כל הכבוד לצה"ל - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל הכבוד לצה"ל

IG

Recommended Posts

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על מי אתה חושב שאתה "מאיים"? אין לי שום בעיה עם זה.

כל מי שמנסה לרצוח חיילים - דינו מוות. לא משנה בכלל מי זה.

רק זה יהיה נחמד אם תפסיק את ההכללות העלובות שלך, אגב.

"המתנחלים"... טוב בסדר. זה גזע, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רציני לגמרי ,רוב הזמן אני לא מצליח להבין כיצד הצבא כל כך עדין איתם - עובדה הם ממשיכים לעורר את המהומות האלו בכל יום שישי , יש אנשים אינטרסנטים שמקריבים את הפורעים האלו שמשלמים בראש שלהם ובחיים שלהם כדי לקדם מטרות אנטי ישראליות , באמת שהצטערתי על ההרוג בתור בן אדם , אבל ממש לא בתור מפגין וזה מה שהוא היה ועוד יותר , הוא היה פראייר , אבל זאת ההיסתכלות הבסיסית שלי כלפי הפלסטינים , הם היו יכולים להשיג ( ואנחנו גם ) כל כך הרבה רק אם היו משנים את הגישה .

הכי מצחיק שעדיין הם לא לומדים אתה נותן להם בראש וזה לא מספיק להם הם לא לומדים לקח בכלל ( אני לפעמים חושב שזה בגלל השמאלנים שמעודדים את הפעילות שלהם , ככה שיוצא שהשמאלנים שליכאורה אוהבים אותם ( לפי ההצהרות שלהם ) , גורמים במעשים שלהם לאומללים האלו ( הפלסטינים ) לאכול עוד יותר חרא - כך שיוצא שאם אתה באמת אבל באמת אוהב את הפלסטינים - אתה צריך להיות ימני ! , תחשבו , הימניים רוצים להשליט את על כל השטחים ולתת לפלסטינים שישארו את ההיזדמנות להיות חלק מהמדינה ולהתקדם , השמאלנים רוצים להפריד את הפלסטינים מישראל ולתת להם את החרא המקובל שמחכה לכל ערבי במדינות המזרח התיכון קרי שילטון רפובליקני במקרה הטוב ודיקטטורי במקרה הרגיל שכולל נחשלות טכנולוגית וקידום ברוורס יחד עם האפשרות לאנוס את אישתך - אז מי אוהב את הפלסטינים ? השמאל או הימין :nixweiss: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? עומד אדם לא חמוש, לא מאיים, לא שום פעולה שאיננה חוקית או אלימה.

מעבר לזה שכל ירי לעברו, גם של אלפ"ה, זה שימוש בלתי חוקי בנשק (ואין מה לדבר על טוהר הנשק בכלל), מה שרואים בסרטון - ירי ישירות לעברו - זה פשוט פלילי.

\\אה, Pallywood... אין לי סיבה להאמין שהסרטון הזה מבוים. אפילו ברגע שהרימון פוגע בו רואים שאף אחד מסביב לא מתפרע ולא מאיים בשום צורה על החיילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מי אתה חושב שאתה "מאיים"? אין לי שום בעיה עם זה.

כל מי שמנסה לרצוח חיילים - דינו מוות. לא משנה בכלל מי זה.

רק זה יהיה נחמד אם תפסיק את ההכללות העלובות שלך, אגב.

"המתנחלים"... טוב בסדר. זה גזע, נכון?

סליחה, "מתנגדי ההתנתקות". יותר טוב? כאילו אתה לא הבנת למה היתה הכוונה.

לא לא, אתה צודק, אנחנו כאלו תמימים, הוא זייף את המוות של עצמו, הוא לא באמת מת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני לא אתפלא אם הוא לא באמת מת, אבל לא זו היתה הכוונה שלי.

למשל, אני לא שולל מכלל אפשרות שהוא נורה ע"י פלסטיני.

מספיק שתפסו אותו "משתף פעולה" עם , מעשה שעונשו מוות - והנה יש לך קורבן נוח והזדמנות מעולה לביים אירוע נגד ולתפוס שתי ציפורים במכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני לא אתפלא אם הוא לא באמת מת, אבל לא זו היתה הכוונה שלי.

למשל, אני לא שולל מכלל אפשרות שהוא נורה ע"י פלסטיני.

מספיק שתפסו אותו "משתף פעולה" עם , מעשה שעונשו מוות - והנה יש לך קורבן נוח והזדמנות מעולה לביים אירוע נגד ולתפוס שתי ציפורים במכה.

