תקליטור ניקוי לעדשת הלייזר - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקליטור ניקוי לעדשת הלייזר

tamirha

Recommended Posts

האם התקליטור הזה (למטה ידיעתי יש לו פס ספוגית דק עליו) , אכן שימושי לניקוי עינית הלייזר (כתחזוקה תקופתית לנגן ה- הביתי שלי), או שזה לא עוזר ומיותר לרכוש אחד כזה? במידה ועוזר, כל כמה זמן מומלץ להשתמש ובמידה ולא, האם יש דרך לתת תחזוקה באופן עצמאי לעינית בדרך של ניקוי עצמאי בפתיחה של הנגן עצמו ואם זה כרוך בביטול האחריות לאחר פתיחתו.

אם יש מדריך כזה , אשמח לקישור .

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב לנקות עם מקל אזניים ומעט אלכוהול. מבחינת אחריות- בד"כ יש מדבקה שנקרעת בעת פתיחת המכשיר, אבל אם אין כזו או שאתה יכול להמנע מלקרוע אותה (או באופן כללי לא להשאיר עקבות) אז אין שום בעיה עם זה. כמובן שעם הידיים הלא נכונות יכול להגרם נזק (אם תעקם או תשבור משהו בפנים.)

עם תקליטור ניקוי אתה לא יודע אם הוא עושה את העבודה- אלא אם כן הייתה לך בעיה עקב עינית מלוכלכת ולאחר הניקוי הבעיה נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי טוב לנקות עם מקל אזניים ומעט אלכוהול. מבחינת אחריות- בד"כ יש מדבקה שנקרעת בעת פתיחת המכשיר, אבל אם אין כזו או שאתה יכול להמנע מלקרוע אותה (או באופן כללי לא להשאיר עקבות) אז אין שום בעיה עם זה. כמובן שעם הידיים הלא נכונות יכול להגרם נזק (אם תעקם או תשבור משהו בפנים.)

עם תקליטור ניקוי אתה לא יודע אם הוא עושה את העבודה- אלא אם כן הייתה לך בעיה עקב עינית מלוכלכת ולאחר הניקוי הבעיה נפתרה.

תודה NIKE . יש לי מכשיר של APEX 815 שהתחיל לעשות המון בעיות עם טעינת דיסקים מכל הסוגים שניסיתי (המכשיר עבד טוב מאוד במשך השנה האחרונה) וכבר נגמרת האחריות , כך שלא משנה לי לגרום נזק כי בכל מקרה אני כבר לא משתמש בו בגלל הבעייות שלו ,,אז מקסימום ישבוק חיים.

השאלה איך לבצע את ניקיון העינית עם האלכוהול והקיסם . אחרי שאני טובל את הקיסם באלכוהול , אני צריך פשוט להעביר ניקוי על העינית ?

יש לך תמונה או קישור שאפשר לאות איך לבצע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לטבול את כל ראש המקלון, מספיק שתרטיב אותו בקצה שלו ותוודא לאחר מכן שאין סיבים/לכלוכים.

אם שמת יותר מידי וזה רטוב אז תעשה פו או תחכה קצת, אלכוהול מתאדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...