סקירה קצרה|LG W2353V - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה קצרה|LG W2353V

tsahiii

Recommended Posts

בהמשך לנושא הקודם שפתחתי פה

רציתי לתת סקירה קטנה לגבי המסך שבחרתי LG W2353V שאולי תעזור לאנשים שמעוניינים לקנות מסך

אז נתחיל בקצת נתונים :

גודל מסך Wideו"23 Size

רזולוציה Resolution 1920x1080

גודל נקודה Pixel Pitch 0.266

בהירות Brightness 300cd/m²

ניגודיות Contrast Ratio 50,000:1iDCR

זמן תגובה (Response Time 2ms (GTG

חיבור Connectors D-Sub, DVI, HDMI

נתונים מאוד גבוהים ביחס לעלות.

החבילה כוללת : כבל VGA המתאים לכרטיסי מסך ישנים יותר,כבל DVI, כבל לחשמל ודיסק הכולל קובץ PDF שמסביר את כל הפונקציות במסך אופן ההרכבה וכו' בנוסף למדריך להתקנת הדרייבר שמצוי בדיסק.

הרכבת המסך : פשוטה מאוד, מפרידים את הניילונים מחברים את המסך לסטנד שמגיע איתו וזהו אין הרבה מקום לטעיות בקטע הזה.

לאחר חיבור המסך למחשב מקבלת תמונה די טובה, אם התקנת הדרייבר ושינוי הגדרות המסך כמו בהירות רזולוציה ניגודיות וכד' מתקבלת תמונה מאוד חדה וברורה, השחור הוא שחור כהה ולא שחור "בהיר" כמו שיש בהרבה מסכים, הצבעים נראים חיים, לא דהויים, פשוט צבעים חיים וברורים.

תפקוד בסרטים : בסרטים שלא מיועדים לHD האיכות טובה אבל לא יותר מדי, מצד שני בסרטי HD האיכות מדהימה הכל חד וברור.

כל צבע נראה כמו שהוא צריך להיראות אין מריחות, ובקיצור רואים מצוין .

משחקים : למסך חיבור הנותן אפשרות לחבר אליו קונסולה כדוגמת ה XBOX 360 , חיבור זה מאפשר משחק באיכות הכי גבוהה שניתן למצוא בטווח המחירים הזה

וגם בטווח גבוהה יותר ההבדל לא יהיה משמעותי (בנוסף לכך שהוא fullhd).

בנוגע לאיכות התמונה במשחקים המצב הוא אותו מצב כמו בסרטים, משחקי HD נראים מצוין אין לי כל טענות בנושא הזה, ואולי אפילו אני יכול להגיד שאיכות התמונה היא בין הטובות שיצא לי לראות.

תכונות מיוחדות : למסך אין כפתורים, אלא כפתורי מגע הנדלקים ברגע שמקריבים את האצבע.

auto bright - המסך מתאים את הבהירות שלו אוטמטית בהתאם למרחק שלכם ממנו.

טיימר - מזכיר לכם כמה זמן אתם יושבים ליד המסך, טוב לכל מיני שימושים.

Cinema Mode מצב צפייה לסרטים שאינם מוצגים על מסך מלא.

יחס עלות תועלת : גבוהה מאוד לדעתי, 3 סוגי חיבורים, 23 אינצ', fullHD , ניגודיות 1:50000, 2 MS , נתונים שברב המסכים לא קיימים ביחד וחלקם חסרים בטווחי המחיר האלה.

איך הוא ביחס למתחרים : ראיתי כמה מסכים באותו טווח מחיר כולל T240, T220 2333SW ועוד כמה אחרים, אבל לכל אחד היה החסרון שלו אחד אם זמן תגובה גבוהה במיוחד אחד בעל ניגודיות נמוכה יותר, אחד אם מחיר גבוהה מדי, וזה המסך ששילב את כל התכונות וכמובן ששאיכות התמונה שלו מצוינת ויותר טובה מהרבה מסכים.

חסרונות : החסרון היחידי שהצלחתי למצוא, הוא שאין למסך PIVOT, והוא לא ניתן יותר מדי לכוונון אלא רק למעלה ולמטה.

לסיכום : W2353V הוא מסך ברמה גבוהה שנותן תשובה מצוינת למתחרים, ותשובה טובה למשתמשים שמחפשים איכות במחיר הגיוני.

טוב למשחקים , , וכמעט לכל שימוש, גדול מספיק אבל לא גדול מדי ומשלב בתוכו את כל מה שצריך.

מסך מעולה, שווה כל שקל החסרון היחיד שנמצא הוא הארגונומיה, אבל למי שיכול להסתדר אם החסרון, אני ממליץ.

ציון : 5 מ 5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין

אבל התאורה שלו,

כמו ב P2370 של ,

חזקה מאוד ואף אחד לא יודע איך להוריד אותה,

(אין שום קשר לבהירות!)