לצערך, זה לא מסתדר עם העובדות, אבל אני בטוח שתמצא דרך לעקוף את זה. רואים רימון עף באוויר מכיוון החילים ורואים את הרימון על הרצפה לידו אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי שמנסה לררצוח אזרחים?

אני חושב שאתה לא מבין את המשמעות של להיות חייל (היית בכלל בצבא?)

כנ"ל, גם מי שמנסה לרצוח אזרחים דינו מוות.

בוא, תספר לי מה המשמעות של להיות חייל. בעצם לא, תחסוך ממני.

רואים רימון עף באוויר מכיוון החילים ורואים את הרימון על הרצפה לידו אחר כך.

איך זה סותר את העובדה שזה יכול להיות מבויים, מהבחינה הזאת שהרימון נורה ע"י פלסטיני במטרה להרוג את "הבוגד", כאשר הצילום בכוונה לא מראה את מקור הירי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל, גם מי שמנסה לרצוח אזרחים דינו מוות.

בוא, תספר לי מה המשמעות של להיות חייל. בעצם לא, תחסוך ממני.

איך זה סותר את העובדה שזה יכול להיות מבויים, מהבחינה הזאת שהרימון נורה ע"י פלסטיני במטרה להרוג את "הבוגד", כאשר הצילום בכוונה לא מראה את מקור הירי?

וזה כי לפלסתינאים בגדה יש מטולי רימונים ורימונים צבאיים של צה"ל?

השטויות שעושים בעזה זה משהו אחד, אבל התאוריות שלך פשוט חסרות כל הגיון...

מעבר לעבודה שבקלות אפשר לראות מאיפה הגיע הירי, ושהציוד זה לא מה שמשמש את הכוחות הפלסתינאיים, גם לא אלה שנכון לעכשיו "בצד" שלנו..

כאשר הפלסתינאים תופסים בוגד הם לא הורגים אותו סטייל סאם פישר ala ספלינטר סל עם משתיק קול צמוד לכרית שלו בלילה, הם סוקלים אותו, וגוררים אותו ברחובות עד שהוא מת בשביל שכולם יידעו מה קורה למשת"פים, הריגה שקטה ועוד הריגה ללא קרדיט לא נונתנת להם כלום.

וזה לא שישראל צריכה משת"פים בגדה עכשיו, מאז הבלאגן הם החמאס מנגנוני הבטחון של הפת"ח בגדה שוברים את העצמות לכל מי שמדבר אפילו לכוון הלא נכון, במסגדים של מזרח ירושליים יש הסתה, בעוד שהמופתים של הגדה יושבים בשקט מפחד.

הייתה הפגנה, ואני מבטיח לך שגם אתה היית מפגין אם מדינה "עויינת" הייתה באה ואומרת לך ששליש מהעיר שלך הולך להיות מעבר לגבול החל מהשבוע הבא עם גדר בטון בגובה 12 מטר באמצע עם הדעה הימנית הקיצונית שלך היית הראשון שמגיע לשמה למחרת חמוש באבנים ובקבוקי תבערה.

הגדר מכוערת, והפגיעה התדמיתית שהיא גורמת מסוכנת יותר מהמחבלים שהיא לכאורה אמורה לעצור, ולדעתי האישית לפחות עם כמות החורים שיש בא כרגע היא לא עצרה מחבל אחד, הפעילות השוטפת בגדה של כוחות הבטחון הישראליים, והפלסתינאיים כשמתחשק להם עצרה את הפיגועים.

אישית לעמוד בתצפיות מהר הזייתים בירושליים ולראות את הנחש בטון הזה שבונים גורמת לי לקונטציה מאוד רעה, ואם קראת מפסיק תגובות שלי בפורום הזה, שמאלני אי אפשר לקרוא לי.

אין לי בעיה עם שימוש בכוח נגד גורמים עויינים, הבעיה היא שכמה מפגינים שעם כל הכבוד יש להם כל זכות להפגין זה לא גורם עויין, בהתחשב שבהפגנה המדוברת לא נזרקו אבנים, ובטח שלא היה שימוש באש חיה או אמצעים קטלניים אחרים כמו בקבוקי תבערה. רימון שנורה ממטול זה קליע לכל דבר, לא משנה מה התכולה של הרימון עצמו מצידי שהוא יהיה מלא בתרכיז דובוני, מהירות הלוע של רימון שנורה מM203 מגיעה ל-240 מטרים בשניה, במהירות הזאתי עם המאסה שלו פגיעה ישירה יכולה להרוג גם מ100 מטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...