מחפש המלצה לספק בתקציב מוגבל של 350- - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לספק בתקציב מוגבל של 350-

OmriF

Recommended Posts

סליחה על ההקפצה מראש.

TMS אמרו לי לפני כשבועיים שהספק עוד לא הגיע למלאי ושהוא יגיע בקרוב. פתחתי עכשיו את האתר שלהם:

http://www.tmsfox.co.il/Category.aspx?catCode=207&ParentID=12

ועכשיו אני מגלה שהספק הזה לא נמצא יותר או שבעצם הם העלו את המחיר שהם פירסמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני שאלתי אותם, כרגע סדרת SILVER POWER לא במלאי ותחזור להופיע באתר רק כאשר הספקים יגיעו לארץ, מה שכן הסידרה הישנה יותר חזרה למלאי. החיסרונות של הסידרה הישנה הם נצילות פחות גבוהה (80PLUS רגיל), הספק לא צבוע, לא מוסלב ומגיע ב OEM ולא באריזה יפה.

לי יש את SS-500ET ספק מצויין אבל חבל לקנות אותו א יש ספק טוב יותר באותו מחיר. תבדוק גם את ספקי ה FSP, יש שם כמה שהם 80PLUS ו 80PLUS BRONZE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

במקום לפתוח נושא חדש אני ממשיך את זה.

ל-TMS עוד לא הגיע ה-Silver Power של סיסוניק ואני כבר מתייאש ורוצה לקנות ספק למחשב כי אני מפחד שמשהו יקרה לו עם הספק ה-300W הנוכחי.

בדקתי באתר שלהם וראיתי את הספק הזה: http://www.tmsfox.co.il/Product.aspx?productid=1824

נראה מאוד משתלם, 80PULS Bronze לפי האתר של TMS (באתר של FSP אין שום אזכור לBRONZE - מוזר).. מה אתם אומרים? האם אלו כבלים מוסלבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם באמת כדאי לי להחליף לFSP?

AMD 4600+ AM2 עם קטנטן של 2.7GHz

הארד דיסק 250 ג'יגה SATA2

כרטיס מסך 8800GTS 512MB 92G

4 ג'יגה רם בסטיקים של ג'יגה

Hec w300

מחישוב שעשיתי באינטרנט הסתבר שהמעבד והכרטיס מסך לוקחים במאמץ בסביבות ה250W...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של RMS כתוב שיש 3 שנות אחריות, לא יודע אם זה נכון כי בכל מקום אחר יש שנה (זה מה שבדרך כלל יש על ספקי OEM של HEC).

ה SS ET ספק טוב אבל פחות מ SP והוא לא מוסלב (הוא OEM, בלי עיצוב ובלי אריזה).

ה SS SP טוב יותר אבל לא במלאי.

עם FSP יש בעיה, לרוב הסגרות של ה 80PLUS יש 2 דגמים, דגם שהוא BRONZE ודגם שהוא רגיל. לא ידוע לי על דגם של 450W שהוא BRONZE וגם אין אחד כזה באתר של FSP.

עריכה:

קודם היה עוד ספק אבל הורדתי אותו כי ראיתי שזה לא מה שרציתי, FOX העלו את המחיר של FSP550-80GHN ובמחיר הקודם שלו הכניסו FSP500-80GHN...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלופה משתלמת נוספת:

HEC 500TE-2WX 500W ספק כוח חזק ומשתלם.

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=893

הכבלים שלו מוסלבים?

למה בעצם אתם מציעים חלופות ולא אומרים חיובי על ה-FSP? הוא בדיוק מתאים לי (צבע, מוסלב, 80PLUS).

[br]פורסם בתאריך: 25.05.2009 בשעה 16:29:55

באתר של RMS כתוב שיש 3 שנות אחריות, לא יודע אם זה נכון כי בכל מקום אחר יש שנה (זה מה שבדרך כלל יש על ספקי OEM של HEC).

ה SS ET ספק טוב אבל פחות מ SP והוא לא מוסלב (הוא OEM, בלי עיצוב ובלי אריזה).

ה SS SP טוב יותר אבל לא במלאי.

עם FSP יש בעיה, לרוב הסגרות של ה 80PLUS יש 2 דגמים, דגם שהוא BRONZE ודגם שהוא רגיל. לא ידוע לי על דגם של 450W שהוא BRONZE וגם אין אחד כזה באתר של FSP.

עריכה:

קודם היה עוד ספק אבל הורדתי אותו כי ראיתי שזה לא מה שרציתי, FOX העלו את המחיר של FSP550-80GHN ובמחיר הקודם שלו הכניסו FSP500-80GHN...

נו אז מה אתה אומר בקיצור על ה-FSP? האם עד המחיר הזה הוא המשתלם ביותר? אני מעדיף להסתפק בו ולא להוציא עוד 100 ש"ח רק בגלל ה-BRONZE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה FSP ספק טוב, מגיע מוסלב, צבוע וארוז יפה אבל, הוא 450W בהשוואה ל 500W-550W שאפשר למצוא במחירים דומים של חברות אחרות (OEM לא צבוע, לא מוסלב ללא אריזה). הוא גם מגיע עם 5 שנות אחריות ולא 3 כמו האחרים שזה יתרון.

בכללי 450W יפסיק לך אם אתה לא הולך לשדרג לכרטיס מסך מוגזם (כמו HD4870X2 או מקבילים של NVIDIA).

גם ה FSP EPSILON, גם ה SS ET וגם ה FSP OEM (ה 500W או ה 550W שהם 80PLUS) יהיו מצויינים השאלה מה יותר חשוב לך בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...