התאורה שלו בסדר גמור לדעתי, בהתחלה הוא באמת מאיר יותר ממה שצריך אבל אחרי שמשחקים אם ההגדרות ומתקינים את הדרייבר, היא מסתדרת (ולא משחקים רק אם הבהירות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1680x1050 (שהיא 16:10) לא מתאימה למימדים של המסך (שהוא 16:9). אז הכל יהיה קצת מרוח. כמו כן הטקסט לא יהיה חד בכל רזולוציה ששונה מהטבעית.

אין סיבה לקנות מסך ברזולוציה גבוהה אם לא מתכננים להריץ אותה רזולוציה בשולחן העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1680x1050 (שהיא 16:10) לא מתאימה למימדים של המסך (שהוא 16:9). אז הכל יהיה קצת מרוח. כמו כן הטקסט לא יהיה חד בכל רזולוציה ששונה מהטבעית.

אין סיבה לקנות מסך ברזולוציה גבוהה אם לא מתכננים להריץ אותה רזולוציה בשולחן העבודה.

אחי לרזלוציה גבוהה בשולחן העבודה יש הרבההה חסרונות

אני עם 19 CRT ומריץ את זה על 1024-768

יותר נוח לעיניים הכל גדול באקספלורר

יש טבלה כזאת שאפשר לדעת כל רזלוציה לאיזה פורמט מסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לרזלוציה גבוהה בשולחן העבודה יש הרבההה חסרונות

החסרון היחיד הוא טקסט קטן למי שלא רגיל לזה. ואם זה חיסרון משמעותי בשבילך, אז תקנה מסך שהרזולוציה הטבעית שלו נמוכה מלכתחילה. אבל אל תקנה מסך ברזולוציה גבוהה ותריץ אותו ברזולוציה נמוכה. זה סתם טיפשי.

אני עם 19 CRT ומריץ את זה על 1024-768

אני מריץ את שלי על 1280x960. רזולוציה של 1024x768 פשוט לא נותנת לי מספיק שטח עבודה. אם הרגלת את עצמך לטקסט ענק ואייקונים ענקיים, ברור שיהיה לך קשה לעבור לרזולוציה גבוהה וגודל יותר קטן. אבל זה בעיקר עניין של הרגל (למעט מקרים של רזולוציה גבוהה באופן קיצוני, או אנשים עם בעיות ראייה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את העניין ואין מריחות, רואים טוב גם ברזולוציה הזאת. אולי טיפה שונה, אבל טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את העניין ואין מריחות, רואים טוב גם ברזולוציה הזאת. אולי טיפה שונה, אבל טוב

בחיאת תעשה טובה ותבדוק לאיזה רזלוציה הכי נמוכה שאפשר בשולחן העבודה ושהתמונה תשאר יפה ונורמלית ( בשביל תוכנות גרפיקה )

וגם במשחקים הכי מינום שאפשר

ותודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטנדרט שלך ל"טוב" כנראה שונה משלי. :)

ובמקום "מרוח" כנראה הייתי צריך להגיד "מתוח" (לרוחב). אבל ממש קצת, לא כולם ישימו לב בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסטנדרט שלך ל"טוב" כנראה שונה משלי. :)

ובמקום "מרוח" כנראה הייתי צריך להגיד "מתוח" (לרוחב). אבל ממש קצת, לא כולם ישימו לב בכלל.

לא אחי בכלל לא מתוח, אני אומר לך רואים רגיל, ממש טיפה שונה אבל בכלל לא בהרבה, סה"כ רואים טוב

ושאני אומר טוב אני מתכוון לבערך כמו ברזולוציה הכי גבוהה [br]פורסם בתאריך: 25.06.2009 בשעה 02:02:20

בחיאת תעשה טובה ותבדוק לאיזה רזלוציה הכי נמוכה שאפשר בשולחן העבודה ושהתמונה תשאר יפה ונורמלית ( בשביל תוכנות גרפיקה )

וגם במשחקים הכי מינום שאפשר

ותודה

בדקתי ובכל רזולוציה רואים נורמלי, אולי ברזולוציות קצת יותר נמוכות רואים ממש טיפה מתוח, אבל סה"כ רואים סבבה כמעט בכל בכל רזולוציה (חוץ מ800 על 600 שהכל גדול מדי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ראיתי אותו ליד הסמסונג לפני שקניתי ויש לו צבעים יותר חיים ובכל מקרה רואים בו יותר טוב

אולי בגלל שיש לו נתונים יותר טובים

או אולי בגלל הנטייה של אנשים לשכנוע עצמי שמה שיש לו נתונים טובים על הנייר חייב גם להיות טוב יותר בחיים. ;)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...