קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE. - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE.

דנדן

Recommended Posts

אני שוקל גם כןלקנות את המסך הזה, אבל החשש שלי הוא כזה:

הכרטיס מסך שלי די חלש על מנת להריץ משחקים ב-1680*1050: 9600GT ואני לא מתכוון לשדרג אותו בעתיד הנראה לעין,

לכן כשמריצים על מסך כזה משחקים ברזולוציה שונה מהרזולוציה הטבעית שלו, למשל: 1440*900

עד כמה זה נראה נורא? האם יש הבדל מהותי?

אני חיברתי את המסך ללפטופ שלי, 8600GT וכמובן שזה כרטיס מסך לניידים, אז הוא חלש יותר.

אני עדיין מריץ משחקים על 1680*1050 (אבל לא יצא לי לבדוק את ההגדרות המקסימליות שהכרטיס יצליח לסחוב על המסך הזה)...

בנוגע לאם זה נורא להוריד ל1440*900 במשחקים, לא בדקתי את זה בכלל, אבל אין לי בעיה לבדוק בהמשך אם תרצה.

אנחנו מדברים פה על מחיר למזומן בלבד ?

עניתי לך בפרטי, בעקרון במזומן, אבל אני אבדוק עם יאיר אופציות נוספות.

(תשלום אחד באשראי בדרך כלל אין לו בעיה, יותר תשלומים מאחד, צריך לבדוק איתו)

מסך FHD לא יתן לך כלום בגודל הזה. שלא לדבר שאין מסכים איכותיים FHD במחירים נורמלים...

ודנדן, אני אם אצלנו בפורום מישהו ירצה לקנות אני אשלח אותו לפה אם זה בסדר...

אצלך בפורום? חשבתי שאתה אצלנו בפורום :lol:

לא יודע אני לא מבין כול כך במסכים מה שכן אני יבדוק את הנושא. (פשוט יאללה אם כבר קונים, קונים FHD)

אם אתה רוצה, מתכננים להוציא לפועל קנייה קבוצתית של מסכי 24" שאמורים להיות טובים מהדל והפיליפס ברמה הזאת, אבל הוא בינתיים יעלה 3400 שקל.

אלא אם כן, הבחור שמנסה יצליח להוריד את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המחיר הזה יותר מדי גדול ממה שאני מוכן להשקיע על מסך מחשב.

מה שכן אני מעוניין כרגע לקנות את המסך שבמכירה הקבוצתית רק שאלה אחת.

האם המסך הזה יהיה טוב לסרטים בFHD כאילו אני יאבד הרבה פיקסלים באופן מורגש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לתת לך תשובה מלאה לזה, כי ללפטופ שלי אין יציאת , ואין לי טלויזיית FHD פה באיזור בשביל שאני אבדוק את זה.

מה שאני כן יכול לומר לך, זה שאני נהנה מכל רגע בסרטי FHD.

רואים ממש מדהים.

(תנסה לפתוח דיון בנושא אולי תקבל תשובה... תנסה עם כותרת, "צפיית סרטי FHD על מסך 1680*1050 האם זה פוגע באיכות" או משהו בסגנון..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש נו...

על מסך בגודל כזה לא תבדיל בין 720P ל1080P.

בטח ובטח שלא תבדיל בירידת רזולוציה בסרט 1080P.

ודנדן, הזכרתי פה כבר שאני גולש בעיקר בפורום אחר. אם לא שמת לב אז הידע שלי במסכים לא כ"כ תואם את ה70 הודעות שיש לי חחח שגם הם אולי 30 פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, זה ברור אחי.

אני אומר לך שהורדתי סרט FHD, אחרי מלא זמן הוא ירד, ולא הבדלתי, רק אם אתה ממש מתקרב למסך...שזה אף אחד לא עושה.

קיצור זה חארטה, זה מיועד רק למסכים ממש גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, זה ברור אחי.

אני אומר לך שהורדתי סרט FHD, אחרי מלא זמן הוא ירד, ולא הבדלתי, רק אם אתה ממש מתקרב למסך...שזה אף אחד לא עושה.

קיצור זה חארטה, זה מיועד רק למסכים ממש גדולים.

צודק! מעל 40" מבחינים.

בכל מקרה, המחיר שנתנו לכם לא ממש זול בהתחשב שאתם קונים 10 מסכים.

כשאני קונה למשרד שלי משהו בכמות כזו ומחירים כאלו אני משיג הרבה יותר זול.

