סקירה ראשונית של המודם/נתב אלחוטי שבזק מספקת ללקוחותיה -- ה-D-Link DSL-2650U - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה ראשונית של המודם/נתב אלחוטי שבזק מספקת ללקוחותיה -- ה-D-Link DSL-2650U

Cheif

Recommended Posts

כמו שחלקכם כבר יודעים, ה-D-Link DSL-2650U הוא מודם/נתב אלחוטי בתקן G שחברת בזק החלה לספק ללקוחות ה-ADSL שלה בתחילת השבוע. זהו המכשיר המשולב המתקדם ביותר שבזק מספקת ללקוחותיה ובנוסף ל-4 כניסות ה-LAN והתמיכה ב-WiFi הנתב הזה כולל גם שתי כניסות USB המאפשרות לחבר אליו מדפסות ודיסקים חיצונים.

בסקירה הראשונית שערכתי ניתן להתרשם מהתכונות העיקריות של מודם/נתב זה, מממשק המשתמש שלו ומהמבנה הפנימי שלו.

http://www.netcheif.com/Reviews/DSL-2650U/DSL-2650U.htm

CHEIF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נקראה מאוד נחמד על הנייר אבל השאלה איך הוא לטווך הרחוק מבחינת שימוש?

לבזק היו כמה תקופות טובות עם ציוד קצה של 2Wire/ECI/Alcatel וגם Powernet לאחרונה והיה נחמד אם זה היה חוזר שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים אתך שהדעה של השוק על המודמים/נתבים שבזק שיווקה עד היום (סימנס, וכיוב') היו לא טובות כמעט בכל מישור, ואני די בטוח שהבחירה של במוצר של DLINK היא תגובה למצב הזה. כפי שמצויין בסקירה, מפרט החומרה שלו מורכב מרכיבים חזקים והרבה , מה שככל הנראה יקנה לו עמידות בכמות Sessions וגם יכולת אלחוטית טובה. בכל מקרה, אני מתכוון לבצע בדיקת ביצועים מקיפה ליכולת של ה-2650U. מעצם טבעה, בדיקה כזאת יותר מורכבת ודורשת יותר זמן. אני מקווה להשלים אותה בקרוב ולפרסם את תוצאותיה ברבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה להם כבר ציוד של D-Link ו Level One שהם סיפקו בכמויות מוגבלות לפני שנים אבל הוא היה דיי גרוע מבחינת בקרת איכות.

הבעיה הכי גדולה של זה הכמויות הענקיות של Askey ו-Dynalink שהם רכשו וצריכים לאכול את ההחזרות כבר שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה להם כבר ציוד של D-Link ו Level One שהם סיפקו בכמויות מוגבלות לפני שנים אבל הוא היה דיי גרוע מבחינת בקרת איכות.

הבעיה הכי גדולה של זה הכמויות הענקיות של Askey ו-Dynalink שהם רכשו וצריכים לאכול את ההחזרות כבר שנים.

הDSL-604 שחילקו היה ציוד לא רע, למרות שהוא היה האלטרנטיבה "הזולה" ל2wire שאיתו התחילו. אפשר להגיד שההדרדרות התחילה עם הLEVEL1 ששיווקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בASUS AM 604 שבזק חילקה עד לא מזמן והוא יחסית איכותי... אין לי ניתוקים כלל...

סוס עבודה.. הבעיה הרצינית היא שהוא חם ברמות שאי אפשר לתאר בכלל(איזור ה50-60 מעלות בפלג העליון שלו שעליו פתחי האיוורור...

אבל למרות החום הוא עובד בצורה מדהימה וגם השידור האלחוטי שלו לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Cheif יופי של ביקורת ויופי של אתר!

אני חושב לקנות בעתיד הקרוב שיתמוך בתקן N כך שהדי-לינק לא ידע לנצל זאת..

עד אז, מה יהיו היתרונות של הראטור הנ"ל על-פני Alcatel - SpeedTouch 510?

וכמה יעלה לי ראוטר טוב שתומך בתקן N?

תודה,

ריפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בASUS AM 604 שבזק חילקה עד לא מזמן והוא יחסית איכותי... אין לי ניתוקים כלל...

סוס עבודה.. הבעיה הרצינית היא שהוא חם ברמות שאי אפשר לתאר בכלל(איזור ה50-60 מעלות בפלג העליון שלו שעליו פתחי האיוורור...

אבל למרות החום הוא עובד בצורה מדהימה וגם השידור האלחוטי שלו לא רע בכלל.

גם ה-DSL-2650U מתחמם לבערך אותן טמפרטורות אבל עדיין לא נתקלתי בבעיה עם הנושא הזה.[br]פורסם בתאריך: 18.05.2009 בשעה 17:52:05

ה-DSL-2650U הוא בעוד שהאלקטל הוא לא. האלקטל הוא מוצר טוב מאוד אבל יש לו רק יציאת LAN אחת ול-2650U יש 4. ה-2650U גם תומך בדיסיקים ומדפסות חיצוניות כלך שמבחינה פונקציונאלית הוא מתקדם הרבה יותר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-DSL-2650U הוא בעוד שהאלקטל הוא לא. האלקטל הוא מוצר טוב מאוד אבל יש לו רק יציאת LAN אחת ול-2650U יש 4. ה-2650U גם תומך בדיסיקים ומדפסות חיצוניות כלך שמבחינה פונקציונאלית הוא מתקדם הרבה יותר.

כן זה ברור לי, וברגע שאצטרך WAN אקנה כבר ראוטר בתקן n. הכוונה האם אפשר לומר למשל שאחד יהיה יותר אמין או יציב מהשני כמודם?

[קצת אוף טופיק - איך האלקטל מתפקד כראוטר, אם משתמשים במפצל, בחלוקת הקו והגדרות אבטחה?]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיזור חום בהתקנים כמו נתבים הינו נושא מורכב הדורש תכנון רב בתהליך הייצור אף יותר ממארז מחשב בו חברות רציניות מתכננות את זרימת האוויר, עובי וסוג החומר ממנו מיוצר המארז

הנתבים החדשים (במיוחד בתקן N) כוללים רכיבים המפיקים חום רב יותר מנתבים בתקן ה- G

ונתב העשוי מחומר פלסטיק זול בעל תכנון לקוי של זרימת האוויר החם החוצה עלול לשבוק חיים מהר מאוד או "לסבול" מניתוקים, reset-ים וכדומה

לנו בארץ ישראל יש בעיה אף גדולה יותר כיוון שהטמפרטורה הממוצעת פה גבוהה ממדינות אחרות באירופה למשל לכן מוצר מוצלח מאוד בארצות צפוניות יכול להזיע ולגרום בעיות רבות במדינות "חמות"

יצרן מותגים רציני מתכנן מראש היכן יופץ הנתב , באילו טמפרטורות הוא אמור לעבוד בחדר סגור ומתכנן את סוג המארז בהתאם.

במקרה של נתב החדש DSL-2650, הוא אכן כולל מעבד חזק המשמש גם את נתבי ה- N (ברודקום 6358) ולכן מראש תוכנן מחומר פלסטי עמיד יותר המתאים למדינות חמות יותר, ובנוסף למען פיזור חום אופטימלי מומלץ להציבו במאונך על סטנד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...