הכנת תמונת פספורט בבית.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנת תמונת פספורט בבית..

redead

Recommended Posts

למה שאני לא ירצה לעשות את זה? במקום לכת לחפש איזה מקום שיעשה לי איזה פוטו רצח יש לי הזדמנות בבית בשקט לבחור בתמונה שהכי טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי למה אתה צריך את התמונה.

בחלק גדול מהמקומות צריך שהרקע יהיה לבן או כחול ואסור שיהיה צל בתמונה. בתמונות פספורט מסויימות (לדוגמה לויזה לארה"ב) צריך שמאפיינים מסויימים (אוזניים, בלי משקפיים) יופיעו בצורה ברורה.

עכשיו, כל זה כדי לחסוך 20 שקל?

עריכה:

הנה לדוגמה הדרישה בשביל תמונה לדרכון ישראלי:

http://www.israeliconsulatela.org/EConsular/photograph.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגרירות ארה"ב קיבלה תמונת פספורט שהדפסתי בבית. אם הם קיבלו, אני מניח שכולם יקבלו.

כמובן שההדפסה הייתה ע"ג נייר איכותי (נייר "פוטו") ולא ע"ג נייר פשוט (ההבדלים הם עצומים).

כמובן שעדיף ללכת לעשות בחנות כמו בן אדם, עשיתי את זה כי נתקעתי בזמנו בלי תמונה או משהו כזה, לא זוכר כבר.

זה בדר"כ איזה 20-25 שקל לכמה שמספיקות לכמה שנים. לא רואה טעם להתחכם.

נ.ב.

כמובן שהתמונה נערכה לפי הדרישות המדוייקות של שגרירות ארה"ב שמצויינות באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי למה אתה צריך את התמונה.

בחלק גדול מהמקומות צריך שהרקע יהיה לבן או כחול ובתמונות פספורט מסויימות (לדוגמה לויזה לארה"ב) צריך שמאפיינים מסויימים (אוזניים, בלי משקפיים) יופיעו בתמונה.

עכשיו, כל זה כדי לחסוך 20 שקל?

המטרה היא לא לחסוך את הכסף אלא את הזמן בעיקר...

התמונה זה לתעודת רווקות/נישואין ככה שלא נראה לי שיש איזה דרישות מיוחדות בקטע של רקע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון חיפוש קצרצר בגוגל יחשוף את כל הדרישות לתמונת פספורט.

דבר שני, אני עשיתי את זה לא כדי לחסוך אלא כדי להוציא תמונה יותר טובה (בסטודיו יוצא לי על הפנים :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון חיפוש קצרצר בגוגל יחשוף את כל הדרישות לתמונת פספורט.

דבר שני, אני עשיתי את זה לא כדי לחסוך אלא כדי להוציא תמונה יותר טובה (בסטודיו יוצא לי על הפנים :P).

כן כמו שאמרתי זה לרבנות ככה שלא נראה לי שיש איזה דרישות מיוחדות חוץ מהרצון שתהיה תמונה פשוטה..

יש לי נייר פוטו בבית שאני משתמש בו להדפסת עטיפות לדיסקים שאני עושה ככה שזה נראה לי מספיק טוב..

וכן גם אני שונא את כל התצלומים האלה בסטודיו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...