בזק משיקה היום את רשת ה NGN במהירויות של 10,15 מגה - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בזק משיקה היום את רשת ה NGN במהירויות של 10,15 מגה

huber

Recommended Posts

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בזק יוצרת שינוי דרמטי בשוק האינטרנט: מכפילה את מהירויות הגלישה ללא תוספת מחיר

לקוח בזק שגולש היום בקצב של 5 מגה יוכל לקבל באותו מחיר 10 מגה, ולקוח שגולש ב-8 מגה יוכל לקבל קצב של 15 מגה - הגבוה בישראל ■ ספקיות האינטרנט הגדולות מיישרות קו עם המהלך

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000455335&fid=594

הבנתי שזה תופס רק בתל אביב (כי רק שם הרשת פעילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנחומי.

ואם את רוצה לשלם מחיר מופקע על כלום (למעשה על הבטחה ללא כיסוי שתגלשי במהירויות האלו) את מוזמנת לשלוח את הכסף אלי, גם אני יכול להבטיח (אבל כמו שאמרו לי פעם בצבא, לא הבטיחו לקיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה המידע לגבי זה שהמהירות הגבוהה היא רק לפורט 80?

והאם ספקיות האינטרנט הגדילו את הקו לחו"ל? אם, לא, אז כל העסק לא נראה שווה. כבר היום רוב הזמן קשה לקבל קצב מירבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במודיעין לא פעיל

עושים צחוק הבזק האלה

חבילת גלישה במהירות של 15 מגה !! שזה אומר 1.875 מגה בפועל ומהירות העלאה של סך הכל 100 ק"ב כשבחבילה של ה5 מגה בתשתית ה"ישנה" כביכול אני מקבל כמעט את אותו UPLOAD !!!

בע"ה שבזק יפשטו רגל חברה של גנבים

ממש כואב להם הלב להפסיד קצת מהמשכורת כדי להשקיע ברוחב פס ובמהירות UPLOAD גבוהה יותר... לא מתביישים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שאתם בונים מגדל פיזה מערימה של שטויות ?

בזק לא משיקה את זה פר איזור בארץ

זה מושק בכל הארץ , פשוט משדרגים לאט לאט שכונה שכונה !

גם בקיראון משדרגים איזור איזור !!!!!!

יש גם בכמה כפרים אפילו !

ויש בירושלים לחלק מקרית יובל , חלק ממרכז העיר , כנ"ל שאר הארץ (פרט לאילת).

משדרגים לאט לאט ! עם הרבה תקלות מוזרות - אבל יהיה שווה את זה , יהיה פאנטונים בעתיד , יהיה פאנטון המתנה במקום צליל המתנה , יהיה אפשר להעלות את רמת הסאונד ששומעים אחד את השני , יהיה אולי שירותי IP אחרים כמו TVOIP , אולי זה יצטרף אל YES ויהיה YES VOD , ולגבי ה10% זה לא אפשרי בגלל הADSL שהם רכשו !

מה שכן , יודעים שלספקיות אין רוחב פס מספיק , וכולם כולל הספקיות מקוים שזה ישודרג - הכל עניין של כסף , ובמקרה של לשים עוד סיבים - זה הרבה כסף + זמן התקנה לא קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שגם לפי הדיווחים ישדרגו ויהיה 100 MB כאשר לבזק "רק" 50.

אבל כמו שרובכם אמרו פה צריכים ספקיות שייתמכו במהירויות האלה ובמחירים סבירים.

מה גם שחייבים לסדר את האינטרנט לחו"ל, כי בלי זה אנחנו עדיין נהיה מפגרים באינטרנט לעומת מדינות אחרות.

רק נקווה שנוכל כבר מהשנה,שנתיים הבאות להנות ממהירויות טובות בארץ ולשרתים לחו"ל בלי חסימות למיניהן, למרות שאני מקווה ועדיין חושב שזה לא יתממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין עדיף על ה 400 ש"ח שאני משלם להוט + 014 על 10 מגה. ברגע שתצא מהירות של 20-25 אני אשדרג. 200 ש"ח על 15/800 זה מחיר מצוין

חבל שאין חבילות עם upload גבוה ממגה בכיף הייתי משלם עוד 100-200 ש"ח על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצטט את התגובה שלי מפורום אחר:

לא מעניין אותי. מצידי שיתנו לי 50Mbps ב100 ש"ח לספק ותשתית ביחד, לא אכפת לי.

אני מעדיף שיעלו את המחירים של החבילות הקיימות, יספקו יחס Upload/Download שהוא לכל הפחות 1/3 ושמהירות הגלישה תהיה מובטחת ולא "עד שקר-כלשהו-Mbps" או לחלופין שחישוב המחיר יתבצע לפי מחיר בסיס של מהירות X בתוספת לY נפח הורדה חודשי.

ורק אני רואה את החלמנות שבהכרזה על שמירת יחס ההורדה הנוכחי של 1/10 אבל להגביל אותו למקס' של 800Kbps שזה מה שיש עכשיו ולכן בעצם אין שום הגדלה?

רפיד שר

גם לא, לפעמים חוסמים את השרתים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתם אומרים כל מה שבזק עשו זה NGN שעובד כמו ADSL :o

איך אמורים להעביר סיבים בכל ירושלים? חצי מהתשתית בעיר הרוסה בגלל הרכבת המפגרת וכי הכל שם בן 100 שנה ובחים לא עבר שיפוץ/שדרוג :'(

אני לא מבין למה HOT ובזק עובדים על מהירויות כאלה. מספר האנשים שקונים 10M בארץ קטן כל כך שזה לא שווה את זה. זה רק יגרום לזה שהספקיות יספקו מהירות של 56K בכל המדינה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...