מעבד Dual Core E6300 או המלצה על מעבדים אחרים - תקציב עד 1000 ש"ח - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד Dual Core E6300 או המלצה על מעבדים אחרים - תקציב עד 1000 ש"ח

About:blank

Recommended Posts

שלום.

אני מתכוון לקנות מחשב חדש בקרוב.

המחשב מיועד לשמש כמחשב פרטי וגם כמחשב עבודה. אין לי ממש צורך במעבד מרובע ליבה מכיוון שבעבודה אני לא עובד עם תוכנות שיודעות לנצל ריבוי ליבות (לא עוסק בקידודי מדיה, עובד בעיקר עם תוכנות לעיבוד טקסט, כתיבת קוד וקצת גרפיקה Photoshop, IndDesign וכו'. בשימוש אישי אני משתמש לעיתים בוירטיאוליזציה, אני לא משחק על המחשב ולא מתכנן OC.

במהלך שלושת השבועות האחרונים קראתי ביקורות, עברתי על בנצ'מארקס ובאופן כללי ניסיתי להשלים את פערי הידע שלי בנוגע למעבדים מהדור החדש, אך חייב להודות שלא הצלחתי לגמרי.

באופן עקרוני מצאתי שהמעבד Dual Core E6300 הוא הטוב ביותר עבורי מבחינת עלות-תועלת. הבנתי שכיום הוא (ולמעשה גם ה-E5200) עדיפים על כל המעבדים כפולי הליבה מתוצרת .

כמו כן חשוב לי שהמעבד לא יעבוד בטמפ' גבוהות.

השאלות שלי הן:

1) האם באמת ה-E6300 הוא מעבד קריר יחסית (לא מצאתי מקומות בהם כתובה טמפ' העבודה שלו).

2) האם הוא באמת הטוב ביותר מבחינת עלות-תועלת לשימושים שלי, או שיש מעבדים מתוצרת INTEL או ששווים, או עדיפים עליו?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערב טוב לך,

מקווה שאני יעזור.

1.ה-E6300 בהחלט מעבד קריר אם צריכת חשמל נמוכה נידמה לי מעטפת הספק של המעבד הזה עומדת על 65Watt שזה מצויין,אבל לשימושך

אני חושב שאפילו E5200 יספיק.

2.ל- יש את ה- Atlhon X2 4850e אם הוא עדיין נימכר... גם קריר מאוד, וגם צריכת החשמל שלו עומדת על מעטפת הספק של 45watt,

ה-E6300\E5200 בהחלט עומדים חזק על עלות למול תועלת.

מציע לך לחשוב טוב על ה- שרשמתי.

המשך לילה טוב

אורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

אורן, חיפשתי קצת מידע על ה-4850e שהזכרת, ואני אמשיך לבדוק בכיוון. תודה.

Nike, אני מתעסק קצת עם וירטואליזציה, וחשבתי שטכנולוגית ה -VT-x שיש ב-E6300 אבל לא ב-E5200/E5300, לא יכולה להזיק במקרה הזה.

שוב תודה על העזרה.

שי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...