רכישת מקבוק פרו החדש, הדרך הזולה ביותר - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מקבוק פרו החדש, הדרך הזולה ביותר

Recommended Posts

שלום רב,

אני מבין שיש כל מיני דרכים ששמעתי בעקיפין לרכישת מחשב של APPLE

אני מעוניין לרכוש מקבוק פרו חדש, 17"

מה הדרך הזולה ביותר (שכן לא דרך איי דיגיטל אשר אוחזקים במחירים אסטרונומיים) לקנות מקבוק פרו?

חשוב לציין שאין באפשרותי לטוס לחול ו\או מכיר מישהו שטס...

מה הדרך הרלוונטית (כולל יבוא או משלוח מחול) אשר יצא לי הכי זול להביא את המחשב ?

שכן כמה כסף אני חוסך להבדיל מרכישה דרך איי דיגטל

אשמח להמלצות ועזרה

חשוב לציין שאני מעוניין בדגם האחרון החדש ביותר.

תודה מראש :):):):):)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין דרך לקנות מקבוק בארץ בזול, הדרך היחידה שאני חושב אליה זה לקנות ממישהו שהביא מחו"ל או יד שנייה.

שמעתי על חברות שעושות יבוא של מוצרי בדרך המסורתית וחוסכים לך משהו כמו 25 אחוז ברכישה...

אשמח לקבל פרטים על זה למשל...

אני בטוח שיש דרך, אנשים מרחיבים אופקים וחוסכים 5000 שקל, ביחוד בישראל אני בטוח שכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל דרך של תהיה יצא לך מאוד יקר, גם אם קצת יותר זול מבאידיגיטל...

פשוט תבדוק ותשאל ותהיה סובלני עד שמישהו יטוס לארהב, ואם יש לך מישהו שהוא סטודנט בארהב אז בכלל תרוויח.

שיקנו לך שם ביחד עם איזה תיק נחמד של אינרקייס שיוציאו מהאריזה ויביאו לארץ בלי בעיה (אני התחדשתי במקבוק פרו 13" לפני שבוע בדיוק בדרך הזו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל דרך של תהיה יצא לך מאוד יקר, גם אם קצת יותר זול מבאידיגיטל...

פשוט תבדוק ותשאל ותהיה סובלני עד שמישהו יטוס לארהב, ואם יש לך מישהו שהוא סטודנט בארהב אז בכלל תרוויח.

שיקנו לך שם ביחד עם איזה תיק נחמד של אינרקייס שיוציאו מהאריזה ויביאו לארץ בלי בעיה (אני התחדשתי במקבוק פרו 13" לפני שבוע בדיוק בדרך הזו)

אחי טס לניו-יורק בקרוב... הבעיה היא המכס שהם מזיינים ויודעים היטב שאנשים מביאים MACS

מה לגבי סטודנטים ? יש להם הנחה ברכישת בחול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי טס לניו-יורק בקרוב... הבעיה היא המכס שהם מזיינים ויודעים היטב שאנשים מביאים MACS

מה לגבי סטודנטים ? יש להם הנחה ברכישת בחול ?

כן גם הנחה וגם איפוד טאצ חינם. ושאח שלך פשוט יוציא את המחשב מהקופסה יכניס לתיק הגב שלו וזהו...

ועדיף שיפעיל את המחשב לפני ויתקין את המערכת הפעלה ככה שזה יראה כמו מחשב משומש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי סטודנטים ? יש להם הנחה ברכישת מק בחול ?

אין מכס על מחשבים ניידים. אם אתה לא מודיע שאתה מראש שאתה מביא , הסיכוי שיעצרו אותך כדי לשלם מע"מ הוא אפסי.

וכן יש הנחות על במידה והוא סטודנט באחת מהמכללות.אוניברסיטאות המוכרות בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי אם בכלל כדאי לקנות עכשיו את הנייד... או לחכות לשנת לימודים השניה (אני מתחיל ללמוד בבצלאל באוקטובר)

אני תוהה כל כמה זמן "מרעננת" אפל את ארסנל הניידים שלה... ואם בכלל בתקופה הקרובה נראה נייד שונה מ 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שנתיים וחצי הולך לצאת מחשב מטורף אז שווה לחכות!

בקיצור הם הוציאו חדשים לפני חודש, זה בדיוק הזמן לקנות...

אתה תמיד יכול לחכות לנצח שיצא שוב ושוב משהו חדש שחס וחלילה לא תרגיש פראייר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי על חברות שעושות יבוא של מוצרי APPLE בדרך המסורתית וחוסכים לך משהו כמו 25 אחוז ברכישה...

אשמח לקבל פרטים על זה למשל...

אני בטוח שיש דרך, אנשים מרחיבים אופקים וחוסכים 5000 שקל, ביחוד בישראל אני בטוח שכן.

תפנה לאתר של בועז אורדן, אני מאמין שהוא יכול לעזור לך.

http://www.tcast.co.il/shop/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מכיר מישהו שמגיע לארץ ויש לי חבר שגר בארה"ב והוא סטודנט שם.

יש איזו דרך לרכוש דרך הנחת הסטודנט מכרטיס האשראי שלי או משהו? אני רוצה להימנע מלהעביר לו את הכסף דרך PP או משהו כזה שגם יעלה די הרבה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשוט תקנה באתר ותשלח אליו.. וחוץ מהנחה של 100$ אתה מקבל גם איפוד טאצ' חינם...

כמובן שאתה צריך כ"א בינלאומי, או שהוא יקנה ותעביר לו כסף בPP או העברה בנקאית (ומה הבעיה בלהעביר דרך PP? זה הדרך הכי נוחה בעולם בערך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כ"א בין-לאומי, אבל כתוב באתר של ש ה-billing address חייב להיות בתוך ארה"ב, אז אני מניח שזהפ וסל את האפשרות הזו.

אשמח להבין גם איך הם בודקים שהרוכש מהאתר הוא סטודנט?

ב-PP נוח להעביר, אבל לפני שנים כשניסיתי היה קשה לחשב בדיוק כמה היעד יקבל ממני לאחר כל העמלות. אויל היום זה יותר פשוט. פעם שלחתי לגרמני 400 יורו והבחור קיבל בקושי 380...

בשביל האייפוד עוד צריך לעשות rebate כי מהתחלה משלמים עליו מחיר מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...