שלילה ל3 חודשים ומעלה כרוכה בהוצאת רישיון מחדש - ביזיון? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלילה ל3 חודשים ומעלה כרוכה בהוצאת רישיון מחדש - ביזיון?

totah

Recommended Posts

קחו לדוגמה ילד בן 16 שהרכיב את אחיו הקטן ובמקרה תפסה אותם משטרה.

השוטר ה יקי-סדיסט (שבמקרה הטוב הוא מתנדב אינטרסנט) מחליט בטוב ליבו לשלוח את הילד לבית המשפט.

ובבית המשפט, כמו בבית המשפט "מרחמים" על הילד ונותנים לו במקום קנס או משהו דומה - שלילה לחצי שנה.

אני שואל אתכם:

למה לידפוק לילד הזה את הילדות?, למה לתקוע אותו בבית עד גיל 17, לתת לו להירקב בזמן שכל החברים שלו יוצאים ומבלים.

למה לשלוח אותו להוציא רישיון מחדש?, ובכך להביאו למצב של תסכול רב, כזה שיוצר שנאה - נגד המדינה.

אבל זו רק דוגמה יפה..

משרד הרישוי (שהוא אחד מן החביבים על אזרחי המדינה), לא רוצה לבטל את החוק הארור והמיותר הזה.

עוד דוגמה; נהג בן 21, עושה פרסה ב"מקום אסור" בשעה 4 וחצי בבוקר ברחוב נידח בדרום תל-אביב. שוטר סדיסט תופס אותו, הבחור נשלח לבית משפט, ומקבל 3 וחצי חודשי שלילה.

רק בגלל השבועיים האלה - עליו להוציא רישיון מחדש (בהתחשב שהבחור נכשל ב3 תאוריות וב3 טסטים).

אני לא יודע מי איתכם, אבל אני כן יודע שמצבים כמו שתארתי הם חלק מן המציאות, ייתכן שממש ברגע זה, קורה מקרה דומה, איפה שהוא בתחומי ארץ הקודש.

אם אתם חושבים שהחוק הזה ימנע תאונות - אתם טועים בהחלט.

המעט שתוכלו לעשות הוא להביא נושא זה לסדר היום, רק ככה משרד הרישוי אולי יפקח את עיניו ויוריד עוד גזרה מטופשת מהרשימה - כזאת שיכולה לפגוע בכל אחד ואחת מאיתנו - בגלל שטות של רגע, ואנחנו בני האדם - עושים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שצריך להוריד את האידיוטים האלה מהכביש להרבה יותר זמן, איך זה נשמע?

לא רק זה אלא ארצה להרחיב את זה שאם בנאדם חוזר על אותן העברות יותר משלוש פעמים רישיונו נשלל לצמיתות.

ואנשים שנוהגים בשיכרות יכנסו לכלא לשנה שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שטות של רגע, ואנחנו בני האדם - עושים כאלו.

זה בדיוק הקטע, בכביש בגלל טעויות של רגע אפשר לשלם והרבה

וזה ממש לא סיסמה שסתם אומרים

והדוגמאות שהבאת זה לא סתם מקרים של טעות זה זילזול בחוק, כי אם בגיל 16 הוא חושב שזה בסדר "רק" להרכיב את אח שלו אז בגיל יותר מבוגר זה יהיה "רק" לעשות דברים יותר גרועים

ותאמין לי שלהרוס לו את "הילדות" זה עדיף משיהרוס לו או יותר גרוע למישהו אחר את החיים

אני בכל אופן עם זה שהגיב לפני, הייתי מחמיר בהרבה את העונש על עבירות התנועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק זה אלא ארצה להרחיב את זה שאם בנאדם חוזר על אותן העברות יותר משלוש פעמים רישיונו נשלל לצמיתות.

אני לא מאחל לך שיקחו לך את הרישיון לצמיתות ואפילו לא ליום.

אבל כשזה יקרה, אם זה יקרה; תעדכן אותי.

יש לי כמה עורכי-דין מעולים להמליץ לך עליהם במידה ולא תסכים לקבל את הענוש במלואו ולהיות מרותק לבית שלך שנתיים.

סגרנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תעשה שטויות לא ישללו ממך את הרשיון.אני בספק שעל פרסה ישללו לך אם כי ראיתי כמה תאונות קשות שנגרמו מזה.אל תזלזל בחוקים (בטח לא כשאתה נהג חדש אז יכולים לשלול לך על שטויות כמו שאמרת) כי בכביש על טעויות משלמים ביוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

Totah,

גם ככה העונשים שאנשים מקבלים במדינה הזאת על עבירות תנועה חמורות הם ביזיון מוחלט,

אז אתה רוצה להקל על אנשים שעושים עבירות תנועה?

אני מסכים לחלוטין עם Moon Mage, עונשי מאסר בפועל לעברייני תנועה חוזרים זאת הדרך היחידה לטפל בתאונות הדרכים.

תחשוב על המצב הביזיוני כיום, שאדם שנוהג ללא רישיון ותופסים אותו מקבל שלילה. מה אכפת לאדם שגם ככה נוהג בלי רישיון אם שוללים לו את הרישיון?

זה נראה לך תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קחו לדוגמה ילד בן 16 שחושב שהוא יודע הכל ושהרכיב את אחיו הקטן ובמקרה איבד שליטה על האופנוע והרג את אחיו.

