HD נייד עם חיבור רשת 1TB-2TB תקציב עד 2500 ש"ח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD נייד עם חיבור רשת 1TB-2TB תקציב עד 2500 ש"ח

tzilber

Recommended Posts

מה שאתה מקבל זה בהתאם לכמה שאתה משלם.

ממה שהצלחתי למצוא הכונן של Agestar איטי מאד בקצב העברת הנתונים שלו ברשת.

מתוך ביקורת שכתב רוכש המוצר בפורום כל שהוא:

First, the bad - when used as a NAS data transfer is painfully slow, only about 3.5MB/s

במידה ומדובר במכשיר לגיבוי בלבד זה לא אסון גדול היות ואפשר בקלות לקבוע זמן גיבוי ללילה, כשהמחשב לא בשימוש ואז הזמן שלוקח תהליך העברת הקבצים לא ממש משנה.

אבל אם רוצים להשתמש בשרת לאיחסון נתונים שעובדים עליהם באופן שוטף אז הקצב האיטי יכול להיות מתסכל מאד.

בתקציב שהגדרת השרת של D-Link, הדגם שנקרא DNS-323 היא האופציה המועדפת. יש לו מקום לשני דיסקים שיכולים לעבוד ברייד 1 או 0 או שפשוט כל דיסק בניפרד. בנוסף יש לו גם שרת הדפסה. כמובן שבשביל לקבל קצב העברת קבצים מיטבי צריך לעשות שימוש ברשת גיגביט, אבל גם על בקצב 100Mb/Sec הקצב יהיה לא רע.

מחיר מכשיר ריק הוא כ-1100 ש"ח ושני דיסקים של 1T בכ-500 ש"ח כל אחד יכנסו בדיוק לתקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל תגובה אחת של משתמש אחד באיזה פורום אתה מחליט שהביצועים של ה-Agestar גרועים?

זה אפשרי בהחלט, אבל לא מבססים אמירה שכזו על סמך תגובה אחת.

מה גם שהדגם שאני דיברתי עליו גם כן כולל שרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, באופן עקרוני אתה צודק.

ובכל זאת. קשה להאמין שמכשיר שזול באופן משמעותי מהמקבילים לו בשוק (Qnap, Synology, D-Link וכו') יציג ביצועים דומים. כנראה שבשביל לקבל תמורה דומה צריך לשלם יותר.

בנוסף. המכשירים של Agesatr עובדים עם בקר של 10/100 ככה שקצב העברת נתונים גבוה הם לא יוכלו ליצר בכל מקרה.

אם יש לך מידע שסותר את מה שכתבתי אני אשמח מאד לקרוא. אני לא כותב את זה בהתרסה, אלא באופן ענייני ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...