צריך הצעות לשיפור האתר ZAP. יש לי הכח להשפיע. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך הצעות לשיפור האתר ZAP. יש לי הכח להשפיע.

alex.turovsky

Recommended Posts

מזה כשנה נבחרתי להיות מבקר נבחר ולרגל השקת דירוגים חדשים הם בחרו מספר מדרגים נבחרים ל"שולחן עגול" במשרדי החברה והיום קיבלתי טלפון שאני אחד מהם.

הם רוצים לשמוע הצעות לשיפור הארות והערות כולל השקת דירוג-על מיוחד.

הרבה דברים באתר לא מספיק נוחים בין אם זה נוגע בכתיבת ביקורות, תוכן האתר ונוחות השימוש בו. מה לדעתכם כדאי לשפר באתר כדי להפוך אותו לנוח יותר עבורנו הגולשים ? זה הזמן להשפיע.

הצעות ייעול עד כה:

- הוספת תמיכה במסך רחב

- הפרדה מדוייקת יותר בין דגמים למשל DOKים של קורסאיר דגם GT לבין הרגיל/ מסך E2209 לבין E2209WA.

-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיפסיקו עם האינטרסים הפנימיים שלהם בנוגע לפרסום חוות דעת על חנויות שונות.

וכמובן שיפסיקו לשקר בצור קשר שלהם בנוגע למה שאמרתי קודם.

ובנוסף שיתקנו את כל הבלאגן שיש להם בכוננים קשיחים, שהם סתם מטעים בחלק מהדגמים שכותבים IDE שהכונן SATA או SATA I כשהכונן SATA II וכן הלאה.

וכמובן שיתקנו את כל הבלאגן שיש להם כשחנות אחת מחליטה לשנות את השם עם רווח או תו נוסף, ואז יש לך קבוצה של חנויות עם אותו מוצר, ופתאום 20 חנויות נוספות מפוזרות ככה סתם, דבר שלא נוח בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מוצר מסויים יורד מהמדפים וחנויות ממשיכות לפרסם אותו כאילו הוא קיים אצלם חודש, חודשיים ושנה אחרי - זה לא תקין.

בדיוק בגלל זה רשמתי להוסיף תאריך הופעת המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הכח להשפיע

LOL.. אתה קצת חיי בסרט.

ZAP מונע ע"י אינטרסים כלכליים (מין הסתם) ולכן אינטרסים כלכליים הם מה שמשפיעים עליו. לא "מבקרים" כאלו ואחרים.

ברור, הם רוצים לשמוע את דעתכם כדי לקבל רעיונות בחינם, אבל זה לא אומר שהם יעשו משהו שלא ישתלם להם כלכלית.

זו הסיבה שהם לא יפסיקו לפרסם ביקורות על חנויות בצורה סלקטיבית בהתאם לכמות הכסף שהן משלמות.

זו הסיבה שהם לא יחזירו את התוית של "יבואן רישמי" שפגעה בהכנסות שלהם מהיבואנים המקבילים, שהם כמובן רבים יותר מהיבואן הרישמי הבודד.

זו הסיבה שהם לא יציקו לחנויות שדוחפות רווח לשם המוצר בשביל להופיע בנפרד (ככה הגולש לוחץ על כמה חנויות והם מקבלים יותר כסף).

וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה ספציפי בבקשה.

ראוטרים-באיזה תקן הראוטר תומך

מסכים-סוג פאנל, ארגונומיה

ספקים-אמפראז', מודולריות, כמות מסילות

מארזים-כמות וגודל מאוררים, כמות מפרצים, סוג חומר

קירור-גודל מאוורים, סל"ד, CFM, בקירור למעבדים להוסיף את התושבות שנתמכות

תוכנות-לעשות סדר (WIN מופיעה בקטגוריה של עיצוב גרפי)

עכברים-לעשות סדר בחיבורים וסוגי החיישן

אין לי כוח לחפש עוד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתוקם קטגוריה של אוזניית אלחוטיות, ואז כשאני אחפש אוזניה הוא לא יתן תוצאות במוצרי בלוטוף , באוזניית , ובעוד איזה קטגוריה לא קשורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...