תוכן נמחק - עמוד 22 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכן נמחק

AliceInChains

Recommended Posts

• תגובות 328
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא קיים רב, אפילו לא המקובל שבמקובלים או השקרן שבשקרנים(יש אלו ויש אלו) אשר יטען כי ישנו קשר בין דת בני טרם הגלות לדת היהודית ההלכתית. אולי יש קשר בין דת בני ליהדות הקראית, אך לא יצא לי להתעמק יותר מדי בנושא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אל תתמם, זה רשום בפירוש "כדת משה וישראל".

הדת הזו היא מה שהם עשו והדוגמה שהם היוו, שאר הפירושים

זה כמו שאמר החתול ואני אוסיף "שיווק, שליטה ובקרה".

קראת בכלל את מה שרשמתי?

זו הדת שלהם, מבוססת על כך שאלוהים בחר בהם, זה ממש לא אומר שהמצוות הן אותן מצוות שהם קיימו.

רבאק, אני חילני גמור ואני מבין את זה.

אין ספק שהסיבה להכל היא שליטה על "נתיני" הדת, אבל זה לא קשור למשפט "כדת משה וישראל".

לא קיים רב, אפילו לא המקובל שבמקובלים או השקרן שבשקרנים(יש אלו ויש אלו) אשר יטען כי ישנו קשר בין דת בני טרם הגלות לדת היהודית ההלכתית. אולי יש קשר בין דת בני ליהדות הקראית, אך לא יצא לי להתעמק יותר מדי בנושא זה.

חה!

אין קשר? שום קשר? מה עם.... התנ"ך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת בכלל את מה שרשמתי?

זו הדת שלהם, מבוססת על כך שאלוהים בחר בהם, זה ממש לא אומר שהמצוות הן אותן מצוות שהם קיימו.

הדבר הזה שאתה לטענתך מבין אותו, הוא פירושים ולא מה שכתוב בפועל, כך שמה שאתה הבנת זה לא אבסולוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה שאתה לטענתך מבין אותו, הוא פירושים ולא מה שכתוב בפועל, כך שמה שאתה הבנת זה לא אבסולוטי.

אתה רשמת שזה כן מה שכתוב בפועל.

אתה אל תתמם, זה רשום בפירוש "כדת משה וישראל".

תחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת בכלל את מה שרשמתי?

אין ספק שהסיבה להכל היא שליטה על "נתיני" הדת, אבל זה לא קשור למשפט "כדת משה וישראל".

חה!

אין קשר? שום קשר? מה עם.... התנ"ך?

שאני אומר "אין שום קשר" אני לא מתכוון לכך שכמה רבנים ישבו בינם לבין עצמם והחליטו פתאום ליצור דת חדשה יש מאין, אני מתכוון לכך שיש קשר קלוש מאוד בין הפולחן שקיימו בני והיהודים בארץ טרם הגלות, לבין הפולחן היהודי ההלכתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אומר "אין שום קשר" אני לא מתכוון לכך שכמה רבנים ישבו בינם לבין עצמם והחליטו פתאום ליצור דת חדשה יש מאין, אני מתכוון לכך שיש קשר קלוש מאוד בין הפולחן שקיימו בני והיהודים בארץ טרם הגלות, לבין הפולחן היהודי ההלכתי.

אכן, מירב ההלכות והאיסורים והכללים שנוצרו במאות האחרונות הן פרי הבלים ואטימות מוחין של עדרי הדיוטות שואלים קושיות "קציצות" ושל לבלרי הדת שמוגדרים "רבנים" שיוהרתם לא מאפשרת להם לומר "תפסיקו להתעסק בשטויות". בקיצור, המצאות שממציאים מדמיונם כדי לגבש ולמסד שליטה בקהל האינפנטילים הנוהים אחריהם.

מה שמוסיף לתובנה כי הדמגוגיה בנוסח "דרכי אבות" וגם "לא לאמץ דרכי גויים" ששומעים מה"רבנים" חדשות לבקרים היא לא יותר מאשר דמגוגיה של צביעות, בעיקר כשהיא מושמעת מאלו שבניגוד להטפה שלהם בעצמם לובשים שמלת אשה ומשתמשים בלוח שנה המהלל ומקדש אלילים אשורים ובבלים.

[br]פורסם בתאריך: 6.08.2009 בשעה 16:25:11

אל תיתמם, "כדת משה וישראל" אומר שאתה מתחתן לפי חוקי הדת היהודית. לא שאתה מתחתן כמו שמשה ויעקב התחתנו.

אם המשפט היה אומר"כמשה וישראל" בלי המילה דת, היה ביסוס לטיעון שלך.

דתם של משה וישראל (יעקב) אינה דומה כלל למה שהבהמות שעיקר עיסוקם בהשנאת היהדות (שאתה מהלל אותם בתואר "רבנים") עשו ממנה במאות האחרונות. במיוחד לא אלו עובדי האלילים, מקדשי בקבוקים ואבני מצבה של שייחים ערביים שבהם נתקללה היהדות במאה האחרונה. אז כדת משה וישראל הוא כפי שדתם של משה ויעקב ולא כפי העיוות המוטציוני שעשו ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, מירב ההלכות והאיסורים והכללים שנוצרו במאות האחרונות הן פרי הבלים ואטימות מוחין של עדרי הדיוטות שואלים קושיות "קציצות" ושל לבלרי הדת שמוגדרים "רבנים" שיוהרתם לא מאפשרת להם לומר "תפסיקו להתעסק בשטויות". בקיצור, המצאות שממציאים מדמיונם כדי לגבש ולמסד שליטה בקהל האינפנטילים הנוהים אחריהם.

מה שמוסיף לתובנה כי הדמגוגיה בנוסח "דרכי אבות" וגם "לא לאמץ דרכי גויים" ששומעים מה"רבנים" חדשות לבקרים היא לא יותר מאשר דמגוגיה של צביעות, בעיקר כשהיא מושמעת מאלו שבניגוד להטפה שלהם בעצמם לובשים שמלת אשה ומשתמשים בלוח שנה המהלל ומקדש אלילים אשורים ובבלים.

[br]פורסם בתאריך: 6.08.2009 בשעה 16:25:11

דתם של משה וישראל (יעקב) אינה דומה כלל למה שהבהמות שעיקר עיסוקם בהשנאת היהדות (שאתה מהלל אותם בתואר "רבנים") עשו ממנה במאות האחרונות. במיוחד לא אלו עובדי האלילים, מקדשי בקבוקים ואבני מצבה של שייחים ערביים שבהם נתקללה היהדות במאה האחרונה. אז כדת משה וישראל הוא כפי שדתם של משה ויעקב ולא כפי העיוות המוטציוני שעשו ממנה.

אני רואה שאתה אוהב את הדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב את זה שאתם "מוכיחים" את Old Cat ואת הטיעונים שלו על ידי משפטים בודדים וסתומים כמו "אני רואה שאתה אוהב את הדת"/"די עם זה"/"כמה שטויות.... ודברים שטחיים...."

מוכיחים?

אני נראה לך כמה?

באמת נראה לך שהוא מעניין אותי

פשוט מכמות הידע וההבנה שיש לו, לא נותר לי אלא להעריך שהוא ממש ממש אוהב את הדת

וזה כלל וכלל לא בציניות

אם קשה לך להבין את זה, ואתה מבין דברים אחרים, זה בעיה בראש שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...