מעוניין ב- USB flash drive 32GB (יש מי שיקרא לו DOK...), מהיר עד 500ש"ח. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין ב- USB flash drive 32GB (יש מי שיקרא לו DOK...), מהיר עד 500ש"ח.

LazyCat

Recommended Posts

האופציות שנלקחו בחשבון הן (אין חשיבות לסדר):

1.

Patriot Xporter XT Boost 32GB. Average write speed 15MB/s

2. Sandisk Extreme Cruzer Contour 32GB. Average write speed 18MB/s

3. Kanguru eSATA/USB2.0 32GB. Average write speed eSata 30MB/s USB2.0 28MB/s

4. OCZ Throttle eSATA/Mini USB2.0 32GB. Average write speed eSata 33MB/s USB2.0 30MB/s

5. Silicon Power eSATA/Mini USB2.0 32GB.Average write speed eSata 40MB/s USB2.0 25MB/s

אני מתכוון להזמין מחו"ל (ebay או חנות ששולחת ארצה).

את ה- Kanguru אפשר לקנות רק מאתר הבית שלהם (היחידים ששולחים ארצה), ומחיר המשלוח עושה את הקניה ללא כדאית.

ה- Throttle גם קשה להשיג במחיר כדאי (בעיקר בגלל עלות המשלוח).

יש עוד המלצות לחנויות ששולחות ארצה, ולעוד מוצרים בסגנון שאפשר גם לקחת בחשבון ?

חסרונות/יתרונות קריטיים של כל אחד מהם ?

מישהו מכיר דיל טוב לאחד מהם (בדגש על תומכי ה- eSATA) ?

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לך את האמת, היה לי נסיון ממש לא טוב עם זכרונות ניידים של ועם השירות של היבואן שלהם.

הזמנתי Rally 2 32gb והוא הגיע במצב שאי אפשר היה לפרמט אותו ולהעתיק אליו קבצים.

אז הוא הוחזר כאחר כבוד ליבואן ואחרי תקופה ארוכה של המתנה הביאו לי עוד אחד.

השני נראה בהתחלה בסדר אבל בזמן העתקת קבצים לאחר מספר דקות הוא "נתקע" (הפסיק את פעולת ההעתקה), נתן הודעת שגיאה והפסיק להיות מזוהה ע"י המחשב.

היבואן טען שהבעיה אצלי במחשב כי "כל המוצרים שלהם טובים" ודרש שאביא את המוצר לחנות שיבדקו אותו שם.

כמובן שאותה תופעה קרתה גם בחנות והבחור שבדק איתי את המוצר אמר שהוא יעשה שטיפה כמו שצריך ליבואן (ובצדק)...

כך שהחלטתי לרדת מה- ולקחת Contour במקום.

אני לא יכולה להעיד לגבי ה-Throttle, אבל כל הסיפור הזה בהחלט השאיר לי טעם מר לגבי המוצרים והיבואן שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך תסביר את העובדה ש-DOKים אחרים עובדים בלי בעיה על המחשב שלי?

עריכה: עכשיו גם נזכרתי שה-DOK הראשון נבדק קודם כל במחשב של החנות ובכלל לא הגיע למחשב שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם DOK-ים אחרים עובדים אז זה מוריד את הסבירות, אבל עדיין קיימת האפשרות שהמערכת שלך גרמה לזה.

איך הוא נבדק אצלהם אם...:

"הזמנתי Rally 2 32gb והוא הגיע במצב שאי אפשר היה לפרמט אותו ולהעתיק אליו קבצים."

אמרת שהוא הגיע תקול, אז איך זה הגיוני שהוא נבדק בחנות? אם הוא נבדק ונמצא תקול בחנות אז היית יודעת קודם לכן שהוא תקול.

בכל אופן, פותח הת'רד.. לא יהיה יותר שווה לך ביחס של GB:NIS לקנות כונן קשיח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם DOK-ים אחרים עובדים אז זה מוריד את הסבירות, אבל עדיין קיימת האפשרות שהמערכת שלך גרמה לזה.

איך הוא נבדק אצלהם אם...:

"הזמנתי Rally 2 32gb והוא הגיע במצב שאי אפשר היה לפרמט אותו ולהעתיק אליו קבצים."

אמרת שהוא הגיע תקול, אז איך זה הגיוני שהוא נבדק בחנות? אם הוא נבדק ונמצא תקול בחנות אז היית יודעת קודם לכן שהוא תקול.

בכל אופן, פותח הת'רד.. לא יהיה יותר שווה לך ביחס של GB:NIS לקנות כונן קשיח?

יש לי כבר HDD חיצוני, זה לא מחליף אצלי את הצורך ל- DOK, אני צריך משהו קל שאפשר לזרוק בכיס ומהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...