נהגים בישראל - דיון הוצאת קיטור - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהגים בישראל - דיון הוצאת קיטור

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התלבטתי אם לערוך לכתוב הקרדיט לתפוז,אבל לא עשיתי זאת,סורי

ולנושא הרעיון:מה רעיון גרוע בזה?90% מהנהגים עוברים טסט הם עושים הצגה לטסטר ויש להם קצת מזל,ואז בחיים האמיתיים הם נוסעים כמו מטורפים והם פצצות מתקתקות על הכביש

עכשיו אם יהיה רישיון מדורג,אז צעירים לא ינהגו בלילה ויהיו להם הגבלות של מלווה בלילה וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לך תתנדב למשטרה ואולי תתפוס אותי או נהגים אחרים נוסעים מהר אם כלכך אכפת לך .

זה לא שאני רוצה שינהגו כמו שאני רוצה (אני יודע את מקומי , ואני לא יכפה על אף אחד לנהוג בדרך כזו או אחרת, ואני בטח לא יגיד לאחרים מה לעשות)

מה שכן , אני ידרך על מי שמפריע לי בכביש נקודה.

ואני כן יהיה קטנוני ויציק ויסנוור ויעשה הכל למי שמפריע לי בכביש בכדי שיזוז.

ואמרתי את זה כבר.

זה דרך לפרוק עצבים.

וזה הדרך שלי.(ואני לא כופה אותה על אף אחד)

(ואני ממש ממש לא עושה את זה לעיתים תקופות)

אני עושה את זה שאנשים כמו הטמבל ההוא עושים לי תנועות מגונות .

אח שלי שלא תבין אותי לא נכון אני לא נגד נסיעע מהירה וממש לא נגדך.

מה שאני אומר או יותר נכון מבקש זה שהנהג הממוצע בארץ יהיה יערני למה שקורה סביבו כי לפי דעתי רוב אם לא כל התאונות קורות רק בגלל חוסר עירנות וצומת לב.

אני לא יגיד שאני מלאך ושאני לא נוסע מהר כי זה לא כך אבל אני תמיד דגש על התמיד עירני בכביש ולא משנה אם זה בעיר או לא.

כפי שאמרתי אני על אופנוע כבר יותר משנה ורק החלקה אחת הייתה לי בגלל כלב שהחליט לקפוץ לכביש.

אם לא העירנות שלי אני בטוח שמכל מקרי כמאט תאונה והיו די הרבה, הייתי מוצא את עצמי כבר מתחת לאדמה.

מה שאני מבקש זה שתיהיו זהירים תשימו לב לכל מפגר או מפגרת על הכביש וחשוב מאוד תסתקלו במראה לפני שאתם עוברים נתיב או עושים פניה כל שהיא, אולי יש שם אופנוע / מכונית / אוטובוס וכו,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק של המלווה הוא חוק מצויין,ומי שאומר שלא אז או שהוא לא נהג עם מלווה ב3 חודשים האלה,או שהמלווה פשוט לא היה אפקטיבי עבורו כי הוא לא יודע איך להסביר לו טעויות

דבר ראשון,בשיעורי הנהיגה המורה מלמד אתכם רק איך "לעבור טסט",לפי ההוראות של הטסטר...זאת אומרת שמאלה ימינה קדימה חנייה וזהו סלמאת נגמר הטסט,או שעברת או שלא....בעצם המורה נותן את הטכניקה זאת אומרת הוא מלמד איך לסובב את ההגה,איך לעשות פניות שמאלה,מתי ללחוץ על הקלאץ' איך להעביר הילוכים וכו'...אבל עם המורה אתם לא נוהגים במצבים קיצוניים,כמו למשל שיש ערפל,או שיש יום עם ראות מאוד נמוכה,או שיש גשם מאוד חזק שמקשה על הנהיגה,ובמקרה ואתם בשיעור נהיגה\טסט ועשיתם איזשהי טעות המורה יכול לבלום אתכם או הטסטר,בחיים האמיתיים טעות אחת כזו זה עולה לכם בחיים

דבר שני,השיעורי נהיגה נותנים אולי 30 שעות נסיעה על הכביש....אני לא רואה מישהו שעובר טסט ויכול לקחת לבד את האוטו של ההורים שלו ולהתחיל לנהוג...בכל זאת,צעיר בן 17-18 שעבר רק עכשיו טסט,אני מאמין שאם הוא יקח את האוטו התוצאה ידועה-סוג של תאונה...הוא לא יודע להשתמש בכלל באוטו וכבר קיבל אותו לידיים שלו

דבר שלישי...המלווה שיושב לידכם לא בא ללמד אתכם לנהוג,כי זה המורה לימד,אבל המלווה בא לנהוג איתכם וללמד אתכם למשל להשתלב בכבישים מהיריםףללחוץ על הגז מתי שצריך ולהאט מתי שצריך,כל מיני טכניקות של חנייה שאצל המורה לא היו קיימות כי הייתה לו את המראה הגדולה..

