חמאס מהסרטים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חמאס מהסרטים

amir85

Recommended Posts

החמאס משנה זירה ועובר לתעמולה בקולנוע, הסרט האחרון של התנועת הטרור האיסלמית

על שם גיבורם שרצח 13 חילים ומתנחלים, סחף את העולמות עם שורת המחץ

"To kill Israeli soldiers is to worship God".

חמאס מקווה להציג את הסרט בפסטיבל קאן באירופה (איפה שאני בטוח שהוא יזכה כרגיל לביקור חיובית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט "ואלס עם באשיר" שהועמד לפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל קאן, קיבל הרבה ביקורות חיוביות ולא רק ממי שבדרך כלל נותן ביקורות חיוביות לסרטים מהסוג הזה. כנראה שהסרט החדש של חמאס הולך להיות אפילו עוד יותר שמאלני, וזה בדיוק מה שבאירופה רוצים לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האירופאים האלה לא מטומטמים, הם יודעים טוב מאוד מה הם עושים. גם היטלר ידע מה הוא עושה וגם אחמדג'יהאד עם כל חבורת השמאלנים יפי נפש המאוננים על של הגרעין האיראני יודעים מה הם עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט "ואלס עם באשיר" שהועמד לפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל קאן, קיבל הרבה ביקורות חיוביות ולא רק ממי שבדרך כלל נותן ביקורות חיוביות לסרטים מהסוג הזה. כנראה שהסרט החדש של חמאס הולך להיות אפילו עוד יותר שמאלני, וזה בדיוק מה שבאירופה רוצים לראות.

בוא נגיד שנראה לי שואלס לשמולנים היה קטן לאומת מה שהם הכינו לנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שהסרט יוצא אני אישית מתנדב לשחרר גירסא פיראטית שלו לרשת (מצונזרת כמובן, חשבתי על להשאיר את ה5 דקות הראשונות של הפתיחה וכל השעה הנותרת מסך שחור)

ניראה לי שעוד מאט ישנו את החוקים ויורשו דיבורים על הורדה אי-לגלית של סרטי חמאס מצונזרים.

מה שהחמאסניקים הכינו לנו זה כלום. זה שמרוב הסרטים האמריקאנים אוכלוסיית העולם חושבת שהרוסי הממוצע מתהלך שיכור רוב היום לא מפריע לאותו רוסי לקרוע לכל איום ת'תחת.

זה שהחמאסנים יתחילו לחזק את המעמד של "ישראל נכנסה לעזה כדי להרוג פלסטינאים" יקל עלינו, סוף סוף נוכל לכתוב בדוחות לאו"ם שבמהלך הפעולה הצבאים נהרגו 500 אזרחים מקומיים בגלל שזאת הייתה המטרה. כל עוד הכוח הפיזי בידינו אין לנו ממה לחשוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב ככה?

אולי זה דווקא טוב לנו שמע אני די בטוח שהם לא יקרינו את הסרט הזה (לא יתנו להם).

וזה יראה לעולם שהם מתנהגים כמו איזה חארות. לא כמו בדיוק כמו חארות...

וגם אתה יודע שהעולם שונא את החמאס... זה אירגון טרור אתה יודע במבצע "עופרת יצוקה" כל העולם התנגד לזה שנהרוג אזרחים חפים מפשע, לא את החמאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק הבעיה עם ואלס עם באשיר? סרט מבריק.

אל תתחיל שוב...

אם זה היה סתם סרט אז לא הייתה שום בעיה סרט רגיל שמציג דעה מוסימת בצורה מאוד יצירתית, כן הוא עשוי טוב זה אני אתן לו

אבל מעבר לזה זה סרט שכביכול מיצג את וככזה הוא גרם לנזק רב, לא סתם זה אחד הסרטים היחידים שאושר לצפיה בלבנון (ובמצרים) למרות האיסור הגורף כנגד יצירות ישראליות.

סרט שעושה הצגה חד צדדית לחלוטין של הסיפור, בלי רקע, בלי למה ומדוע כל מה שהוא מתאר זה את ישראל

חייליה שהם כולם TRIGER HAPPY, SCARED LITTLE BOYS

עם ביטויים כמו "מה זה משנה פשוט תירה..."

וסצנות שבהן אנחנו יורים לכל עבר, אבל תמיד פוגעים רק בחפים מפשע... (לא נראה לי שהייתה סצנה אחת שבה פגענו במחבל)

בזמן שכל הזמן מראים חילים שלנו וטנקים, את האויב לא רואים, רואים רק נשים וילדים מסכנים...

כמובן שבהתקלויות אנחנו עם כל הטנקים והזחיחות הציונית מפסידים לקבוצה של אנשים רגילים או שכשאנחנו מנצחים זה ילד עם RPG...

כלומר כל העוצמה הישראלית לא עוזרת אבל אנחנו גדולים על ילדים שכמובן א מפחדים להלחם כנגד הכובש האכזר.

ובנוסף לכול עושים השוואה של הפעולות שלנו לשל הנאצים, וממקמים אותנו כאחראים לטווח...

רקע? טיהור אתני מוסלמי? מלחמת אזרחים? פלאנגות? לאאאא סתם יצאו לטיול בלבנון ללא סיבה בשביל הכיף ירו, הרסו, השמידו

בזמן שאנשי לבנון המסכנים נלחמו כנגד כל הסיכוים כנגד האויב הציוני הפחדן שבסוף איפשר את הטווח בפלסטינאים המסכנים להם.

קיצר סרט שמאלני סטנדרטי מלחמה זה רע, כיבוש משחיט, שלום עכשיו, אבל בשבילוב הנסיבות משחק לידיהם של מוסלמים הקיצונים ולא רק, הוא גם עושה עבודה יותר טובה מהפרופוגאנדה הכי זולה שלהם, כי הוא עושה את העבודה מבפנים.

ואחרכך מתפלאים למה אנשים לא מאמינים לנו לגבי עופרת יצוקה ...

זה כי הם רואים אותנו עם טנקים, מסוקים, "רוקדים עם כדורים" על האכלוסיה האזרחית המסכנה שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, שנינו יודעים שהדעות שלנו בנושא הן מנוגדות אבל אני מדבר על זה שמבחינה קולנועית סרט מבריק

והתמונה שהוא מייצג היא די אמיתית, היה טבח בסברא ושתילה, אם הייתה שם יד ישראלית או לא, זה כבר ניתן לויכוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה היה סתם סרט ישראלי, אז לא הייתי מתיחס לכל הבעיות הייתי נהנה מסגנון ונקודת המבט שמוצגת שם, כי אני מכיר את הסיפור

אבל ל99.9% מהצופים אין שמץ של מושג מה הסיפור וכאשר הם רואים סרט כזה שמתימר ליצג את

זאת התמונה המנטלית של שהם מקבלים ואחרכך אנחנו מתפלאים על זה שכולם אנטישמים, הם לא...

פשוט כאשר רואים דברים כאלה עם הצגה חד צצדית ומסר קבוע לאורך כל הסרט שעושה בצורה עדינה את מה שהפרופוגאנדה ועלילות של החמאס מנסות.

זה כמו שאני אספר לך שאישה רצחה את בעלה

ואתעלם מכמה עובדות קטנות, למשל שהוא היה בעל מכה ומתעלל ובאותו הרגע הוא ניסה לרצוח אותה ...

זה לא קשור לדעות שונות ולא לטווח, תקרא שוב את הפוסט הקודם שלי ותגיד שאני לא צודק, אין מחבלים, הצגה של רק חיליים שלנו ואזרחים שלהם, אנחנו פוגעים רק באזרחים וכו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...