חייזרים - מישהו באמת מאמין? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייזרים - מישהו באמת מאמין?

A-L-o-n

Recommended Posts

• תגובות 234
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מאמין שחוצנים קיימים, בהחלט, זה די הזוי לחשוב שרק בנקודה מזערית אחת ביקום נוצרו תנאים מתאימים לקיום חיים, אבל כל הסרטונים האלו זה בולשיט.

סתם לדוגמה, בסרטון הראשון, הכלי משאיר שובל סילון מאחוריו, מה שמעיד על כך שהמנוע שלו "נושם" אוויר, אתה לא יכול לטוס בחלל עם מנוע כזה.

מעניין אותי מה גרם לאנשים להיכנס לאובססיביות עם הקטע הזה של חללית בצורת "צלחת", זו בחירה רעה מאוד לכלי שאמור לצאת ולהיכנס לאטמוספירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייזרים, אלוהים, רוחות רפאים - אני מאמין שהם יכולים להיות קיימים, אבל יש יותר מדי מידע משני הצדדים (ואני שומר על ראש פתוח משני הצדדים), שאני פשוט לא יכול להכריע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג, אבל אני יודע שמתי שעוברים את מהירות הקול נוצר מין עשר מוזר כזה.

הנה מטוס ששבר את מהירות הקול

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d0/FA-18_Hornet_breaking_sound_barrier_(7_July_1999).jpg/350px-FA-18_Hornet_breaking_sound_barrier_(7_July_1999).jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין חייזרים לבין UFO. יתכן ויש לנו (ארצות הברית במקרה הזה) צלחת מעופפת והיא לא רוצה לתדע. בשבלך זה UFO ובשבלם זה כלי טייס.

בעניין הסרטים:

2 הסרטים שנתת לדעתי מזוייפים ב 100%.

אבל, יש סרטונים לדעתי אמיתיים ב . חפש שם ותראה שיש אלפי סרטונים. לאחר שתצפה ברובם, אולי תבין מהמומחים שמנתחים את הסרטונים, ותוכל לזהות מה מזוייף ומה אמיתי...

לדעתי הרוב זיופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי להיווצרות תנאים המתאימים להתפתחות חיים הוא אפסי ביותר, כך שזו לא תהיה שחצנות לחשוב שאנחנו לבד ביקום. עם זאת, אני לא מאמין שכל העדויות והצילומים שנאספו בשנים האחרונות הם כולם שקריים, ובהחלט יש פה משהו שאני לא יכול להסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי להיווצרות תנאים המתאימים להתפתחות חיים הוא אפסי ביותר, כך שזו לא תהיה שחצנות לחשוב שאנחנו לבד ביקום. עם זאת, אני לא מאמין שכל העדויות והצילומים שנאספו בשנים האחרונות הם כולם שקריים, ובהחלט יש פה משהו שאני לא יכול להסביר.

והיות שהיקום גדול מאוד, ההסתברות להיווצרות חיים במקום נוסף כלשהו כבר אינה אפסית. ביחוד כאשר תמונת היקום שאנו רואים "מעודכנת" למיליוני שנים אחורה.

יציאת עשן מכלי טיס אינה מצביעה על כך שאינו יכול לנוע מחוץ לאטמוספירה - הדוגמא הכי פשוטה היא לכך היא מנוע רקטי - חמצן נוזלי ודלק, יוצא עשן ואין צורך באויר מהסביבה. אפשרות נוספת - מנוע סילון שמאפשר תנועה בסביבה רווית חמצן בשילוב עם מנוע רקטי (כמו במטוסי קרב) שיאפשר תנועה מחוץ לאטמוספירה.

בכל מקרה, האיכות הזוועתית של הסרטון, אתגור חוקי הפיזיקה (שהייה במקום בתחילת הסרטון) אל מול שימוש במנוע בעירה מסוג כלשהו, לא מוסיפים אמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...