Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon Age: Origins משחק RPG חדש בדרך

amir85

Recommended Posts

• תגובות 454
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נתקעתי מול הדרקון במאורה של אנשי-הזאב.

פשוט מכה.

משחק על HARD, וזה האיזור הראשון שהלכתי אליו - הייתי צריך להתחיל עם הטירה, אולי אני אצא מהיער ואמשיך לשם ואז אחזור...

פעם אחת עברתי את החצי איתו... זהו :\ סה"כ דרגה 7 סעמק :}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את הPATCH שיצא הוא מוריד את רמת הקושי של NORMAL

יצא פאץ' :

* fixed potential corruption of character statistics

* fixed portrait appearance sliders when importing a character from the

downloadable Character Creator

* fixed import for preset face settings from the downloadable Character

Creator

* made Easy difficulty easier

* slightly increased attack, defense, and damage scores for all party

members at Normal difficulty

* fixed video issues when running on a very wide screen display, including

ATI Eyefinity displays

http://social.bioware.com/game_patches.php

אם הפאץ' עושה בעיות תורידו Visual C++

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=766a6af7-ec73-40ff-b072-9112bab119c2&displaylang=en#QuickInfoContainer

אפא ראית את זה? לפי ה RELEASE NOTE הוא מוריד את רמת הקושי של ה EASY, לא של ה NORMAL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי מול הדרקון במאורה של אנשי-הזאב.

הדרקון לא כזה נורע, לא ברור לי למה דווקא שם נתקעת, נסה למצוא קסמים שמשפיעים עליו יותר מאחרים.

ואל תשכח את כל הרעלים שיש לך, הם מוסיפים הרבה.

אני הייתי שם ברמה 9, אומנם לא כזה משנה מרמה 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ראיתי את זה, אבל רשום ששופר מעט, ז"א שאם כרגע זה ממש קשה אני לא חושב שההבדל יהיה מהותי. אני מחכה לזה בשביל להבין מה אני לא עושה נכון (אלא אם כן לא רק לי המשחק קשה ברמה הזו?) ובשביל לדעת באלו תכונות להתרכז, ז"א אלו תכונות הכי שימושיות, כרגע השקעתי למשל בתכונות של המגן וגיליתי שזה ממש לא שימושי. אני לא רוצה להשקיע כ"כ הרבה זמן במשחק בשביל לגלות שעשיתי את הבחירות הלא נכונות בפיתוח הדמות (אולי בגלל זה המשחק קשה לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הייתי VETERAN במשחקי RPG ואם לא הייתי משחק את כל המשחקים הקודמים שלהם (NWN, באלדורס גייט כל הסידרה וכו) הייתי אולי מאמין שאולי לא עשיתי משהו כשורה. בגלל שכן שיחקתי בכולם ובגלל שהקודמים ממש לא היו קשים (להיפך), קשה לי להאמין שהבעייה אצלי. כששולחים אתכם להביא דם של המפלצות בשביל הטקס חניכה, יש ביער הזה רוח רפאים שתוקפת אם בוזקים אפר על האבנים. הקרב הזה והקרב עם העוג בראש המגדל פשוט היו בלתי אפשריים מבחינתי. בגלל שזה תחילת המשחק אז קשה להאשים אותי בבחירת חבורה לא נכונה (בשלב הזה המשחק בוחר בשבילך) או בטקטיקה (אני מיישם כל מה שיש לדמויות להציע בשלב הזה) ככה שזה נטו קושי של המשחק. בקרב נגד העוג- הוא פשוט הורג לי את הדמות במכה וחצי, אני צריך פי עשרים יותר שיקויים ממה שהמשחק מספק לי בשלב הזה רק בשביל שהם לא ימותו מיידית, שלא לדבר על זה שאני לא כמעט מצליח להשחיל מכות בין שתיית שיקוי אחד למשנהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב שעשיתי את זה ב-HARD (ויש עוד הרבה כמוני, שלא לדבר על NIGHTMARE) ועברתי את זה ( כן כן, מתו בדרך אנשים ) אז כנראה שזה לא כזה נורא.

אבל אני כן מסכים, יש קפיצות רמה בכל מיני מקומות לא מאוד הגיונים, גם אני נופל מול הדרקון שלי \:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...