ואני מדבר בתור אחד,שיש לו רישיון כבר שנה וחצי עוד מעט,תיכף נגמר לו הנהג החדש,ונהג עם מלווה במשך כל שלושת חודשי הליווי.תאמינו לי אני רק אומר תודה למי שעשה את החוק של המלווה...

justme,אתה סתם עושה משחקי כוח בכביש,וזה הדבר הכי גרוע...תנהג לפי החוקים,אל תנסה להשוויץ ולשחק אותה "גבר" בכך שאתה נוהג מהר,כי אתה יודע טוב מאוד איפה תגיע אם תנהג מהר...במקרה הטוב תגיע לרמזור ביחד עם האוטו השני,במקרה הרע תיהיה התנגשות(וחס וחלילה,אני לא מאחל לאף אחד דבר כזה),ואז תגיע לבית החולים...

אז תוריד הילוך מהפוזות ותתחיל לנהוג כמו שצריך

אחי התבלבלת ביני לבין pegasus חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארה"ב אסור לנהגים חדשים לנסוע אחרי חצות.

צריך ליישם גם בארץ.

עשו את זה פעם (לא בדיוק מחצות, אבל משהו קרוב). התוצאה? במקום לחזור הביתה ב-3:00 כשהם קצת עייפים, נהגים צעירים נשארו ערים עד 6:00 כדי לחזור ממש עייפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך אחי.

אם יהיה כזה דבר זה אומר אין יותר צעירים שותים בלילה ונוהגים

אין יותר לצאת למסיבות ברכב

אין יותר לנסוע לאילת ולדפוק ריסיים בערבה (ששמה זה הכי מסוכן לנהוג בארץ)

כבישי בלילה יהו רקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ז ה הכי כייף בעולם להחזיר למי שמעצבן

כביש אשדוד אשקלון , אני נוסע לי לתומי , 120 בנתיב השמאלי..

אני מגיע לרכב (פווווווווווווווווווווווזה) מהבהב לו היבהוב לזוז לימין ( הימין ריק אמפטי נדה , יש רק משאית אולי איזה חצי קילומטר מאיתנו)

הוא? לא יזוזזזזזזזז

לאלא

לא לא

עברתי לימני

חזרתי לשמאלי

בלי וינקר , ואיך שנכנסתי לו לנתיב בום ברק בלמתי ל80 ומשהו!

והמשכתי לנסוע.

:screwy: אתה מודע לעובדה שאם הוא לא היה עוצר בזמן הוא היה נכנס בך והורג אותך ולו לא היה קורה כלום...

אתה בכביש המהיר לקבר,לכלא או לשלילה ארוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה משנה מי צודק ומי התחיל?

מדובר במכונות ששוקלות מעל לטון, שנעות במהירות של מעל 100 קמ"ש, ונשלטות באמצעות חצאי ניחושים ע"י ערימה של מנופים ודוושות. ועולות כמה שנות עבודה.

הרגשת הסיפוק מזה שהחזרת למישהו נעלמת יותר מדי מהר בשביל שיהיה לה חשיבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שיש אנשים שזה כן משנה להם, שלא יכולים להתאפק וחייבים להגיב, אפילו אם בכך הם רק מחמירים את המצב.

אני מניח שזה אותם אנשים שיורידו סטירה לבן הזוג שלהם על משהו שהם אמרו ואז יגידו "סליחה, לא התכוונתי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בעד שלא יהיו בכלל צעירים על כביש ישיראל בלילה,אבל שאם כבר כן יש אז שלפחות ינהגו בזהירות ולא בשוויצריות ובפזיזות,שיחשבו שהכביש של אבא שלהם,ושיסעו מהר,למרות חוסר הניסיון שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...