זקוק להוכחה בעיה במעבד cpu dioda על מינוס 45 מעלות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להוכחה בעיה במעבד cpu dioda על מינוס 45 מעלות

yonik

Recommended Posts

או קיי אז ככה

חבר שלי הביא מאייבורי לפני מספר חודשים מעבד am2 3800 חד ליבה ולוח לאחר שלא הצליחו לתקן לו את הלוח 939 שלו ולכן החליפו סוקט

כאשר בא להפעיל אותו אחרי איזה חודש בניסיון התקנת ווינדוס המחשב קפא פעם אחר פעם בהעתקת קבצי מערכת ממסך ההתקנה הכחול של xp

שברנו את הראש שעות ארוכות הוחלפו עותקי windows סי די רומים הארד דיסקים >זיכרונות>ספקים>חוברו הארדיסקים עם מערכות הפעלה שכאשר הם עולים המחשב קופא לפני שכל התוכנות עולות אולם לפני כניסה לממשק כלשהו של ווינדוס למשל הרצת memtest בכמה לופים אין אפילו טעות אחת.

לאחר חודש עקב שידרוג חומרה ממחשב אחר שעבד פרפקט נותר לוח am2 מתוצרת אסוס שעבד מצויין עד עתה עם גירתסת ביוס האחרונה שלו>שכחנו מהסיפור עם הלוח של והתחלנו להרכיב על הלוח הזה עם אותו המעבד זיכרונות וכו וכו>אני בא להתקין מערכת ושוב נתקע בהעתקת קבצים,מעלה הארד דיסק עם ושוב קופא.

החלפתי מעבד ואז הצלחתי להתקין באופן חלק>החזרתי את המעבד הישן ואז המחשב התחיל לעשות ריסטרטים.הרצתי פריים 95 והמחשב לא קרס עד 7 בבוקר למחרת אבל אז הוא קרס >עשיתי ריסטרט הפעלתי שוב פריים ושוב הוא קרס.הבחנתי שזה קורה רק כשאר אני עושה בדיקת עינוי כאשר התוכנה מנצלת את מירב הזיכרון שהיא יכולה כלומר גם המעבד וגם הזיכרון על מקסימום מאמץ,אמרתי לו שיקח אותו לאייבורי לבדיקה ולפי טענתם הכל בסדר גם במאמץ.

חוץ מהסיפור הארוך הבחנתי שה cpu diode באברסט על מינוס 45 >האם זה יכול להזיק למעבד או לגרום לריסטרטים>הבנתי שזה טמפרטורה היישר מהליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהביוס מציג -45 מעלות מראה שהזיהוי לא נכון... אם הזיהוי של המעבד לא נכון סביר גם שהמתח המתקבל לא נכון...

תנסה לעדכן ביוס ולבדוק שוב...

את הביוס תעדכן עם מעבד אחר מחובר ! כי אם המחשב יתקע במהלך העדכון אתה בבעיה רצינית...

לפני שאתה עושה את זה תוסיף מתח למעבד דרך הביוס... לא בצורה מוגזמת אבל תרים קצת ותבדוק שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...