עזרה בהגדרת חייגן לחיבור סלולרי ברשת אורנג למחשב עם מודם סלולרי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהגדרת חייגן לחיבור סלולרי ברשת אורנג למחשב עם מודם סלולרי

K-a-M-u-Z-u

Recommended Posts

שלום, ברשותי מחשב נייד עם כרטיס רשת סלולרי מובנה.

אני מנסה להגדיר חייגן עפ"י מדריכים שמצאתי באינטרנט(גם בחיבור WAP וגם ב3G), אך ללא הצלחה.

אני לא ממש מתכוון להשתמש בזה בתקופה הקרובה, אבל מעולם לא ניסיתי גלישה סלולרית דרך המחשב ואני מעוניין לראות איך זה עובד.

בגדול, הבנתי שצריך להגדיר חיבור עם המספר *99***1#(הפורום כותב אותו הפוך, זה אמור להיות משמאל לימין) שם משתמש orange וסיסמא mobile54

הגדרות נוספות לכרטיס המודם הסלולרי הן:

at+cgdcont=1,"IP","wap.orange.co.il" לחיבור WAP או at+cgdcont=1,"IP","Uwap.orange.co.il" לחיבור 3G

והגדרות פרוקסי של:

192.168.11.55 בפורט 8080 לחיבור WAP או

192.118.11.56 בפורט 8080 לחיבור 3G

המודם הסלולרי הוא מסוג Ericsson F3507g

המחשב הוא W500

מערכת הפעלה x64

אני מתנצל מראש אם כל המידע הזקוק לי רשום בצורה מסודרת, ניסיתי לחפש ולא ממש מצאתי מכיוון שכל הנושא של הגלישה הסלולרית חדש לי ואני לא ממש מבין מה אני אמור לעשות או מאיפה להתחיל לחפש.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשאל שאלה מפגרת, אבל רק כדי להיות בטוח:

הכנסת את כרטיס ה-SIM של אורנג' למודם?

באיזה שלב של החיבור זה נכשל לך? בהתקשרות, או שההתקשרות הראשונית עובדת בסדר, רק שאתה לא מצליח לגלוש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהכנסתי את כרטיס הסים. :lol:

ההתקשרות עצמה לא מצליחה.הגדרתי לפי מדריך, הוא מחייג למספר, הוא מכניס את הסיסמא וזה לא מתחבר.

למיטב הבנתי, שם המשתמש אמור להיות orange והסיסמא mobile54.

או ששינו את זה, או שההגדרה של החיוג(מספר) לא נכונה.אולי ההגדרות המשניות של המודם האלחוטי לא נכונות?

at+cgdcont=1,"IP","wap.orange.co.il" לחיבור WAP או at+cgdcont=1,"IP","Uwap.orange.co.il" לחיבור 3G

והגדרות פרוקסי של:

192.168.11.55 בפורט 8080 לחיבור WAP או

192.118.11.56 בפורט 8080 לחיבור 3G

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...