עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

A-L-o-n

חייזרים - מישהו באמת מאמין?

Recommended Posts

שהם אומרים "חיים" הם מתכוונים במקרה הטוב לאיזו בקטריה קפואה, לא לחיים כמו שאנחנו מכירים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתקשקש איתי בסמנטיקה?

ברור שאנשים מדברים על חייזרים הם לא מתכוונים לבקטריות, ואם לך זה לא ברור אז תתעלם מההודעות שלי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה אתה מתקשקש איתי בסמנטיקה?

ברור שאנשים מדברים על חייזרים הם לא מתכוונים לבקטריות, ואם לך זה לא ברור אז תתעלם מההודעות שלי.

עד כמה שאני יודע, המרחק בין בקטריה ליצור "תבוני" הוא קטן בהרבה מהמרחק בין בקטריה ל"כלום".

לכן אין מה לזלזל בממצאים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מנגל בוב

זה שאתה טועה זה מובן ( זה שאתה כועס זה מהנה - חחח )

חייזר הוא לאו דווקא יצור עם אנטנות בראש

חיי זר הוא צורת חיים אשר זרה לפלנטה שלנו .

בקטריה היא המון מכיוון שהיא יסוד לחיים , היא מבנה שמגלם בתוכו תנועה עצמאית ואוטונומית , חילוף חומרים והיכולת להתרבות .

במקום שיש בקטריות טמון הפוטנציאל להתהוות יצורים תבוניים ( נניח חייזר עם אנטנות בשבילך ) .

דבר נוסף מי אמר שבקטריה איננה יצור תבוני ?

הרי זו הטענה שהעלתי , יתכן שיש "חייזרים" אך איננו מודעים להם !

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחריי הרבה זמן שהנושא הזה לא פעיל חשבתי להחזיר אותו ולדון על "חייזרים" אם הם באמת קיימים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עברו 3 חודשים ובנתיים אף חייזר לא נחת אצלי בחצר האחורית ואני מאמין שגם בשאר חצרות הבתים בעולם לא ביקר חייזר, אז לא נראה לי שיש משהו חדש לדבר עליו.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחח, מה שבטוח, אם יש חייזרים זה לא יוצא מהפנטגון, בשביל לא ליצור פאניקה בין האנשים. כל גילוי ע.ב.מ או משהו ישר עובר לפנטגון במהירות.

בזה אפשר להיות בטוח

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחריי הרבה זמן שהנושא הזה לא פעיל חשבתי להחזיר אותו ולדון על "חייזרים" אם הם באמת קיימים.

תגיד אתה אמיתי?

ננעל.

ברגע שיהיה לך מידע חדש להוסיף בנושא (למשל, חייזר בשם "אלף" נחת בחצר שלך ואתה מסתיר אותו בבית) אתה יותר ממוזמן לפתוח על זה נושא חדש ולספר לכולם שחייזרים קיימים.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close