Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני פשוט מכור. רואים שהשקיעו במשחק המון מחשבה ועבודה.

אני הצלחתי לגרום למוריגן להתאהב בדמות שלי :o !!! אפילו הגולם אוהד אותי יותר מאשר אליסטר - לא מבין איך לגרום לו לאהוד אותי :nixweiss:...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחק מדהים. החזיר אותי לימים הטובים של BG. אבל עדיין יש כמה מגרעות:

א. מעצבן אותי שאני נלחם באיזה בוס חזק, קורע את התחת, שותה את כל השיקויים ואחרי שאני מצליח לחסל אותו אני מקבל שלל עלוב כאילו חיסלת איזה זאב לא קשור לכלום ביער נידח. למה לא לתת משודרג? שיריון? טבעת? משהו! מקבלים שיקוי במקרה הטוב. באמת תודה.

ב. Auto Save פועל בנקודות הכי לא קשורות. למה לא לעשות AS לפני ואחרי קרב קשה? כמה פעמים מצאתי את עצמי שורד קרב מאתגר ביותר, הולך החוצה בכיף, פתאום מתנפלים עלי, קורעים לי את הצורה. עכשיו אני צריך עוד הפעם לשרוד בקרב. מתיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב - מסכים איתך בול!

השלל שמוצאים לרוב עלוב ביותר , ודווקא באיזה תיבה לא קשורה לא נעולה - או על איזה דחליל שלא שורד 2 מכות - תמצא שיריון ששווה 3 זהב.

כנ"ל לגבי הAS.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים,

עכשיו התחלתי, אבל אני מרגיש שזווית המצלמה נוראה (הזווית השנייה, לא מבט עילי מושלם).

ואין דרך נוחה לשלוט עליה... היא לא משתנה בהתאם למקום שבו אתה הולך.

גם אתם מוצאים את עצמכם משחקים איתה כל הזמן ומנסים להתאים אותה?

אתם זזים עם המקשים או עם העכבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אחלה משחק, הראשון שהשקעתי וקניתי במקום רק להוריד מזה זמן רב.

מה שכן קוסמים במשחק הזה חזקים בצורה לא פרופורציונית, עשיתי חלק גדול מהמשחק בתור לוחם, וחלק יותר קטן בתור קוסם, וכל הקרבות שהלכו לי קשה עם הלוחם היו עד עכשיו נורא קלים עם הקוסם.

קבוצה של 3 קוסמים + לוחם פשוט קורעת כל דבר שזז עם טקטיקה נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שנטחנת לגמרי אם אתה לא מצליח לשמור את כל האויבים על הלוחם.

ממש לא, בשביל זה יש את כל קסמי ה crowd control כמו שזה נקרא.

sleep, force field וכדומה עושים עבודה מצויינת לשליטה על שדה הקרב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח עשוה משהו לא נכון, הקרבות הגדולים פשוט אכזריים...יש לי קרב עכשיו עם בוס חזק (ספויילר לא מגלה) וארבעה גלמי אבן, אין לי מושג איך אני עובר את זה. והקרב עם הBROOD MOTHER היה פסיכי לגמרי, כולם מתו,נגמרו לי כל השיקויים(היו לי איזה 50), לקשתית שלי היה בערך 3HP ואז זרקתי פצצת קרח אחרונה שנשארה וניצחתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...