איך הנבחרת הורסת תמצב רוח - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הנבחרת הורסת תמצב רוח

YarYar

Recommended Posts

הפסדנו בגלל כיאל. נקודה.

השחקן הזה פשוט טיפש. כמה פאולים סתם באמצע המגרש, שחקן עשה לו הטעיה והוא אכל אותה והרים אותו על ה 16, אחד הפנדלים הכי דפוקים שראיתי.

היתה הזדמנות לתת את ה 2-1 בערך בדקה ה 60, הוא היה עם הכדור באגף, באמצע חיכו 3 שחקנים שלנו מול 3 שלהם, רק לתת את הכדור כמו שצריך וזה גול.

אבל לא, הוא מנסה לעבור לבד כמו אפס וברור שאיבד את הכדור.

אני לא יודע מה יותר עצוב, איך שהוא שיחק או זה שנתנו לו לשחק כל המשחק. רבאק מה קשטן עיוור? בהתחלה הוציא את סהר - שהיה אחד הטובים במגרש והכניס את יוסי לאמצע - שהיה מוציא את זיו במקום את סהר, הבלמים שלהם איטיים וכשיש את שכטר וסהר למעלה, בניון מאחוריהם אז זה מתכון למצבים מול השוער.

במקום גולן היה מקום ליצחקי או ברדה.

אחרי זה הוציא את זיו והכניס את ברדה (מה הוא חשב כשפתח עם זיו קשר שמאל?!)

ובסוף הכניס את יצחקי במקום שכטר, שהיה אחד הטובים שלנו.

אבל מה, כיאל נשאר לשחק למרות שהיה הכי חלש.

אני פשוט לא מבין. חבל. היוונים לא כאלה טובים, רק צריך להניע את הכדור מהר על הרצפה ולשחק פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי מה עובר עליו עכשיו, אז אני אחסוך את הביקורת בינתיים. בגדול, אין מה לעשות, אנחנו לא עשויים מהחומר של המונדיאל, אז כל מה שהפסדנו זה כמה פדיחות לעיני העולם כולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את כיאל זה בכלל אבל בכלל לא באשמתו.

למה סתם להפיל?

ואם בניון היה עושה טעות כזאת היית אומר על זה משהו?

דיי עם זה

הוא שחקן חסר ניסיון צעיר הוא בקושי מקבל דקות משחק בחיפה

והמאמן ''שלנו'' חושב שהוא מתאים לסגל ועוד לא אמרתי שזה שחקן ממש צעיר ובלי ניסיון כמעט.

זה אשמת המאמן לגמרי ולא באשמת כיאל

אם צריך לעשות משהו בזה הזמן זה שקשטן יתפטר בכוחות עצמו כי בעצם כבר איבדנו סיכוי לעלות

ותת לאיזה מאמן צעיר שמשחק התקפי את המפתחות לנבחרת אחד כמו ברקוביץ שלא מפחד מכישלון ולא מפחד בכלל ממה אנשים ''יגידו''

אחד שמשחקים התקפי בלי לעשות חשבון ואומר מה שהוא רוצה בפנים ולא שם זיין על אף אחד

אחד כזה אנחנו צריכים לפחות שלוזון יתן לו את הנבחרת במשחקים שנשארו לנו כי גם ככה יש לנו סיכוי ממש ממש קטן לעלות אם בכלל וזה גם מהמקום ה2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא באשמתו?

איזה שחקן עושה כזה פנדל מטומטם, באמצע המומנטום של ישראל?

כל המשחק הוא עשה פאולים מטומטמים, והוא לא למד.

אם בניון היה עושה את זה אז בטח שזאת היתה אשמתו.

ולא רק זה, במצב שהוא באגף, יש 3 שחקנים שלנו למעלה והוא מנסה לעבור וכמובן מאבד את הכדור במקום לתת להם פס. בגלל דברים כאלה מפסידים משחקים.

