seasonic 400w vs seasonic 500w vs Cooler Master 500W Extreme Power plus - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

seasonic 400w vs seasonic 500w vs Cooler Master 500W Extreme Power plus

sababchik

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם את הספק הזה אין להם במלאיי.... :nixweiss:

הוא הסכים לתת לי את הספק 600W Silent Pro

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1273

ב 515 ש"ח .שזה לפי דבריו מחיר עלות

מה לעשות?

חייב תשובה מהר :xyxthumbs:

וב-560ש"ח כבר ניתן להשיג את ה-+MODU82 באותו הספק.

מה הטעם להוסיף כסף בשביל לקבל ספק אחר עם אותה תקופת אחריות, באותה דרגת איכות, פחות שקט, ושנותן טיפה פחות הספק נטו?

זה ספק מצוין במחיר מצוין, במיוחד אם חשוב לך שקט. גם מודולרי, על הדרך. ב 515 ש"ח, אני בספק שיש כרגע בשוק משהו טוב יותר.

אם בא לך החלפות, תקנה את הספק הזה ב 515, אני מציע לך תמורתו את ה power&cooling 610W שלי אם בא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסמכתאות לאילו טענות הפעם? מישהו מינה אותך למבקר המדינה/הפורום שלא שמתי לב?

חוץ מזה, נאה דורש- נאה מקיים, לפני שאתה דורש ממני להביא "אסמכתאות", תדאג לגבות את הטענות שלך עצמך.

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=134

http://www.anandtech.com/casecoolingpsus/showdoc.aspx?i=3402

הנה. זה יגרום לך לסתום את הפה כבר אולי?

אם אתה מחפש לריב איתי, פשוט תגיד את זה בפרטי.. לגרור ת'רד של בנאדם לויכוח אישי זה דבר פשוט אידיוטי לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה הוא עדיף על ה - PCP&C ? (חוץ מעניין המודולריות)

נתון ה - 12V שלו לא ממש מרשים, שווה ל - HX 520W של קורסאייר.

וזה אוברקיל למערכת.

hw_joe, מה נכנס בך באמת שאתה מנהג ככה בדין הזה ? זה לא מתאים למומחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Scorn : אם במקום לנסות להפחית מערכי ו/או לכנותני בשלל כינויים נאים מאוד, היית טורח לגבות את טענותיך באסמכתאות - כראוי למומחה, במקום להפריחן בעלמא - ו-"לשלוח לחפש", הייתה נחסכת רוב הקשקשת המיותרת, כך שלבוא בטענות, למצער, תוכל בעיקר כלפי עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הטעם להוסיף כסף בשביל לקבל ספק אחר עם אותה תקופת אחריות, באותה דרגת איכות, פחות שקט, ושנותן טיפה פחות הספק נטו?

זה ספק מצוין במחיר מצוין, במיוחד אם חשוב לך שקט. גם מודולרי, על הדרך. ב 515 ש"ח, אני בספק שיש כרגע בשוק משהו טוב יותר.

חברים תודה רבה על העזרה אני מאוד מעריך זאת :yelclap:

1. אני חושב שקצת הגזמתי עם מחיר הספק 515 ש"ח זה כבר 16% ממחיר המערכת כולה

2. בשנים הקרובות מקסימום אני אשפר את הכרטיס מסך + מעבד (אין מצב שאני אקח CROSSFIRE) לכן נראה לי שהספק יהיה אוברקילינג מטורף

3.אני חושב שאני אגיד לפוקספיסי שאני מאוד רוצה את ה VX Series 450W PSU

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=714

ואגיד להם שאין לי בעיה לחכות עד שהוא יגיע (לא זמין במלאי)

4. עם הפרש הכסף אני אשפר את הקירור ל Mugen II

5. בכל אופן תגידו מה אתם חושבים ואני סמוך ובטוח והדיון הנ"ל עזר ויעזור בעתיד להמון גיימרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה הוא עדיף על ה - PCP&C ? (חוץ מעניין המודולריות)

נתון ה - 12V שלו לא ממש מרשים, שווה ל - HX 520W של קורסאייר.

וזה אוברקיל למערכת.

זה בהחלט אוברקיל למערכת, עם זה אני מסכים. אבל במחיר כזה....

לגבי במה הוא יותר טוב- הריפל שלו קטן אפילו מזה בספק שלי, ומדובר באחד הנתונים הטובים בשוק.

מסילת ה 12 וולט שלו יציבה כמו אבן והמתחים מאוד קרובים למה שאמור להיות, ג'וני הקדיש לזה פסקה שלמה, וב anand ציינו את זה בנפרד (רק לשים לב, ב anand מדובר בגרסת ה 500W בסקירה, נתתי 2 סקירות רק כי סקירה בודדת זה פשוט לא מספיק לטעמי בשביל לבסס דעה)

היעילות שלו גבוהה במקצת מהספק שלי (טיפוסית של 85.5% לעומת 83 אצלי, לא בדיוק ביג דיל, אבל everything counts)

ואישית, הייתי מעוניין בכבלים דקיקים ונוחים כ"כ להתעסקות, פה העניין העיקרי שלי באחד הספקים האלו/ה HXים של קורסאייר (אותם כבלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת עושה רושם של ספק מצוין, אבל מפתיע אותי שרייל ה - 12V לא חזק יותר.

מלבד המודולריות כל מה שהזכרת (ריפל ומתחים ויעילות קצת טובים יותר) לא היה משכנע אותי להעדיף אותו על פני ה - SILENCER 610W שנותן 9A יותר ב - 12V שזה לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט לא מעט, אבל תלוי איך העומס במערכת שלך מחולק, ככל שתוסיף דיסקים קשיחים או דברים שיושבים על ה 3.3/5, היתרון הזה יקטן.

תעיף מבט על המערכת שלי, אני לא צריך את מה שה CM נותן, ובטח שלא את מה שהספק שיש לי עכשיו נותן.

הקולרמאסטר לא מתפאר בהרבה אמפרים על ה 12 וולט בגלל מגבלות , אתה לא יכול לעשות ספק סופר שקט ועתיר ביצועים בלי שהוא יתחמם לך למוות, אז הדרך היחידה היא להגביל אותו קצת.

ותכל'ס, הנקודה העיקרית שלי היא גם המודולריות, והעובדה שהכבלים שלו הם מהסוג הכי נוח שקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...