-צריך המלצה לראוטר אל-חוטי - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

-צריך המלצה לראוטר אל-חוטי

אדיר

Recommended Posts

תפסיק לחפור ליאב..

למה התגובה הזאת הייתה טובה? אם לא היה לך מובן עד עכשיו, תגובות שלא תורמות לדיון (או להיפך) אתה מוזמן לשמור לעצמך.

בעטיה נוספה לך אזהרה. זאת האזהרה ראשונה מתוך 3, בשלישית תורחק/תושת מהפורום זמנית או לצמיתות.

אדיר, אם המחשב הנ"ל הולך להיות היחיד שיתחבר אלחטית ואתה רוצה כמה שיותר לחסוך בעלויות, אני הייתי ממליץ לך על הנתב BR-6204WG של אדימקס. על הנתב תרכיב מרכז אות שיכוון למחשב.

אני לא הייתי ממליץ על שימוש בשרשור . דבר ראשון, זה מסבך את הרשת, דבר שני זה יקצץ את מהירות החיבור האלחוטי ל2 ודבר שלישי רוב הסיכויים שלא תצליח לשים על הרשת שלך הצפנה נורמלית.

כמו כן, אני אישית לא ממליץ על נתבי TP-LINK. האמינות שלהם, מנסיוני, נמוכה עד נמוכה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את זה ממש נחמד המדריך הזה ונראה יעיל למרות שזה יוצא די מכוער עם הקלקר הזה חח

ונראה לי שאני ישתמש בו אם יהיו פחות מ5 קווים בקליטה

שרשור רשתות/AP באמת לא נראה לי רעיון טוב.

בדיוק כמו שאמרת המחשב הנייד הוא היחיד שהולך להיות מחובר כאלחוטי ואני אכן מעדיף לחסוך בעלויות

הנתב שרשמת לי של אדימקס,עולה בערך 190 ¤ ו אני רואה שהמהירות קליטה שלו 54 Mpbs זה מספיק בשבילי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר בדיוק מה ההבדלים, פרט לך שלWLG יש פחות . בכל מקרה, ממש אין מה להתקמצן על ה20 שקלים האלו, אתה גם ככה קונה מהצד הזול של הקסאלה.

ולגבי המהירות, 54Mbps זה בפועל בסביבות 20 מגה ביט, כאשר מהירות באינטרנט היום בארץ היא מקסימום 10 מגה ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב אני נאלץ לא להסכים.

TPLINK לא משהו. אבל כל אחד ואחד מחברי ומשפחתי שרכש את הראוטר האלחוטי שלהם ב130 או 120 שח (לא זוכר אבל זה היה ממש זול) נהנה ממנו עד היום, ללא ניתוקים וללא בעיות.

אצלי מחוברים 2 מחשבים לראוטר ועוד 2 התקנים (סלולרי וכו') ללא בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא יעבוד טוב

פשוט אין לי כח לכאב ראש הזה שבמקרה אחר כך יהיו התנתקויות ובעיות קליטה..זה פשוט עוד 50-60 שקל להיות שקט יותר..נשתדל להוציא את זה מאבא ויגמר הסיפור חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...