Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה כמה שאלות :

1. סיימתי את המשחק המדהים ונשאר טעם של עוד , אז איפה ניתן להוריד עוד תוכן רשמי שניתן לשחק בו ?

2. משום מה הפרופיל שלי לא מתעדכן באתר של SOCIAL - למרות שבצעתי REG למשחק

זה קרה לכם ?

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרוב הם מוציאים DLC, יש גם מספר שלבים במשחק שלא מגעים איתמו וצריך להוריד אותם (ב CAMP יש אחד).

ה DLC הזה עולה כסף נכון ?

מישהו הוריד את WARDEN'S KEEP

הוא עולה 5 דולר , שווה את הסכום ? , כמה שעות משחק זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, הDLC שהם הוסיפו, בקלות יכלו להיות חלק מהמשחק. לדעי זה לא שווה 5 דולר, ולו בשל העובדה שהם מוכרים לך משחק שאתה יודע מראש שיש בו חלקים שאתה צריך לפתוח בעד כסף. (לא שהמשחק לא מספק את הסחורה גם בלי התוספות הללו).

Warden's Keep זה בערך שעתיים בלחץ אטומי כמו שאני זוכר, וגם הרוב מתבזבז על סרטונים שמתיימרים לקחת את האוסקר.

אתה מגיע לטירה (קטנה), נלחם קצת (לא יותר מדיי) ומקבל איזה שריון (לא הכי טוב).

כנ"ל התוספת שאתה צריך להגיע לכפר ולשחרר את הגולם... לא יותר מדי אקשן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

נחשוב אם לקנות אותו..

דרך אגב , אם סיימתי את המשחק , לא אוכל לבצע את WARDEN'S KEEP , אם הדמות שהגעתי אליה ( לןחם רמה 22 )

האם אני צודק ? כי השניים האחרים BOLLD ARMOUR ו STONE PRISONER הם ממש חלק מהמשחק.

בקיצור , אצטרך להתחיל מהתחלה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מסיים את המשחק, יש לך אפשרות לעשות את המשימות, לא חובה להתחיל מההתחלה. אבל (!):

- מבחינה כרונולוגית, כשאתה משחק בתוספות זה כביכול לפני שניצחת את הArchdemon.

- מה הטעם לאסוף עוד דמות, נשקים חדשים ושאר קקמייקות אם כל ה"כיף" מאחוריך כבר?

אם אתה כבר מחליט להוריד את התוספת, לדעתי תשמור אותה לפעם הבאה שתשחק מההתחלה אם בכלל... (אני אישית לא מסוגל נפשית, גם אם היה מאוד כיף, לעבר את אותן 70 שעות שוב...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

הלכתי על דמות של קוסם ואני מתלבט איך לפתח אותו בכל LEVEL שאני עולה.

יש לכם טיפים?

כמה להוסיף ל-MAGIC וכמה ל-WILLPOWER.

האם יש צורך להוסיף ל-ATTRIBUTES אחרים?

ואיזה קסמים באמת שווים את ההשקעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CONE OF COLD הוא אחד הקסמים הכי חזקים שיש במשחק אם לא הכי חזק כי הוא משפיע גם על בוסים. הוא פשוט גורם לקרבות בוסים להיות הרבה הרבה יותר קלים. ואם יש לך אותו לשתי דמויות אז אתה בכלל מסודר.

מהסיבה הזאת אני התמקדתי בקסמי קרח ואחריהם חשמל ורק בסוף אש (לא נגעתי באדמה).

עוד קסם מאוד מאוד טוב זה FORCE FIELD -- עובד כמעט תמיד -- בד"כ שמתי אותו על הדמות הכי חזקה והרגתי את החלשים ואז יכולתי להתמקד בדמות החזקה בלי הסחות דעת.

אתר מאוד טוב עם המון מידע לגבי המשחק -- http://dragonage.wikia.com/wiki/Mage

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CONE OF COLD הוא אחד הקסמים הכי חזקים שיש במשחק אם לא הכי חזק כי הוא משפיע גם על בוסים. הוא פשוט גורם לקרבות בוסים להיות הרבה הרבה יותר קלים. ואם יש לך אותו לשתי דמויות אז אתה בכלל מסודר.

מהסיבה הזאת אני התמקדתי בקסמי קרח ואחריהם חשמל ורק בסוף אש (לא נגעתי באדמה).

עוד קסם מאוד מאוד טוב זה FORCE FIELD -- עובד כמעט תמיד -- בד"כ שמתי אותו על הדמות הכי חזקה והרגתי את החלשים ואז יכולתי להתמקד בדמות החזקה בלי הסחות דעת.

אתר מאוד טוב עם המון מידע לגבי המשחק -- http://dragonage.wikia.com/wiki/Mage

אחלה, תודה!

ראיתי באמת עם מוריגן ש-CONE OF COLD הוא קסם חזק מאוד גם מבחינת ה-SIDE EFFECTS שלו.

ואיך אתה מפזר את הנקודות של ה-ATTRIBUTES?

אני מוצא את עצמי יותר מידי פעמים נתקע בלי MANA, למרות שלקחתי MANA DRAIN לא תמיד יש קוסם אחר בסביבה לגנוב ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...