נגן MP3 מבוסס HD - עמוד 8 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן MP3 מבוסס HD

shibby15

Recommended Posts

לא ראיתי בארץ, יש באמזון ויש משלוח חינם לכל ארצות הברית ככה שאם יש לך שם חברים\ משפחה תזמין אליהם וזה קופסה ממש קטנה ותבקש שישלחו לך כבר לארץ.

לדעתי, קטנות עד 200 שקל זה הכי משתלם והכי שווה לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני מתכוון לקנות את ה71 של .

בכל אופן הנגנים של ה1.5 גיגה נראים לי מאד אטרקטיביים. אני בטוח שהם קטנים מאד ומציגים זמן בטריה גדול. השאלה לגבי המחיר. ואולי אפילו אופציות הרחבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במינידיסק שלי, שעבר זמנו , לא היו עם שלט, וזה תמיד הציק לי...

האם השלט שבא עם ה15G שווה את ההשקעה? למרות שאין לו LCD? >:(

אם ממש קשה לך להוציא את ה- מהכיס בשביל להגביר/להנמיך את העוצמה או להעביר שירים, ואתה ממש ממש חייב את השלט, יש לך אפשרות להוסיף 290 שקל ולקבל גם אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אותי אם הcase שמגיע עם ה15G שווה משהו, שצדעתי שהipod נשרט בקלות מאוד, ואני צריך משהו שיגן עליו....

ככה שהבחירה הראשונה שלי הייתה ה10G כי אני לא צריך נפח של 15G , אבל אולי אני יקנה את ה15G בגלל שהוא בא עם שלט, case וdock... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Case לא שווה גרוש, עדיף לקנות בנפרד ב-40$ משהו איכותי יותר...

הקליפס של החגורה נשבר לי לפני 3 שבועות :-\ , שתבינו שאני לא משתמש בו, בטעות הוא נשבר שכהכנסתי אותו לכיס ::) וזה גם מעצבן להוציא אותו ממנו כל פעם שרוצים להחליף שיר (לא לוקח איתי שלט, יותר מידי דברים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך מה להציע, הציע אנא :) (עד 150 ש"ח, earbuds)

טוב אז אולי הפוסט הזה יתאים יותר לתרד של אזניות , אבל שיהיה:

יש חברה מעולה לאזניות בשם KOSS , האתר : HTTP://www.koss.com

לה יש דגם בשם THE PLUG , אלו אזניות שאמורות להיות INEAR והן נמכרות בדיזינגוף סנטר ב160 ש"ח , כדאי לחפש ביקורות עליה ולחפש מידע בפורומים של אזניות כמו הפורום המעולה הבא:

http://www4.head-fi.org/forums/forumdisplay.php?s=14741d0e18544cf7fb6c6e979407faa4&forumid=2

אני ממליץ לשמור אותו לכל מי שמתעניין באזניות או מחפש לקנות או בכלל למי שמתעניין באודיו נגנים וכו..

ואם כבר אז עוד אתר טוב לאזניות:

http://www.headwize.com/

THEPLUG_lg.jpg

והנה ביקורת עליהם:

http://headwize2.powerpill.org/projects/showproj.php?file=cmoy4_prj.htm

הדגם שנחשב הכי איכותי במחיר של למטה מ50 דולר הוא הKOSS KSC35

KSC35_lg.jpg

אני לא יודע עד כמה הם יכולות להשמיע באסים טוב כמו אזניות INEAR טובות או אזניות גדולות נורמליות אבל מבחינת איכות כולם ממליצים עליהם. החסרון שאלו לא אזניות קטנות שנכנסות לאוזן - אז מי שמחפש קומפקטיות - צריך לחפש משהו אחר.

ולמי שפיקפק בחשיבות ואיכות ההגברה לאזניות , אז הנה , כמו שאמרתי - מיטב המגברים לאזניות של פריקים לאודיו שונים מסביב לעולם - תוכלו לראות שם גם אייפוד קטן שמתגמד ליד כל הציוד 8) , מסקנה - לא לזלזל בסעיף של ההגברה - בעיקר אם יש לכם אזניות טובות.

mytoys.jpg

rig.jpg

1.jpg

system-v2.jpg

אל תבנו על אף אחת מהאזניות פה כי הן מאוד מאוד יקרות , למי שרוצה לראות עוד:

http://www4.head-fi.org/forums/showthread.php?s=14741d0e18544cf7fb6c6e979407faa4&threadid=24917&perpage=20&highlight=the%20plug&pagenumber=1

מקווה שעזרתי...

ביי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה המחירים של האמפים האלה ואיפה ניתן להשיג....ומה השיפור.

מעניין עם מכשירים כמו האייפוד מצטיידים במגברים טובים יותר ממכשירים זולים יותר כמו הארכוס.

ואיפה הזן נמצא כי בתכלס הוא בא מהחברה עם הכי הרבה ניסיון עם אולי חוץ מאיריבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכונים מהשטח.

לגבי נגן.

אני מחכה לריאו קארמה שנראה כהצלחה מובטחת. אבל עוד נראה...

אם לא הוא אז כנראה אייריבר ואם לא זה אז איזה נגן יחסית לא ידוע אבל איכותי שברח לי שמו כרגע..

אגב. סוף סוף הבנתי למה יש הבדל גדלים כזה גדול הן האייריבר והאייפוד לבין כל שאר הנגנים... הם משתמשים בהארד-דיסקים של 1.8" לעומת 2.5" ולכן גם ההבדלים במשקל.

בכל אופן לגבי אזניות לא סגור עדיין אבל הבחירה מתקרבת מרגע לרגע. נכון לעכשיו לא הסוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין במה משתמשים בקארמה.

הוא הרבה יותר נמוך מהIPOD אבל יותר שמן.

הדבר היחיד שמעצבן אותי בקארמה, זה שלמרות שזה נגן חדש והכל, הזמן ניגון הוא 15 שעות. הייתי מצפה שיהיו כמה שיפורים בינתיים.

ד"א:

לפני כמה זמן נתקלתי באתר www.tightaudiosystems.com. זאת חברה חדשה שמתכנננת להוציא נגן מולטימדיה עם לפחות 60 ג'יגה והם טוענים שהוא יהיה מהפכני. יש שם פורומים ומשתתף שם גם המנכ"ל של החברה..

הייתה שם Mailing list למידע על הנגן ולBeta Testing, אז נרשמתי. אתמול הגיע המייל הראשון ומסתבר שמי שנרשם לפני אוגוסט זוכה בחולצה חינם (לגמרי-משלוח עליהם). הם כבר נתנו קישור לתת פרטים על המשלוח והכל.

נראה שהרווחתי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים

אני עוקב אחר כל ההודעות שלכם וגם אני מיתלבט כבר קראתי כלכך הרבה לגבי כל הנגנים.

עכשיו לכל מי שחושב להזמין מארצות הברית אני ממליץ בחום על חנות שניקראת www.jandr.com או בכתובת מקוצרתwww.jr.com

תילכו לMP3 PLAYERS ושם תיראו יש מיבחר גדול במחירים נמוחים . אין לכם מה לידאוג אני מכיר את החנות כבר 5 שנים והיא חנות ברמה גבוהה.

מקווה שעזרתי קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...