MB, מידע ספיציפי לגבי בעיות איתו?)

שוב תודה, אני אנסה את הפונטים.[br]פורסם בתאריך: 6.08.2009 בשעה 00:36:26

אני באמת חושב שהבעיה היא בפלאש, באתרים מלאי פלאש הוא מקרטע במיוחד, האם יש איזשהו אחר מומלץ, או פתרון?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תוריד את הדריוורים מהאתר של ati! להתקין דריוורים ידנית זה מתכון לכאבי ראש.

אם לא בהתקנה הראשונית, אז בעדכון שלהם.

תשתמש ב restricted hardware manager כדי להתקין את הדריוור, אחרת תצור לעצמך בעיות (קוראים לו fglrx, אם אני זוכר נכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבעייה היא בפלאש, דפדפן אחר לא יעזור..

יש את gnash ו swfdec, אבל הם תומכים רק בתקן flash גרסא 7, ולא עושים את זה יותר מדי טוב.

מצאתי משהו (בן שבוע בערך):

http://www.tuxwire.com/2009/07/31/workaround-for-flash-player-10-performance-issue/

אין פתרון אמיתי ופשוט, עד כמה שאני יודע. [br]פורסם בתאריך: 6.08.2009 בשעה 00:48:14

http://www.michaellarabel.com/index.php?k=blog&i=114

יש תצלום מסך.( של restricted hw mangaer)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

control alt F1 הוא קצת לא נוח.

תלחץ על alt f2, ותכתוב שם gnome-terminal

תקבל את שורת הפקודה בתוך חלון, ואז תועל לעשות, למשל, copy-paste, או לשנות את הגודל. (או לראות מדריכים ברשת במקביל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...