Westone ES3X Review - עמוד 3 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Westone ES3X Review

J S Bach

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואי אני זוכר את הת'רד שהיה לפני שנה בערך. לגבי הUE 11

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=355210.msg3073509#msg3073509

ומצאתי אז שגם לD2 יש DAC של וולפסון. (דגמים אחרים)

אבל אני לא ממש יודע את ההבדל בין הDAC של אייפוד ושל D2.

אז כל עוד אין הבדל גדול בין הDAב של אייפוק לבין D2 נראה לי שאיימוד או כל מוד לאייפוד יהיה מיותר.

אני אסביר , זה שיש ל D2 DAC כמו שיש ל 5.5 הכל טוב ויפה , הבעיה היא זה ליצור מצב שאתה עוקף את המגבר הפנימי שלו ומחבר אותו ישר למגבר חיצוני .

לגבי D2 אני לא יודע האם באמת זה כך הדבר אבל מה שבטוח שבמידה והיה ניתן לבצע שם מוד וביצוע עקיפה זה דבר שכבר היה נעשה , אבל כנראה שיש הגבלה , קושי או חוסר כדאיות לבצע את זה לנגן מסוג זה ... (למה ? , אני ממש לא יודע ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OmerNeu

הצ'יפ שיש לD2 ששייך לWOLFSON הוא הCODEC ולא הDAC אם איני טועה.

http://www.wolfsonmicro.com/products/WM8985/

בעוד שזה הDAC הקשור אליו:

http://www.wolfsonmicro.com/products/WM8986

אם כי פה מתייחסים אליו כאל DAC...מוזר:

http://www.head-fi.org/forums/f15/teclast-t39-cowon-d2-under-hood-288099/

סתם שאלה ,איפה אתה שומעה מוזיקה ? בבית או בחוץ ? ,כי עם בבית הייתה יכול לקנות במחיר הזה אלקטרוסטטיות איכותיות ביותר .

בעיקרון כעת אני מקשיב בבית כי אין לי איך להקשיב בחוץ ממש, אבל זו הסיבה למה אני קונה ניידות, כדי שאוכל להקשיב בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן מזכירות לי טיפה מנוע של אופנוע :P ,אבל יש להן מראה מיוחד משהוא מושך שגורם לך לירצות לגעת :smile1: .

רק מה לא הבנתי ,הם באמת עד כדי כך טובות שמכרתה akg 702 שהן ספינת הדגל שלakg ? לחבר שלי יש את ה701 ומאז ששמעתי אותן אני פשוט לא יכול להיתאפק לקנות כאלו (רק שהתקציב ממש לא מרשה אז אני מיתפשר ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה את הES3X כי הן ניידות בניגוד לK702. לK702 יש צליל נפלא עם מגבר מתאים [לחבר שלי יש אותן עם מגבר שלצערי איני זוכר את שמו כעת] והן נשמעות איתו מאוד אוריגניות, מאוד טבעיות, פשוט מצויין! אם כי הן יכולות להיות מאוד צורמות עם הקלטות לא טובות.

ה-ES3X אמורות לספק את הצליל הזה ביחד עם ניידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב זו השאלה שלי ,עד כמה קריטי המגבר בכל הסיפור הזה ,כי אתה אומר שאתה רוצה את הניידות שהes3x מספקות אבל אתה לא יכול לקחת איתך מגבר .

ובכל מיקרה קשה לי להאמין שאוזניות in ear יספקו את אותו צליל כמו הakg ,אבל נחכה לביקרות שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב זו השאלה שלי ,עד כמה קריטי המגבר בכל הסיפור הזה ,כי אתה אומר שאתה רוצה את הניידות שהes3x מספקות אבל אתה לא יכול לקחת איתך מגבר .

ובכל מיקרה קשה לי להאמין שאוזניות in ear יספקו את אותו צליל כמו הakg ,אבל נחכה לביקרות שלך .

ישנם מגברים כדוגמת הPICO שהם קטנים מאוד [במקרה הזה לPICO גם יש DAC שמשתווה לDACשולחני בשווי של 1000$].

