מהירות נפילה מקסימלית? - עמוד 8 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות נפילה מקסימלית?

דיוגנס

Recommended Posts

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כוח המשיכה הוא 9.8 m/s^2 על כל האובייקטים והוא מהווה כוח תאוצה, הכוח הספציפי שמופעל על אוביקט מסוים (בניוטונים) תלוי במשקל שלו.

המשפט הזה פשוט עושה לי רע.

המשקל הוא הכוח שפועל על המסה. הכוח שירגיש אובייקט מסויים תלוי במסה שלו. הכוח הוא המשקל שלו.

ואין כזה דבר כוח תאוצה.

לכוח אין יחידות של תאוצה, צר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט השם של היחידות של אנרגיה

זה סתם קיצור נוח

467cf28c2f1087612a8c48136623517a.png

קילוגרם כפול מטר בריבוע חלקי שניה בריבוע

רגע לפי מה שאתה אומר זה יחידת אנרגיה ,אז למה למשל בrailgun מודדים את הכוח בג'אול ? זו אנריגה קינטית או אנרגיה שניתן למדוד חשמלית או שניהן :s05:

וסתם למשל ,אני יכול למדוד לפי הנוסחה הזו גם אנרגיה של רובה צלפים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול למדוד את האנרגיה של רייל גאן גם בקולוריות זה לא משנה שום דבר, J יחידת מידה לאנרגיה השווה לעבודה שיעשה כוח בסדר גודל של 1 ניוטון בשביל להזיז X Y Z מטר 1, וזה לא משנה מה לאן ואיך, זה יכול להיות קופסא על שולחן כנגד כוח החיכוך, לזרוק כדור כנגד כוח המשיכה, או להזיז אלקטרון שתקוע בשדה מגנטי, כל עוד 1 ניוטון מספיק בשביל לעשות משהו וזהו, קיבלת 1 Joule.

קלוריה לעומת זאת נמדדת לפי כמות האנרגיה הדרושה לעלות ליטר 1 של מים במעלה 1 בגובה פני הים.

יש 101 יחידות מידה לכל דבר, לכולן יש הגדרה בסיסית אחרת אבל בסופו של דבר כולן מייצגות את אותו הדבר...

המשפט הזה פשוט עושה לי רע.

המשקל הוא הכוח שפועל על המסה. הכוח שירגיש אובייקט מסויים תלוי במסה שלו. הכוח הוא המשקל שלו.

ואין כזה דבר כוח תאוצה.

לכוח אין יחידות של תאוצה, צר לי.

לכוח אין, לכבידה יש, בעיית ניסוח יידועה כיוון שכוח המשיכה וכבידה זה אותו הדבר ביום יום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...