האם אור נוצר או אולי הוא קיים תמיד ? - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אור נוצר או אולי הוא קיים תמיד ?

עכביש בכביש

Recommended Posts

• תגובות 220
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סבבה, אתה רוצה שיאכילו אותך בכפית במקום להשתמש בראש. כמו הרבה אחרים.

אני לא משחק את המשחק הזה. אני מעדיף אנשים חושבים ואינטראקטיביים. כאלה שאוהבים אתגרים ומוכנים לענות לשאלות.

תרשה לי לצטט את ריצארד פיינמן לדוגמא. אדם דגול.

I'm smart enough to know that I'm dumb.

Science is the belief in the ignorance of the experts

If you thought that science was certain - well, that is just an error on your part.

אין לי בעייה איתך.

keep up the good work

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

almonime,

ראשית לא ענית לי על השאלה העיקרית...מה השכלתך בנושא שאתה מדבר בביטחון שכזה ופוסל את טענותיי?

שנית אני יודע בדיוק על מה אני מדבר ואכן מגדיר ריק כחוסר בחומר בתווך.

שלישית אם אתה כבר הזכרת את ניסוי מייקלסון-מורלי ופסלת אותו בהינף יד שכזה בטענה לחוסר דיוק, את עיקרון אי הוודאות אתה מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

almonime,

ראשית לא ענית לי על השאלה העיקרית...מה השכלתך בנושא שאתה מדבר בביטחון שכזה ופוסל את טענותיי?

שנית אני יודע בדיוק על מה אני מדבר ואכן מגדיר ריק כחוסר בחומר בתווך.

שלישית אם אתה כבר הזכרת את ניסוי מייקלסון-מורלי ופסלת אותו בהינף יד שכזה בטענה לחוסר דיוק, את עיקרון אי הוודאות אתה מכיר?

השכלה רישמית : 0

השכלה לא רישמית : 20 שנות לימוד בתחומי עניין בפיזיקה ( בין היתר ), קריאת כמה אלפי מאמרים וספרים בתחום ( לא מגזים ) ומעקב מתמשך.

על קצה המזלג. ממש על קצה המזלג.

מספיק טוב או שאני לא שווה כלום כי אין לי תעודה ? HIT ME

לא טענתי שאתה לא יודע על מה אתה מדבר ופסלתי את טענותיך ( עדיין לא ) שאלתי אם אתה מצטט מתוך לימוד קודם או חשיבה עצמאית.

וטענתי שהשכלתך הרישמית בהחלט מפריעה לחשיבה. מה שנקרא, Your Biased

עיקרון אי הוודאות ? נו ? הטענה על מידת הדיוק האפשרית של וורנר הייזנברג וכן אי היכולת למדוד שני נתונים באותה מידת דיוק

עקב " הפרעה של מכשיר המדידה או הצופה"

הטענה של הריק צריכה להפוך לטענה של ללא מסה שאפשר למדוד. האם כזה באמת ריק ? אפשר למדוד טמפרטורה בחלל כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא כותבים "יעלב" אלא "אעלב"

חתולה אני מסיק שיש לך ידע בפיזיקה וגם למקלדת יש ( אני מודה שאני יותר קרוב לציון בגרות גבוה בפיזיקה וכמו כן התבוננות , היגיון ולמידה עצמית והכי חשוב , עיניין )

אתה מר almonime אתה ודאי אינך טרול אם כי אוכל להגיד בביטחה כי אתה עושה יותר את הפעולות במוחכך יותר מאשר על הנייר ( רואים זאת על פי שמישנתך איננה סדורה וזה להבדיל מאחד בעל השכלה רישמית בפיזיקה שמישנתו סדורה ודבריו בנוים נידבך על נידבך ויכול לצמצם את ההסבר להנחת יסוד ) אז אכן אני חושב שיש לך תאוריה מסויימת ואכן אני לא מחזיק גדולות ונצורות מניסוי כזה או אחר ו / או מפיזיקאי כזה או אחר ואין להם שום משקל המונח על מוזניי ההיגיון הפרטי שלי אלא הם בתפקיד מורים ולא בתפקיד מצווים או אורים ותומים , אז בנוגע לכך , אני איתך לגמרי ( וגם איתם - חח )

עד כה לצערי למעט חילופי האשמות בטרוליות וחפירות לא עשיתם הרבה אז אנא שוב , מאוד מעניין אותי ( ואני חושב שאוכל להיות לך לעזר ולחזק ו / או להקשות על התאוריה שלך שבצדק ובחוכמה ובמחשבה הפקת אנא תן לי את פרי מחשבתך בבקשה הבמה שלך , שאלתי שאלה : האם הפוטון תמיד היה והתהליך של העברת האנרגיה בחומר שיחרר אותו או יצר אותו ? מה דעתך , אני אבין גם אם זה יהיה משפט אחד , אולי אשאל שאלות הבהרה , אבל תן הנחת יסוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוטון זו פיקציה שתחילתה ברעיון ה QUANTA של מקס פלאנק ואיינשטיין עקב הגילוי של התהליך הפוטואלקטרי.

שמע. אני בשימחה וששון אמשיך לדון איתך בנושא אך כרגע עלי לפנות לעיסוקים חשובים יותר ( קרי, שינה, חלומות ועוד דברים טובים )

ועוד דבר. אתה ממש אבל ממש צריך לזנוח את כל הביטויים והמידע האחר שיש אצלך ( לפחות כרגע )

במתוטא ממך, שנמשיך מחר ? או ביום אחר ?

דאקירי על חשבוני ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...