שאלה ב-ASP - פתיחת חלון חדש - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה ב-ASP - פתיחת חלון חדש

lankrili

Recommended Posts

שלום!

יש לי קוד ב-ASP שמציג לי טופס מסוים. בתוך הקוד שנמצא בתוך קובץ שנקרא "file1.asp" יש את השורה הבאה:

<%

response.write "<td valign=middle align=center >" & "<B>" & "<FONT SIZE=1>" & "<STRONG>" & "<CENTER>" & "<a target=_blank href=file2.asp?p="& INDEX&">" & rst1("Index") & "</a>" & "</CENTER></STRONG></FONT>" & "</td>"%>

כלומר, אני פותח את הטופס/קובץ "file2.asp" בחלון נפרד תוך לחיצה על קישור מתאים בטופס הראשון. השאלה היא, כיצד אני שולט בגודל החלון שיפתח, אני צריך ממש חלון קטן ונפתח לי חלון גדול רגיל.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קוד לפתיחת חלון חדש בגודל קבוע:

Response.Write "<a href=javascript:void(0) onClick=""javascript:window.open('page.asp', 'page','toolbar=no,location=no,directories=no,status=no,menubar=no,scrollbars=yes,resizable=no,copyhistory=no,width=200,height=100')"">New Window</a>"

כאן זה 100X200.. ויש עוד כמה דברים שאתה יכול לשנות שם. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוד לפתיחת חלון חדש בגודל קבוע:

Response.Write "<a href=javascript:void(0) onClick=""javascript:window.open('page.asp', 'page','toolbar=no,location=no,directories=no,status=no,menubar=no,scrollbars=yes,resizable=no,copyhistory=no,width=200,height=100')"">New Window</a>"

כאן זה 100X200.. ויש עוד כמה דברים שאתה יכול לשנות שם. 8)

הובכן זה נחמד מה שכתבת לו פה אבל זה עובד רק אם אני מעוניין בסתם קישור שיפתח לי חלון הבחור פה רוצה שכאשר המשתמש ילחץ למשל על כפתור המשך או משהו כזה יפתח לו החלון עם הטפס הזה אלא עם כן אני טועה.

אגב הקוד הבא יותר חביב מה גם שאז הוא יכול להשתמש בפונקציה מתי שהוא רק רוצה בקובץ.

<script language="JavaScript">

<!--

function openWin( windowURL, windowName, windowFeatures ) {

return window.open( windowURL, windowName, windowFeatures ) ;

}

// -->

</script>

<a href="JavaScript: newWindow = openWin( 'page_url.asp', 'Window', 'width=400,height=400,toolbar=0,location=0,directories=0,status=0,menuBar=0,scrollBars=0,resizable=0' ); newWindow.focus()">

Open Window Link

</a>

lankrili: חשוב מאוד שתסביר האם אתה מעוניין שהנתונים בטופס הראשון יועברו לטופס שיפתח בחלון או שסתם בלי קשר הטופס בחלון שנפתח הוא עצמאי ולא קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...