כל הכבוד לצה"ל - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל הכבוד לצה"ל

IG

Recommended Posts

כינון ישיר לא בהכרח מעיד על כוונה תחילה להרג המפגין,

ייתכן כי הדבר נעשה במקרה ואמצאי לפיזור הפגנות זה קטלני?

בני אדם הם ייצור די רגיש, אתה מודע לזה שגם באגרוף אחד אפשר

להרוג בנאדם? אגרוף מספיק חזק לבסיס האף שדוחס את שברי

העצמות לכיוון המוח או לגרגרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא כל הכבוד ולא נעליים.

צהל הוא מוסרי ולא איזה תא של אנשים שיכורים מכוח.

כל מוות שכזה צריך להחקר ואם יש מחיר לשלם, מישהו צריך לשלם אותו(גם מצהל וגם מצד המפגינים), אנחנו חיים במדינה דמוקרטית שבה יש דרך להפגין, אין שום הצדקה למוות במהלך הפגנה.

נכון, שירתתי בצהל ולא במג"ב ולכן יש לי ניסיון מוגבל בפיזור הפגנות אבל בכ מקרה אין הצדקה למקרים כאלו.

עידוד של מקרים כאלו לא עושים אותנו טובים יותר מכל המון זועם אחר בהסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני אדם הם ייצור די רגיש, אתה מודע לזה שגם באגרוף אחד אפשר

להרוג בנאדם? אגרוף מספיק חזק לבסיס האף שדוחס את שברי

העצמות לכיוון המוח או לגרגרת.

מעולם לא טענתי שזה בכוונת זדון לגרום למוות, אבל אני מבטיח לך שהייתה כוונה לגרום נזק וגם אם לא, מדובר בהתעלמות בוטה מהנהלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שזה מעיד על כוונה תחילה להרוג (אחרת היה צורך בחקירת רצח), אבל זה בהחלט שימוש בלתי חוקי בנשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו להם אמצעים אחרים לפיזור ההפגנה ונטירול המפגינים שהתנהגו באלימות

כלפי כוחות הבטחון?

כן. אבל איך זה קשור? אין לי שום בעיה עם שימוש בגז מדמיע. הבעיה שלי היא עם העובדה שמי שהפעיל את המטול, עשה זאת באופן בלתי חוקי ואם היה מדובר באזרח, היה מוגש נגדו כתב אישום על הריגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיורים רימוני גז ממטול ישירות על מפגינים זה לא בדיוק בכוונה לנטרל...

כשהולכים להפגין עם אבנים ובקבוקי תבערה זה לא בדיוק בכוונה להפגין...

אין שום הצדקה למוות במהלך הפגנה.

נכון אבל שמת לב שבכל ההפגנות שאנשים מפגינים עם שלטים\דגלים\כרוזים ומגהפונים (טעות באיות?) אף אחד לא מת וגם הצבא לא מתערב.

אבל בן אדם שהולך עם אבנים בכיס לא הולך על מנת להפגין.

שלא תבינו אותי לא נכון , אני בשום פנים לא מצדיק מוות של מפגינים.

אבל הגנות לא עושים עם אבנים,בקבוקי תבערה ואגרופים אלא עם שלטים ושאר האמצעים שציינתי למעלה ככה שאי אפשר לקרוא לחבר'ה בניעלין מפגינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. אבל איך זה קשור? אין לי שום בעיה עם שימוש בגז מדמיע. הבעיה שלי היא עם העובדה שמי שהפעיל את המטול, עשה זאת באופן בלתי חוקי ואם היה מדובר באזרח, היה מוגש נגדו כתב אישום על הריגה.

אני מצטער, אבל לפזר הפגנה אלימה ברימוני גז נראה לי צעד מאוד מתון.

קרה שמישהו בטעות מת מזה? קורה, אין מה לעשות.

בשביל להכין חביתה, צריך לשבור ביצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכוונה מתעלם ממה שכתבתי כבר איזה שלוש פעמים?

אין לי בעיה עם שימוש בגז מדמיע.

עכשיו זה יותר מובן?

יש לי בעיה עם ירי רימוני גז מדמיע בכינון ישיר. זה מנוגד לפקודות. זה קטלני. זה שימוש בלתי חוקי בנשק. על זה באזרחות היו מכניסים אותך לכלא לעשר שנים.

אתה-מבין-את-ההבדל-בין-שימוש-בגז-מדמיע-לבין-ירי-רימוני-גז-בכינון-ישיר-אל-עבר-מפגינים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל אחרי כל ההפגנות האלה הגיע הזמן לעשות משהו אחר. לא חוקי, אבל צורך של המציאות (לדוגמא כמו הסא"ל הזה שאמר לחייל לירות כדור גומי באיזה ערבי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהפגנות לא משתמשים בכדורי גומי, אלא בתחמושת רוגר סטנדרטית, אותו קליבר רק פחות אבק שריפה וקליע שונה במקצת, על הנייד בלבד הוא פחות קטלני מתחמושת נאטו.

http://en.wikipedia.org/wiki/.223_Remington#.223_Remington_versus_5.56_mm_NATO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל אחרי כל ההפגנות האלה הגיע הזמן לעשות משהו אחר. לא חוקי, אבל צורך של המציאות (לדוגמא כמו הסא"ל הזה שאמר לחייל לירות כדור גומי באיזה ערבי...)

אין שום צורך של המציאות שמצדיק ירי אש חיה על מפגינים (שזה מה שאתה מציע, תכלס, אל תתמם).

ומה קשורה בכלל הדוגמא של המג"ד שהורה לירות בעציר כפות? מה זה עזר לו בכלל?? הבן אדם עמד עם פלנלית על העיניים, ידיים אזוקות, והמג"ד הורה לירות בו כדור גומי. כאילו WTF? איזה צורך של המציאות זה משרת בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...