דמיינו לעצמכם שחמש דקות לפני התאונה, עוצר אותו שוטר רחמן בן רחמן ומחליט בטוב ליבו לשחרר את הילד ולא להפסיק את ההשתוללות.

ואני שואל אתכם:

למה לידפוק לילד הזה את החיים? למה להרוג ילד שהאמין באחיו הגדול למרות שהוא היה רק בן 16 וגרם למותו? למה לתת לו להירקב בקבר בזמן שכל החברים שלו יוצאים ומבלים.

_________________________________________________ _____________

עוד דוגמה; נהג בן 21, עושה פרסה ב"מקום אסור" בשעה 4 וחצי בבוקר ברחוב נידח בדרום תל-אביב. נהג אחר עובר באותו מקום נידח, מתנגש בו ושובר את הצוואר בין חוליה C3 ל-C4. רק בגלל זה, הוא עכשיו משותק בארבע גפיים ומחובר למכונת הנשמה.

_________________________________________________ _____________

רשיון נהיגה זה לא משחק. יש תוצאות למה שאתה עושה - אם אתה עושה עבירה שנחשבת חמורה, המדינה שוללת את הרשיון שלך לאות הגנה עלינו הנהגים האחרים. אם לא הפנמת בתור נהג חדש את חרדת הקודש שאתה צריך לנהוג בה (ונכשלת ב3 תאוריות ו-3 טסטים) אז אני חושב שזה סביר בהחלט שתצטרך להוציא רשיון מחדש.

אם אתה רוצה להבין באמת את התוצאות של האירועים ה"קלים" שתארת, אני מזמין אותך לבוא איתי לביקור בבית לווינשטיין לבקר את פגועי הראש שלעולם לא יתאוששו מפגיעה כזו או את נפגעי עמוד השידרה שלעולם לא ילכו (וזה עוד במקרה הקל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאחל לך שיקחו לך את הרישיון לצמיתות ואפילו לא ליום.

אבל כשזה יקרה, אם זה יקרה; תעדכן אותי.

יש לי כמה עורכי-דין מעולים להמליץ לך עליהם במידה ולא תסכים לקבל את הענוש במלואו ולהיות מרותק לבית שלך שנתיים.

סגרנו?

דבר ראשון לדעתי כל סוג של שלילה צריך להיות כרורכה בהוצאה של רישיון מחדש כי אם שללו לך את הרישיון זה לא כי השוטר שונא אותך זה פשוט שיהיה יותר בטוח על הכביש

דבר שני שלילת רישיון זה לא להיות מרותק לבית, הרבה מאד אנשים מסתדרים ללא רישיון ומשתמשים בתחבורה ציבורית לרבות אני שיש לי רישיון אך לא תמיד מאז ומעולם לא מצאתי את הקושי להשתמש בשניהם , יש תחבורה כמעט לכל מקום ואלי לוקח קצת יותר זמן אבל עדיין עדיף משלא תהיה תחבורה בכלל.

מעבר לכך לפעמים שוטרים אכן מקלים ראש על נהגים וזמן קצר לאחר מכן יש תאונה לאותו נהג אז לפעמים חייבים להחמיר כי סך הכל החוק בא להגן עלינו ולא לפגוע בנו (בחוקי תעבורה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דוגמה; נהג בן 21, עושה פרסה ב"מקום אסור" בשעה 4 וחצי בבוקר ברחוב נידח בדרום תל-אביב. שוטר סדיסט תופס אותו, הבחור נשלח לבית משפט, ומקבל 3 וחצי חודשי שלילה.

עוד דוגמה: ירון ברכה בן 28 חצה צומת באור אדום בשעה 01:30 בלילה והרג 6 בני אדם כולל אחיו התאום.

רשויות המשפט הסדיסטיות שולחות אותו ל-16 שנה בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לMoon-Mage ולאחרים. רישיון נהיגה זה זכות שטומנת במימושה חובות רבים, בדיוק כפי שיש לך זכות לקבל מים אך חובה עליך לשלם עליהם או שיש לך זכות לקבל דמי אבטלה אבל חובה עליך לנסות ולמצוא עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה מאוד שאתה סקרסטי Limbo, כי זה בדיוק מה שמגיע לו, אם לא יותר

נו מה נראה לך, אור אדום ב01:30 בלילה זה בדיוק כמו אור אדום ב12 בצהרים ואפילו יותר!! בגלל המהירויות.

כנ"ל פניית פרסה בלילה מסוכנת יותר מאותה הפניה ביום

אתה נוסע במהירות כי הנתיב פנוי ואתה רגוע כי יש לך זכות קדימה ופתאום מישהו שפנה פניית פרסה במקום אסור משתחל לך לנתיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TOTAH , אחרי שאתה תיפגע בתאונת דרכים , ותהיה נכה לכל החיים שלך , וכל המשפחה שלך תמות

אתה תקבל את זה בעין יפה , שילד בן 16 נהג ברכב בלי רישיון , ולא ישללו לו את האפשרות לעשות רישיון לשנים הקרובות?

אני אישית חושב שצריך להחמיר פי כמה וכמה בכבישים , צריך להגביר טיפה את המהירויות בכבישים המהירים , לדוגמא להעלות באיזה 20-30 , אבל בנאדם שתופסים אותו נוהג מעל , צריך לעשות לו קנס של אלפי שקלים עם שלילה לכמה חודשים טובים לפחות

וללא שום משפטים , ישר אוטומטית , לא צריך סחבת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...