היטמן 2-המתכנתים השתגעו!!! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היטמן 2-המתכנתים השתגעו!!!

Notter

Recommended Posts

ואו!

ראיתי היום 8 סירטונים חדשים מהמשחק היטמן 2

ואל תחשבו שאני מבלף, כי אני insider ב- www.ign.com

ואני חייב להגיד:

מה לעזאזל?!?!?

זה נראה כל כך מגניב!

דבר ראשון, המפה

לא אותה מפה שהזום בה לא מיוחד והוא נראית דיי דרעקית!

עכשיו המפה היא בשחור-אפור אלגנטית והוא נראית כיאלו תצלום מלווין!!!!

וגם שעושים זום זה כמו בלווין!

ועכשיו כשרוצים להחליך נשקים, לא נפתח תפריט גלילה עם שמות הנשקים

מופיע בגדול על כל המסך הנשק (והוא מסתובב ב-3600 )

ואם כבר מדברים על נשקים, יש נשקים חדשים וממש ממש מגניבים!!!

יש spas 12 shotgun

שזה שאטגן אוטומטי עם קצב של איזה 2 יריות לשניה!

יש מלא רובי צלפים! לפחות איזה 4 ממה שאני ראיתי!

ולאחד יש כוונת לייזר!

והזום ברובה צלפים ממש מגניב למרות שאי אפשר להגיע לרמת זום שאתה רוצה בדיוק, יש רק 3 רמות זום (אני חושב)

ועכשיו האוייבים, ראיתי קטע שהוא היה באחוזה גרמנית ושמעו פסנתר, הוא הסתכל למטה (הוא היה במדרגות בקומה השניה) וראו כמה גברים ונשים עומדים מסביב לפסנתר ואחד יושב מולו

עכשיו, למה אני אומר אחוזה גרמנית?

כי שהוא התגלה כל השומרים קלטו אותו וכולם היתחלו לצרוח בגרמנית!

גם היה קטע דומה במשימה שנמצאת בהודו

ועכשיו למה אני אומר שהם השתגעו?

כי טיפ טיפה הגזימו עם הכוח שכדור פוגע בבן אדם...

בהתחלה ראיתי אותו יורה ממישהו דיי רחוק אבל לא ממש רחוק עם הרובה צלפים והבן אדם עף (באוויר!!!!) 7 מטר אחורה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הוא ירה בעוד אחד שהיה מול קיר והרגל שלו עשתה סיבוב של 180 מעלות!!!

אחרי זה במקום אחר הוא ירה במישהו מטווח 0 עם השאטגן והבן אדם עף לפחות 20 מטר אחורה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

במציאות הראש שלו היה פשוט מתפוצץ אבל המתכנתים המוזרים החליטו שאנשים פשוט עפים להם ככה סתם שפוגעים בהם...

גם ראיתי שהוא ירה באנשים מדי קרוב אבל לא מטווח 0 וכל אחד שהוא הרג עשה סלטה אחורה כשהוא מת בגלל עוצמת הירי

אבל מה שכן, המשחק נראה ענק!

עריכה:

יכול להיות שזה שכתב את הכתבה על המשחק באי ג'י אן הישתמש בקודים בשביל שהם יעופו ככה, אני לא יודע

אבל מה שעוד חדש במשחק, זה שאפשר גם לשחק בנקודת מבט של גוף ראשון!

תוספת נחמדה למי שיש לו בעיות שליטה במבט מגוף שלישי

ועוד כתוב בכתבה על המשחק שהאינטליגנציה של האוייבים לא תהיה כמו במשחק הראשון שאתה היית יכול להיות במסעדה שבה נמאת כנופיה אסייתית, לעמוד מול ערמת גופות אבל לא להחזיק אקדח ואנשים לא יחשדו בך

או שאתה מסתובב באישון לילה וממרחק של מאה מטר מישהו מזהה אותך כאוייב, זה כבר לא יקרה

עכשיו האינטיליגנציה תהיה משופרת בהרבה!

למשל, אם תלך קדימה ואחורה ליד שומר הוא יחשוד בך והוא יעקוב אחריך, ואז תוביל אותו לסימטה חשוכה ו... פאם!

ולמשל אם תלך סתם ככה אנשים לא יוכלו לזהות אותך בפתאומיות כמו במשחק הקודם, אבל מה שכן, אם תתנהג מוזר הם יחשדו בך ויתקרבו אליך ואם תמשיך להיתנהג מוזר הם גם יעשו משהו בנידון

וחוץ מזה, גם ראיתי בסירטון תוספת נחמדה, יש דלתות נעולות שאותם אתה יכול לפתוח רק עם ערכת פריצת מנעולים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...