מהיר ועצבני 4 - מי שרצה ללכת, פשוט אל. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהיר ועצבני 4 - מי שרצה ללכת, פשוט אל.

YarYar

Recommended Posts

אשכרה בסרט היו פירסומות לניסאן, לסובארו (טוב זה האוטו הכי לא קשור שיכלו לשים) והכי שקוף לבירה קורונה...

לא ציפיתי להרבה, רק לאקשן כמו 1 ו 2. לא שהכל יהיה ממוחשב - זה הורס הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשכרה בסרט היו פירסומות לניסאן, לסובארו (טוב זה האוטו הכי לא קשור שיכלו לשים) והכי שקוף לבירה קורונה...

לא ציפיתי להרבה, רק לאקשן כמו 1 ו 2. לא שהכל יהיה ממוחשב - זה הורס הכל.

ממש כך, היה כ"כ ברור.

בסרט הזה דווקה היו מעט בנות בניגוד לשלושת הסרטים הקודמים, האפקטים באמת לא משהו וחלק מהמירוצים נראו לגמרי לא אמיתיים ולא היו מירוצים אגרסיביים וארוכים כפי שהיו בסרטים הקודמים.

לפי מה שאני הבנתי, כל האירוע התרחש מבחינת זמן בין הסרט השני לשלישי לא? (האן הופיע שם- מי שמת בטוקיו דריפט, והוא דיבר על זה ששמע שיש מירוצים טובים בטוקיו...) ושמתם לב שנתנו לגל גדות להגיד משפטים פשוטים באנגלית? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפקטים הכי גרועים שיצא לי לראות כבר הרבה זמן..בכלל,כל האפקטים הממוחשבים הורסים את הסרטים ברמות..הם פשוט נראים לא מציאותיים...

לפני כמה ימים ראיתי קטלני..זה מה שנקרא "אולד סקול"-רוצים פיצוץ? הולכים ומפוצצים משאית! ככה צריך! ולא לעשות איזה אפקט רבע עוף עם מחשב ולהדביק לדמויות על מסך ירוק.

הדבר שהכי הפריע לי הוא המכוניות המעפנות..חצי סרט נוסעים לי על MUSCLES מסכנות שנראות גרוע ולא מעניינות לי את הציפורן..וכשכבר מואילים בטובם להביא מכונית "אקזוטית"-זאת מכונית שנמצאת כבר 15 שנה על הכביש...גועל נפש.

אני מבין שבסרט הראשון,שהיה סוג של "דל תקציב" יחסית לסרט החדש,היו מכוניות ככה ככה..אבל בסרט השלישי(של אותו במאי,אגב)-כן היו מכוניות מעניינות,יפות ומגניבות-אז מה נסגר איתך? למה אתה הורס את הסרט עם מכוניות איזוטריות כאלה?

...כל החצי שעה האחרונה נראית כמו פרסומת אחת גדולה לסובארו STI...פשוט קאקאמייקה..

לא ציפיתי להרבה,למען האמת לא ציפיתי בכלל לכלום והלכתי לראות את הסרט בקולנוע רק לזכר הימים הטובים ההם..ועם זאת,עדיין הצלחתי להתאכזב..

הטויוטה סופרה שנמצאת בראשון נחשבת עד היום כאחת המכוניות הכי טובות בעולם לשיפורי ביצועים וביצועים בכלל.

למרות שהיא כבר בת 20 לדורותיה.

יש כאלה שהצליחו להוציא ממנה 1400 כ"ס

http://www.youtube.com/watch?v=SWFn6KsHnTo

או בכללי לכאן

http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=toyota+supra+1400+hp&aq=2&oq=toyota+supra+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו? גם מוציאים מקורבטים מספרים דומים , קורבטים ש"נמצאים" 40 שנה על הכביש, תכלס כול המנוע והתיבה בדרך כלל מוחלפים (גם בסופרה).

הדבר שהכי הפריע לי הוא המכוניות המעפנות..חצי סרט נוסעים לי על MUSCLES מסכנות שנראות גרוע ולא מעניינות לי את הציפורן..

זה שאתה כוסית ואוהב רק מכוניות יפניות עם מנוע בנפח של ה ב*צה שלי שמגיעים לאיזה ארבע מיליון סלד כדי להוציא 300 כוחות סוס, זאת בעיה משל עצמה.

אמריקן מאסלס זה אחד הדברים , כול שנת 69-70 בארהב הפיקה מכוניות מדהימות , אחד הקטעים שהכי אהבתי בסרט זה את הצליל של ה V8. ולמרות זאת גם אין לי בעיה עם יפניות או אירופאיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו? גם מוציאים מקורבטים מספרים דומים , קורבטים ש"נמצאים" 40 שנה על הכביש, תכלס כול המנוע והתיבה בדרך כלל מוחלפים (גם בסופרה).

זה שאתה כוסית ואוהב רק מכוניות יפניות עם מנוע בנפח של ה ב*צה שלי שמגיעים לאיזה ארבע מיליון סלד כדי להוציא 300 כוחות סוס, זאת בעיה משל עצמה.

אמריקן מאסלס זה אחד הדברים , כול שנת 69-70 בארהב הפיקה מכוניות מדהימות , אחד הקטעים שהכי אהבתי בסרט זה את הצליל של ה V8. ולמרות זאת גם אין לי בעיה עם יפניות או אירופאיות.

מה שתגיד אדון "נהג חדש" מלך המירוצים לדורותיהם..כל זה אם בכלל יש לך רשיון..

לא מעניינות אותי מכוניות יפניות או אירופאיות או צ'צ'ניות,אני רוצה מכוניות מעניינות,מקוריות וצבעוניות שגורמות לך לומר "וואו,זה מגניב",ולא מכוניות אפרוריות ולא מוכרות שאפשר למצוא בכל פינה שניה בארה"ב-זה לא מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לרישיון שלי? וכן אל תדאג יש לי רישיון- לא שזה קשור לאהבה שלי למאסל קארס. מה אתה רוצה שיהיה בסרט? אקזוטיות? תוך שבוע במקומות הנכונים באירופה ואתה רואה מלא אקזוטיות. ונראה אותך מוצא סלין מוסטאנג בארה"ב.

בקיצור לא יודע למה הלכת לראות את הסרט אם מכוניות בכלל לא מעניינות אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטון גדול חחחח

זה לא זה שמשחק אותה רוסי בסרט ארמגדון ו BAD BOYS2?

אגב לגבי הסרט עצמו שמעתי דעות טובות עליו..טוב כנראה עד שלא נראה לא נדע.

אני לבנתיים מחכה ל X MEN וולברין :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...