עדכון ביוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון ביוס

MORIDIN

Recommended Posts

באתר של AOPEN מופיעות ההוראות הבאות לעדכון ביוס:

Download this zipped file.

Run shareware PKUNZIP (http://www.pkware.com/) which supports miscellaneous operation systems to extract the binary BIOS file and the flash utility. Or Winzip (http://www.winzip.com/) in environment.

Save "AX63P114.EXE" and "AX63P114.BIN" to a DOS floppy disk. Reboot your system with this disk without loading any memory handler (suh as EMM386) or device driver to get as much free space as possible. If you have an EPROM writer, simply take the .BIN file to program your .

Execute A:>AX63P114 and the program will do the rest of it.

DO NOT turn off power during flashing process, until you are asked to!!

Reboot system and press "DEL" to enter setup, load "BIOS SETUP DEFAULT", then SAVE and EXIT. Done!

אני הסתדרתי עד ה"Reboot your system with this disk without loading any memory handler (suh as EMM386) or device driver to get as much free space as possible"

למה הכוונה? ריבוט אני יודע, ( ::) ) עשיתי Reboot ב-Safe Mode ובחרתי לעלות במצב דוס אז הוא העלה את ה-EMM386 בלי לשאול אותי והעדכון נכשל, כלומר לא הצליח אבל הביוס הקודם נשמר (תודה לאל). ביציאה מWindows לדוס זה בדיוק אותו דבר.

מה אני אמור לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ..

פשוט תשתמש בדיסקט אתחול של 98, תבחר לעלות במצב Command Prompt Only.

אחרי זה תכניס את הדיסקט שעליו העתקת את קובץ הביוס ואת תכנת העדכון ותריץ אותו לפי ההוראות...

[me=MiniMizer]thinks[/me]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא לא... לא עושים בוטדיסק כזה

תעשה פירמוט דרך הווינדוס ותבחר לשמור קבצי מערכת.

לשם תעתיק autoexec.bat (יכול להיות שאני שוכח עוד קובץ)

את התוכנה שמעדכנת והקובץ החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

autoexec.bat זה הקובץ האחרון שאתה צריך בתקליטון איתחול שמיועד לעידכון !!!

כל מה שאתה צריך לעשות זה לפרמט תקליטון פלופי ככה : נכנסים ל"חלון דוס" ומקלידים (אחרי שמכניסים תקליטון לכונן A).

c:\format a: /s

s=system files

למי שלא יודע...

את autoexec.bat צריכים רק כדי להריץ קבצי אצווה (BATCH FILES) באופן אוטומטי. זאת כבר כמעט טעינה של מערכת הפעלה שמבוססת על DOS (כמו 95).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא לא... לא עושים בוטדיסק כזה

תעשה פירמוט דרך הווינדוס ותבחר לשמור קבצי מערכת.

לשם תעתיק autoexec.bat (יכול להיות שאני שוכח עוד קובץ)

את התוכנה שמעדכנת והקובץ החדש.

ערן

תודה, ומזל טוב ;)

זה הצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...