Need for Speed SHIFT - כל המידע כאן - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need for Speed SHIFT - כל המידע כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 2 חודשים מאוחר יותר...

הוא לא נראה כמו NFS כי עשו אותו כחיקוי לGRID

אני אישית מחכה שהוא יצא כדי אולי לתת צ'אנס אחרון לNFS אך ורק מתוך כבוד.

האמת נראה כאילו EA דנה את המשחק למות כי הם משחררים אותו אחרי DIRT 2 שלפי מה שנראה עכשיו הולך להיות להיט היסטרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טוב שלרובם אין ציפיות גבוהות מהמשחק הזה כי יש לי הרגשה שהוא הולך להיות בסוף לא רע :)

טריילר חדש-

Gameplay Montage

http://www.gametrailers.com/video/gameplay-montage-need-for/55405

השחקן ממש גרוע :P

אהבתי את הגרפיקה, אבל לדעתי המשחק הזה הוא לא NFS :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה מרשים מבחינת גראפיקה וכל זה (מה שתמיד נראה מרשים בכל טריילר בכל שנה...) אבל זה כבר לא ממש NFS.

ד"א, מה היה הקטע עם אנדרקובר שגם הוא היה לא משהו?

זה gameplay, המשחק באמת נראה ככה.

לדעתי הוא היה גרוע כי לא השקיעו בו מספיק זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה מודע לכך שהחל מניד פור ספיד 6,בערך,יוצא משחק בסדרה בדיוק פעם בשנה,באותו חודש כל פעם..?

ככה שהעניין פה הוא ממש לא חוסר בזמן..אם בתוך שנה הצליחו "להרים" משחקים כמו אנדרגראונד או מוסט וונטד,אז אין סיבה שהאחרים יהיו פחות טובים בגלל "חוסר זמן"..זה שהמשחקים האחרונים היו גרועים למדי זה בגלל שעברו הרבה שינויים ארגוניים בEA,וניד פור ספיד נזרק בין כל מיני מפתחות פנימיות וזה בהחלט לא עשה למותג טוב..אבל מעבר לזה,אני בטוח שEA הופתעו לדעת שזה כמעט ולא משנה האם המשחק הוא טוב או לא-כל עוד מודבק לו בשם הוא ימכור בצורה טובה בהחלט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי רואה את הסירטון בלי שיגידו לי שזה NFS הייתי אומר שזה הולך ליהיות אחד משחקי המירוצים המהפכניים !

כל הסירטון אני רק מתרכז בקטע שאם את מאץ המצלמה זזה אחורה לתת תחושה של האצה (לא מכיר את המושג הספציפי בפיזיקה),

זה ניראה מעולה !! השליטה באוטו והתחושה בתוך האוטו משהו שלא ראינו אף פעם !

אבל בו נחזור למציאות, זה NFS, וקשה לי מאוד להאמין שאני אתלהב כל כך אחרי שאני אשחק בו, בכל זאת אני אוריד את הדמו, ליבדוק...

אה, והשחקן באמת לא יודע לנהוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בקיצור מתי זה יהיה זמין לקניה בחול ?

בטח זה יהיה כמו "PRO SHIT"(למרות שהוא משחק שיותר מתאים לטיונרים ולמי שבא מהתחום הזה , פחות או יותר בשביל משחק :) ) וקצת "GRID"(עם הסטייל של המשחק ) וחיקוי ל-"GT" ( בגלל שGT זה משחק מושלם )

כל שנה הם מוציאים משחק אז בטח שכבר כל המשחקים גמורים , אין מה לחדש , הכל אותו דבר אותם מכוניות או אפילו גרועות יותר .

הם צריכים לקחת הפסקה גדולה של 3 שנים ולעשות משחק שיש בו הכל מהכל - להפציץ ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...