רכישת מקבוק פרו החדש, הדרך הזולה ביותר - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מקבוק פרו החדש, הדרך הזולה ביותר

Recommended Posts

http://store.apple.com/us/browse/home/findyourschool

תכניס את הZIP CODE/עיר של המוסד בו אתה לומד, אני לא בטוח שהמבצע עדיין קיים כי אם אני לא טועה זה היה של "חזרה ללימודים" ועד כמה שזכור לי הוא היה גם שנה שעברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי קרוב משפחה שלי השקע שהגיע עם המאקבוק פרו הוא שקע בתקן אמריקאי, אז ברור לי שאני צריך לפחות לרכוש מתאם צורה.

השאלה החשובה היא האם אני צריך מהמיר מתחים? אני לא מבין בזה, לכן אני שואל - אני מעדיף לשלם על מהמיר מתחים איכותי בשביל לשמור על בריאות המאקבוק. באתר של כתוב AC 100V - 240V. האם זה אומר שהמתח 220V המצוי בארץ מתאים ולכן לא צריך שום מהמיר מתחים?

המבצע לסטודנטים נגמר יום לפני שיצאו האייפודים החדשים(דור שלישי). הם שולחים, דרך rebate, החזה של 229 דולר בצורת צ'ק. הם אמורים לשלוח את הצ'ק לחבר שלי הסטודנט אז עוד יהיה צריך להעביר את הכסף אלי שזה עוד עלויות(אבל עדיין משתלם מאוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בפעם אחרונה שהזמנתי מקבוק-פרו מארה"ב חסכתי בסביבות 4000שח, זה היה יחסית לא מזמן.

אני מבין שיש כאן אנשים שבשבילם ארבע אלף שקל זה גרושים, במיוחד לאומת חוויית הקנייה המדהימה שניתן לקבל כשרוכשים את המוצר בארץ.

אבל בשבילי זה מאוד הרבה כסף. ושלא תחשבו שאני סתם מתקמצן על איזה 4000שח, זה ממש לא ככה כי זה כמעט כל המשכורת החודשית שלי, לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד bobo חוץ מלהגיב לכל שאלה ששואלים בפורום הזה שהמחשב לא משתלם אתה יודע לעשות עוד משהו?

לא משתלם לך אל תקנה.. אבל תפסיק לזבל לכולם את המוח!

מצחיק שבן אדם שאין לו בבית ובלי נסיון ובלי כל ידע בנושא מגיב לאנשים שרוצים כן לקנות .

וכמו שכבר הגבתי מקודם... הדרך הכי משתלמת זה להביא מארהב במיוחד בתור סטודנט (ולא דרך איזה חברת משלוחים מפוקפקת, אלה עם מישהו שמגיע מארהב)

אין שום הגיון לקנות בארץ בקרוב לפי 2 מהמחיר בארהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תגיד bobo חוץ מלהגיב לכל שאלה ששואלים בפורום הזה שהמחשב לא משתלם אתה יודע לעשות עוד משהו?

לא משתלם לך אל תקנה.. אבל תפסיק לזבל לכולם את המוח!

מצחיק שבן אדם שאין לו בבית ובלי נסיון ובלי כל ידע בנושא מגיב לאנשים שרוצים כן לקנות .

וכמו שכבר הגבתי מקודם... הדרך הכי משתלמת זה להביא מארהב במיוחד בתור סטודנט (ולא דרך איזה חברת משלוחים מפוקפקת, אלה עם מישהו שמגיע מארהב)

אין שום הגיון לקנות בארץ בקרוב לפי 2 מהמחיר בארהב.

תפסיק לבכות, אני עובד איתם יום יום באוניברסיטה, המקים האלו איטייים בטירוף ביחס לפיסי באותו טווח מחיר שלהם

אין שום דבר מדהים, אתה מוזמן להמשיך לחבק את המק שלך בלילה ולישון איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...