כל הכבוד לצה"ל - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל הכבוד לצה"ל

IG

Recommended Posts

^^

זה לא הופך את הפקודה לחוקית. זה לכל היותר מוריד את האשמה מרצח להריגה.

למה מעצר מנהלי? שיעצרו אותם, יעמידו אותם למשפט ובהרשעה השניה/שלישית/רביעית יזרקו אותם לכלא. הבעיה היא שאם כבר עוצרים אז אין משפט ובאותם מקרים נדירים שמעמידים לדין, העונש הוא בד"כ עבודות שירות.

אתה בעצמך נתת את הסיבה. ומבחינתי שיהיה משפט, מעצר מנהלי, העיקר שיראו מה זה כלא והאוכלוסיה הפלסטינית שיושבת בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אותו ערבי לא מת...[br]פורסם בתאריך: 17 אפריל 2009, 23:16:00

כל דבר אפשר לקשר לכל דבר אם רוצים

אם אתה רוצה אני להוכיח לך שאתה טרוריסט וצריך להרוג אותך

זה צריך להיות משעשע.. אני רוצה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די פשוט אפילו, הוא טוען שיש להרוג מפגינים, משמע הוא מתנגד לחופש הדיבור, שהוא אחד מהיסודית לדמוקרטיה, משמע הוא חותר תחת הגדרת המדינה כדמוקרטית, לכן הוא בוגד ויש להרוג אותו (למרות במבחינתי אשפוז בכפיה מספיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ראה את הסרטון? סרטון מוזר מאוד הוא מקבל את הכדור נופל קם רץ ואז מתגלגל בצורה מוזרה

ד"א שים לב לסרטון הוא נורא נופל לשניה ופתאום רץ ושוב נופל ?

עם המסה והמהירות של הכדור הזה אתה פשוט נופל ולא קם.

רואים די בבירור שהוא נפגע, נופל, מנסה לקום ואז מאבד את ההכרה ונופל שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

ה"מפגינים" האלה תומכים בטרור באופן פעיל. הם בעד הרס מכשול שמציל עשרות ישראלים, והם מביעים את ההתנגדות שלהם באמצעים לא לגיטימיים לחלוטין.

גם לדמוקראטיה יש זכות להתגונן, וה"מפגינים" האלה פעולות מספיק חמורות כדי להתגונן מפניהם.

פגיעה בתשתיות המדינה תוך סיכון חיילים זה הרבה מעבר ל"חופש ביטוי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די פשוט אפילו, הוא טוען שיש להרוג מפגינים, משמע הוא מתנגד לחופש הדיבור, שהוא אחד מהיסודית לדמוקרטיה, משמע הוא חותר תחת הגדרת המדינה כדמוקרטית, לכן הוא בוגד ויש להרוג אותו (למרות במבחינתי אשפוז בכפיה מספיק).

:screwy:

אני לא טוען שיש להרוג מפגינים מעצם היותם מפגינים :screwy:

טוב שלא אמרת "הוא טוען שיש להרוג אנשים שאוכלים פיצה" בגלל שתפסו את אוסאמה בין לאדן אוכל פיצה, ואני אמרתי שצריך להרוג אותו... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

ה"מפגינים" האלה תומכים בטרור באופן פעיל. הם בעד הרס מכשול שמציל עשרות ישראלים, והם מביעים את ההתנגדות שלהם באמצעים לא לגיטימיים לחלוטין.

גם לדמוקראטיה יש זכות להתגונן, וה"מפגינים" האלה פעולות מספיק חמורות כדי להתגונן מפניהם.

פגיעה בתשתיות המדינה תוך סיכון חיילים זה הרבה מעבר ל"חופש ביטוי".

הגדר במצבה הנוכחי לא מצילה שום דבר, חוץ מאשר אולי את הקבלן וקבלני משנה מהמשבר הכלכלי. גדר ההפרדה במצבה הנוכחי דומה יותר לגבינה שוויצרית עם יותר חורים מגבינה. וחוץ מזה היה ניתן גם לבנות את גדר ההפרדה מחוץ לכפר ולא בתוכו. במיוחד שמדובר בכפר חקלאי והאדמות שאתה לוקח הם שטחים חקלאיים.

:screwy:

אני לא טוען שיש להרוג מפגינים מעצם היותם מפגינים :screwy:

טוב שלא אמרת "הוא טוען שיש להרוג אנשים שאוכלים פיצה" בגלל שתפסו את אוסאמה בין לאדן אוכל פיצה, ואני אמרתי שצריך להרוג אותו... ::)

מה שאני טוען הרבה פחות הזוי ממה שאתה טענת עד עכשיו. עם הבדל אחד רציני, שאת מה שאני רשמתי לא רשמתי ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדר במצבה הנוכחי לא מצילה שום דבר, חוץ מאשר אולי את הקבלן וקבלני משנה מהמשבר הכלכלי. גדר ההפרדה במצבה הנוכחי דומה יותר לגבינה שוויצרית עם יותר חורים מגבינה.

זיכרון קצר. אני משום מה זוכר זמנים בלי גדר הפרדה, זמנים שבהם קיבלנו פיגוע אחד ביום.

אולי הגדר באמת עשוייה מגבינה שוויצרית מחוררת אבל אני מעדיף את זה מאשר להיות מחורר מכדוריות של מטעני תופת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...