לא משנה הסיבה שהוא שיחק, היה לו את החלק הכי גדול בהפסד. טעויות בלי סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאר, היום זה בירם כיאל, ומחר זה דקל קינן. זה לא משנה באשמת מי, כל משחק יש את הטעות המפגרת הזאת וזה רק מוכיח כל פעם מחדש כמה אנחנו לוזרים. בירם כיאל שחקן חסר ניסיון, סביר להניח שהוא התרגש והכל, ובנוסף, הוא לא ממש משחק הרבה גם בליגה. היחיד שאתה יכול להאשים זה דרור קשטן שנתן לו לשחק או שאחרי שהוא ראה איך שכיאל משחק הוא לא החליף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין,

מישהו באמת ציפה למשהו יותר טוב?

אני בכלל חשבתי שהנבחרת תפסיד הפסד יותר מביש (2-0 או 3-0)

אם הנבחרת לא מסוגלת לנצח את יוון בבית, למה שבחוץ יהיה יותר קל? להפך, משחקי חוץ הם קשים יותר

העובדה שכל מיני מקבלי משכורות מהתאחדות למיניהם אומרים שתוצאה כמו תיקו (וגם זה במזל) 1-1 נגד

יוון בבית זאת תוצאה טובה לא אומרת שהם צודקים.

מישהו כאן באמת חושב שנבחרת שלא יכולה לנצח את יוון בבית מגיע לה לעלות למונדיאל?

אני מאוד מצטער, אבל עם כל הפטריוטיות והרצון שבישראל יהיה כדורגל טוב, לא יהיה בישראל כדורגל

טוב עד שהשחקנים לא יתחילו להתנהג כמו שחקנים אמיתיים, ולא כמו פרימדונות שמבלים חצי מהזמן שלהם

במועדון חשפנות, חומסיות, פאבים וכו' ואולי איזה אימון פעם ביומיים

איך לעזאזל הם אמורים לעמוד בקצב של שחקנים אירופאיים שעושים 2 אימונים ביום?

כל הדיבורים על כך כאילו שזאת גזירה משמיים שהאירופאיים יותר בכושר מהישראליים היא בולשיט

רק צריך שהם יזיזו את התחת השמן שלהם מבר החשפנות הקרוב לביתם ויתאמנו.

אבל מה זה משנה להם? את המשכורת השמנה שלהם הם מקבלים בכל מקרה, אז למה להתאמץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשטן המאמן הכי גרוע שיצא לי לראות מזה שנים

במיוחד אחרי כל הגביעים והאליפויות שהוא השיג עם קבוצות ממנו ציפיתי להרבה יותר "שועלות"

לא אכפת לי שהנבחרת תשחק כדורגל מגעיל ותנצח 1-0 ולא אכפת לי אם הנבחרת תשחק התקפי בצורת מטורפת ותפסיד כל משחק 9-8

קחו למשל את אלי גוטמן ,פשוט רואים את הסגנון שלו על הקבוצה והפועל משחקת הגנה בצורה אדירה . לא רק ה-4 מגנים הרגילים,כל הקבוצה יודעת להתגונן כשצריך ולעקוץ מתי שצריך...

וקשטן לעומתו פשוט פתטי!

מי עולה עם כל-כך הרבה שחקני התקפה שרובם יכולים לשחק רק כחלוצים ?

שכטר וסהר באגפים אתמול ובמשחק הקודם סהר וברדה או יצחקי לא משנה ממש..

מי זורק 5 חלוצים להרכב ?

ככל שתשים יותר חלוצים תבקיע יותר ?

מה הוא חושב זה פרו אבולושן ?

וגם מה שמעצבן במיוחד זה העלק "הצערה" של הנבחרת

מה יקרה אם תזמין את בנאדו לשחק ליד בן חיים ?

לסיום ההרכב שהיה צריך לשחק אתמול

אווט-בן חיים-קינן-בן דיין-קלמי

אלברמן -ברוכיאן-בניון

יצחקי וברדה ובאמצע סהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...