שתי בעיות עם מדפסת Xerox Phaser 6110 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי בעיות עם מדפסת Xerox Phaser 6110

QttP

Recommended Posts

המדפסת הזו (לייזר צבעונית) אצלי קרוב לשנה וחצי, בשימוש ממש אבל ממש לא כבד.

לאחרונה החלו שתי בעיות בהדפסה.

בעיה ראשונה:

צבע שחור מודפס חלש ומקוטע על רוב הדף (למעט בצד ימין של הדף, שם הוא בסדר). לכאורה מקרה קלאסי של טונר שעומד להסתיים, אבל:

האינדיקטורים הפנימיים של המדפסת מראים א) שהטונר מלא ב-80%, ו-ב) שסה"כ הודפסו רק כ-400 דפים, כאשר גם מיכל הטונר החצי מלא אמור להספיק לכ-1000.

יש לציין שהצבעים האחרים מודפסים ללא בעיות.

בעיה שנייה:

וזו הבעיה היותר מוזרה. נראה שהמדפסת לא מזהה נכון את גבולות העמוד (לגובה), מתחילה להדפיס מוקדם מידי ומסיימת מוקדם מידי, וכתוצאה מכך, העמוד לא ממורכז, אלא השול העליון קטן בהרבה מהתחתון, ולעיתים אף יש חיתוך של תוכן ההדפסה בחלק העליון של העמוד (יש לציין שאני מדפיס בדפי A4 סטנדרטיים לחלוטין).

פה הייתי חושב שאולי משהו מוגדר לא נכון במאפייני המדפסת ב-, אבל התופעה מתרחשת בכל המחשבים שמשתמשים במדפסת, וכן בדפי הבדיקה שמודפסים ישירות דרך פאנל השליטה של המדפסת, גם כשאינה מחוברת לאף מחשב.

ניסיתי לנקות את המדפסת היטב מבחוץ ומבפנים, כולל התוף וה-Imaging Unit, ולוודא שהכל מחובר ויושב כמו שצריך. לא עזר.

למישהו יש רעיונות?

בבעיה הראשונה אני עוד יכול לנסות להמר על החלפת טונר (אולי הטונר השחור פשוט דפוק, למרות שלא ראיתי כזה דבר בחיים). אבל בקשר לבעיה השנייה ממש אין לי כיוון.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...