ובקשר לצליל, אומנם עוד לא יצא לי לבחון אותו, אבל מאנשים מהד-פיי שיש להם את הES3X ואוזניות מותאמות אישית מUltimate Ears כגון UE-10/11 ואוזניות פול סייז פתוחות כגון AKG K1000/ GRADO PS1000 / STAX SK-007 כולל מגברים באלפי דולרים אמרו שהES3X עוקפות את שאר האוזניות המותאמות אישית ומשתוות/מהוות תחרות קשה לאוזניות הפתוחות שציינתי [אם כי לא בתחום גודל הבמה אבל כן בבניית הדתמונה (מיקום הכלים וכו')].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם מגברים כדוגמת הPICO שהם קטנים מאוד [במקרה הזה לPICO גם יש DAC שמשתווה לDACשולחני בשווי של 1000$].

ובקשר לצליל, אומנם עוד לא יצא לי לבחון אותו, אבל מאנשים מהד-פיי שיש להם את הES3X ואוזניות מותאמות אישית מUltimate Ears כגון UE-10/11 ואוזניות פול סייז פתוחות כגון AKG K1000/ GRADO PS1000 / STAX SK-007 כולל מגברים באלפי דולרים אמרו שהES3X עוקפות את שאר האוזניות המותאמות אישית ומשתוות/מהוות תחרות קשה לאוזניות הפתוחות שציינתי [אם כי לא בתחום גודל הבמה אבל כן בבניית הדתמונה (מיקום הכלים וכו')].

אני מבין שאת כל זה אתה מבסס על דברים שכתבו אנשים אחרים. אבל אני יכול להגיד לך מעכשיו שאין סיכוי שה-PICO יתחרה בדברים של 1000$. זה שיש מספר מכשירים בודדים שנשמעים סביר ונמכרים ב-1000$, ופחות או יותר כל צעצוע שיש ב-200$ נשמע טוב כמותם, לא אומר שהם מתחרים בדברים של 1000$ :)

רושמים את זה גם על הרבה דברים אחרים כולל ה-Zhaolu שהיה לי בעבר ואני יכול להגיד שזה לא נכון.

בנוגע לאוזניות עצמן, אני לא מדבר כי לא שמעתי. אני רק אומר שהן צריכות להיות משהו מיוחד כדי להתחרות ב-K1000 (שהן לדעתי הטובות מהשלוש שציינת).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כן אני יודע שיש מגברים (אגב רובם זה זבל טהור לפי מה שהבנתי ) ,אגב הבנתי שיש כזה למישהוא בפורום .

אגב ,יצא pico חדש pico slim ,דק יותר פי 2 וטיפה פחות רחב ,בקיצר פיצפון .

באמת שאין לי מושג מאיפה הבנת שהם זבל טהור.....בכל אופן הדבר רחוק מהמציאות ככל הידוע לי.

ואנטולי: הייתה לי הרגשה מאוד חזקה שתצא בהגנה על הK1000 :hat:. אני לא ממש אוכל להשוות כמוכן את האוזניות לK1000 לצערי, כי מעולם לא יצא לי לשמוע אותן, אך אני מאוד מאוד אשמח לשמוע אותן.

ד"א, מתי יצא לך לשמוע את השתיים האחרות? ואתה חושב שייצא לך לשמוע גם לשמוע את הHD800? [יש לי תכנונים עליהן לציוד ביתי/שולחני/נייח]

ובקשר לPICO - דיברתי על הDAC שלו, לא על ההגברה כמובן. [מה לעשות, מגבר לא יכול לספק את מה שיכול מגבר שולחני, אחרי הכל הוא נייד]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. שמעתי אותן במספר הזדמנויות. חלקן בהדגמה חלקן אצל אנשים שיש להם אותן.

ב. גם אני דיברתי על ה-DAC. הוא לא יתחרה בחיים בדברים שעולים 1000$ ושווים את זה. מעניין יהיה להשוות אותו אפילו ל-y1 שהוא בגודל דומה.

אגב, אני לא יוצא בהגנה על ה-K1000. אני פשוט רואה הרבה אנשים שמדברים עליהן בתור רפרנס כלשהו שצריך לעקוף, וזה נכון. הן הרפרנס של הרבה מאוד אנשים. הבעיה היא שאנשים שבכלל לא שמעו אותן מדברים עליהן, ועוד יותר בעייתי זה אנשים שרוצים "להוכיח" לעצמם שהן לא כזה טובות אז מצליחים איפשהו לשמוע אותן כמה דקות וזהו. רוב האנשים שאני מכיר שיצא להם באמת להאזין לאוזניות הללו כמו שצריך היו דיי בשוק ממה שהן עושות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...