תפנה לחנויות אחריות.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

chenrp, תגיד מאיפה נפלת לפורום? :)

לא היית פה בחודש וחצי האחרונים שדיברו על המסך הזה?

כרגע יש 2 חנויות בלבד שמוכרות אותו, פנדה וNEXTOP

NEXTOP - ניסה למכור את המסך ב1800 שקל, אבל אם אדם שהזמין לא קיבל מענה, ואחרי שפנדה מכרה עשרות מסכים הם החליטו לנסות למכור ב1550, אבל ביבוא מקבילי, ללא אחריות של בארץ, (כלומר הוא נותן את האחריות בעצמו)

פנדה - אשר מקבלת את המסכים מCMS מכרה את המסך בהתחלה ב1590 ולאט לאט המחיר עלה וכרגע הוא עובד על 1750 שקלים.

למקרה שאתה לא מכיר מדובר על פאנל E-.

ומבחינת פנדה, שהם כרגע אפשר לומר היחידים שמוכרים את המסך הזה, הוא בא לטובתנו כשהוא מוריד בשבילנו את המחיר ככה...

וכשאתה קונה משהו למשרד שלך, בכמות כזאת אתה משיג יותר זול, אבל זה תלוי אך ורק ברווח של החנות... (ועובדה שבעבר הוצאנו מחירים הרבה יותר יפים, כנראה על מוצרים עם הרבה יותר רווח...)

עודכן המידע בנוגע לצורת התשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא הייתי מעורב בעניינים אחרים מכיוון שהייתי עסוק במבחני סוף סמסטר. ;D

בכל מקרה, בגלל שיש מחסור במקורות רכישה של מסך זה, הם מנצלים את העניין.

לדעתי הם יכולים להוריד הרבה יותר.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ב-100%, עצם העובדה שהמסך נמכר בתחילה ב-1590 ועם עליית הביקוש ועצם העובדה שפנדה הם "מונופול" במכירת המסך הם העלו מחיר ל-1750, גם כעת שיש קניה קבוצתית הם מורדים ל-1650 שעדיין גבוה מההצעה הראשונית שלהם, כלומר גם ב-1590 היה להם רווח טוב ועכשיו ב-10 יח' כפול 1650 הרווח שלהם מצויין...

אני אישית מאוד מעוניין במסך, אבל מחיר עדיין גבוה לטעמי ותנאי תשלום לא נוחים כל כך...אני יחכה שהמונופול "ישבר" :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר שאני יודע כמה המסך עלה להם, אחרי כל התהליך (כלומר עד שהגיע לחנות) ועוד לפי הדולר הנמוך שהיה בעבר, אני יכול לומר לך בלב שלם, שלא יהיה מחיר נמוך מזה, אלא אם כן החנות לא תרצה להרוויח בכלל...

אל תשכח בתקופת ה1590 הדולר היה נמוך מהיום, וככל שהדולר עולה, אז המחירים של המסך מתעדכנים, כי אחרי הכל הוא ביצע את כל ההזמנות בתקופת העליה...

אז הרווח שלו על ה1650 עכשיו יהיה נמוך או זהה ל1590, וכפי שציינתי שהמחיר של ה1590 היה נמוך מראש, כי המסך הוזמן בעיקר בשבילנו...

(אתה מוזמן לראות את ההתכתבויות שלי במייל איתו, וגם זה שהצעתי לו להזמין את המסך)

וכמובן, שלי אין בעיה שתחכו, אבל אני לא אארגן עוד קניות למסך הזה אחר כך... (וכפי ששמתם לב הכמות כבר ירדה בחצי)

OMRY, אני אבדוק בשבילך :)

ואם אתם רוצים עוד דוגמא שחשבתי עליה עכשיו.

NEXTOP שבהתחלה רצתה לעשות מחיר עלינו עם 1800, ומאחר שלא קנו ממנה ירדה ל1550, תחשבו שזה מחיר שהיא רוצה למכור בלי יבואן באמצע, כלומר בלי מישהו שגובה ממנה עוד כסף, אז תבינו לבד כמה עולה לפנדה, שעובדת עם יבואן רישמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את המסך הזה היום, ממש מסך מדהים ממליץ לכולם במחיר הנ"ל.

סתם שאלה קטנה שלא ראיתי בשום מקום איזכור, האם המסך תומך ב FULL HD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו,

למדתי המון בכל הנושא בעסקים,

זה לא משנה בכמה הם קנו את המסך, זה משנה אם הם רוצים להפתר ממנו או לא.

תנו להם הצעה(רצינית ולא באוויר) עם מקדמה והם יתנו לכם את המסך בפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...