קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE. - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לחברי HWZONE - דל 2209WA!!! - נגמרה, אך המחיר נשאר לחברי HWZONE.

דנדן

Recommended Posts

יש גם משחקים ושם בהחלט רואים הבדל בין 1680 ל 1920... במיוחד בבמסכים מגודל כזה רואים ממש חד

אבל שכל אחד יקנה מסך לצרכים שלו ומה שטוב לו, אני מסכים שלטקסט זה פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו מוכן להגיד לי במה המסך הזה יותר טוב מסמסונגים \ LGים שמציעים בבאג ובאופיס דיפו ב1000 שקל?

קשה לך לעשות חיפוש או לקרוא את הדיון?

אחרי שתעשה את זה, אני מבטיח לך שלא יהיו לך עוד שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה בפנד'ס ובאביב-שיגור עובדים מהר...

אתמול הזמנתי ותוך 24 שעות המסך כבר אצלי ;D

המסך הקודם שלי הוא CRT של , 17" ,טריניטרון , בן 9 שנים (עבר אצלי כבר 3 מחשבים ועדיין עובד..).

המסך הזה ענק לעומתו ובינתיים (10 דקות עבודה, עד כה..) אני מאוד מרוצה מהקנייה.

ממליץ מכל הלב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להגיד לי במה המסך הזה יותר טוב מסמסונגים \ LGים שמציעים בבאג ובאופיס דיפו ב1000 שקל?

הזמנתי את המסך מפנדה (הגיע בבוקר למחרת!) החליף מסך 19 אינץ' מעולה של סמסונג (שפורפרת). היה חשוב לי פאנל איכותי משום שאני מרבה בקריאת טקסט ועוסק מדי פעם בצילום חובבני ועורך תמונות על המחשב.

במשך זמן רב חיפשתי מסך 20-22 אינץ' תקציבי טוב, אבל כל הסמסונגים וה- פשוט לא התקרבו לדרישות שלי. הצבעים פשוט מזויפים, הם נראים טובים, אבל ממש לא נאמנים למקור, במיוחד ב- שנוקטים במדיניות של פיצוי יתר עם צבעים עשירים מדי.

הדל לא מציע יותר מדי רעש וצלצולים, עיצובו פשוט והוא לא כולל רמקולים, מיקרופון או , יש לו רק שתי כניסות (VGA ו-DVI). אבל המעמד שלו מעולה עם כוונון לכל הכיוונים ואיכות הפאנל מעולה, מיד מהקופסא ועוד יותר לאחר כיול זריז (תהליך של רבע שעה - אצלי לפחות דרש הורדה קלה של ערך הניגודיות והחידוד). בחנתי אותו בקצרה עם טקסט (נעים ולא מעייף, גם בגודל פונט ברירת מחדל) ועם (צבעים מדהימים, ניגודיות מרשימה גם בלי dynamic contrast, מציג באופן נאה גם סרטי 720P. סרטי 1080P נראים מדהים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני היום אספתי את המסך והוא פשוט תענוג לעיניים.

הקודם שלי היה 795FTPlus (למי שזוכר אותו :) ).

עד כה מבדיקה מהירה לא מצאתי פיקסלים פגומים אך אני אעשה בדיקה מעמיקה בסופ"ש.

בתור "Out Of The Box" - הוא סבבה ביותר ומציג תמונה נאה.

אם כי בהצגת שחור מוחלט בחדר חשוך אפשר לשים לב למן "זליגה" בפינות, אני לא יודע אם זה "סביר" ואמור להיות ככה או שיש בעיה כלשהי.

על הקרטון רשום שהמסך הוא 11 מתוך 50 בהזמנה שבוצעה.

תאריך מוטבע על הקרטון : 14.11.2008

ככה העמדה נראת עכשיו.... :jump:

dell2209wa.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צופה ירידת מחיר למסך הנ"ל, עכשיו שגם חנויות אחרות מלבד פנדה ו NEXTOP מוכרים אותו:

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=5055

CHEVY - איך אתה מתרשם מנושא אחידות הפנל? (התמונה נותנת רושם שחלקו הימני של המסך כהה יותר? - או שזו אשליה של התמונה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אשלייה...

אני יכול לומר לך מראש שהמחיר לא יירד בצורה משמעותית...

ערך הדולר גבוה, ומחיר המסך אחרי כל ההוצאות של החנויות נותן להן אחוזי רווח קטנים מאוד.

אז אם הם ירצו למכור בהפסד אז המחיר יירד.

אם הדולר יירד, או המחיר של המסך בחו"ל יירד, אז המחיר יירד, אבל זה לא יקרה בזמן הקרוב.

ולקחת את NEXTOP בתור חנות להשוואה, זה לא מתאים בנושא הזה :)

איכות לא משהו אבל הנה: (הבדלי הבהירות נובעים מניסיון כיול של הבהירות במצלמה)

picture016s.th.jpg

picture018o.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אספתי את שלי היום (סיבוב מהיר, החזרת ה-2243ewx בנועה ואז איסוף של ה-2209WA בפנדה). זה היה נחמד לראות שיאיר מגיב לדוא"ל בחצות (אתמול בלילה)...

בינתיים אני מאוד מרוצה - כמובן שאין לי למה להשוות, עד עכשיו עבדתי מול מסך הלפטופ שלי. דנדן, שוב תודה!

לגבי הצילומים: אני לא מבין גדול בצילום, אבל למיטב הבנתי תנאי התאורה בחדר והמצלמה עצמה משפיעים על מה שאתה רואה הרבה יותר מהמסך עצמו, כך שאני לא חושב שאפשר להתרשם מהצילומים יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי את שלי ;D

איזה אלגנטיות לעומת ה-crt שלי (21" ).

עדיין לא בדקתי פיקסלים שרופים, אבל שניתי קצת את ההגדרות (brightness היה מאד גבוה- הורדתי אותו ל-10 וגם את ה-contrast הורדתי קצת...),

מחר אני אשחק איתו עוד קצת(ראיתי בהארדפורום ,יש שם אשכול על ה-dell עם המלצות קונפיגרציה http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1387587).

מיכוון שזה ה-lcd הראשון שלי ,אני אצטרך להתרגל אליו , אבל היתה נחיתה רכה יחסית .

לילה טוב לכולם :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מתלבט בין המסך המדובר לבין 2408.

יש לי GTX295 וחשוב לי לנצל אותו כמו שצריך ואני מעוניין בFHD אמיתי,

אלא שאני מתלבט מפני שהמחיר של ה24'' של נראה לי מופקע....

אשמח לשמוע חוות דעת. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...