מה הכוונה Radius Server IP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הכוונה Radius Server IP

iem

Recommended Posts

ברשותי ראוטר של TP (מה לעשות שלא אני בחרתי אותו :lol:) חוץ מלשרוף אותו ולקנות חדש, איך אני פותר את הכאב ראש של Radius Server IP כאשר אני מגדיר לו WPA2 ?

Thanks ! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות שם אופציה של WPA2 - AES, זה הכי מאובטח.

שרת RADIUS זה בכלל שרת שאתה אימות מולו. ספקיות האינטרנט משתמשות בו, לדוגמא כשאתה חיוג עם ADSL או כבלים אתה מאמת את השם משתמש וסיסמא שלך מול שרת RADIUS. כיום הוא נחשב לבלתי-פריץ, או לפחות, עוד לא הצליחו לפרוץ אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבחר בWPA2 Enterprise שזה משלב טריפל A חיצוני כגון RADIUS או TACACS בציוד של סיסקו(וגם לינקסיס לאחרונה), תחבר בPersonal Encryption.

צריך להיות שם אופציה של WPA2 - AES, זה הכי מאובטח.

שרת RADIUS זה בכלל שרת שאתה אימות מולו. ספקיות האינטרנט משתמשות בו, לדוגמא כשאתה חיוג עם ADSL או כבלים אתה מאמת את השם משתמש וסיסמא שלך מול שרת RADIUS. כיום הוא נחשב לבלתי-פריץ, או לפחות, עוד לא הצליחו לפרוץ אחד.

אתה לא אימות מול הRADIUS הוא את האימות בשבילך, וזה לא בעיה לפרוץ אחד, הוא לא נועד להיות בלתי ניתן לפריצה, כל עוד אין הצפנה מולו, או ההצפנות המצחיקות שISPים משתמשות בהם אין שום בעיה לעלות על המשתמש והססמא שלך. RADIUS זה חלק ממערך טריפל A, מרמים אחד כשאר לא רוצים לתת גישה לשרת שמחזיק את מסד הנתונים שעליו רשומים כל המשתמשים והוא בסופו של דבר נותן את האות הירוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...