אני צריך המלצה לקניית מצלמת SLR - עמוד 3 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך המלצה לקניית מצלמת SLR

Melkor

Recommended Posts

בורן למה העדשות של אולימפוס טובות יותר?

כי האיכות האופטית שלהן טובה יותר.

הטווח קטן יותר אם אני לא טועה.

14 עד 150 מ"מ באולימפוס מקביל ל-28 עד 300 מ"מ בפילם (קרופ פקטור X2)‏. 18 עד 200 מ"מ בסוני מקביל ל-27 עד 300 מ"מ בפילם (קרופ X1.5). לכל צורך ועניין מדובר בטווח זהה.

אם אתה הולך על הטמרון אז זה סיפור אחר, וצד הטלה של הסוני עולה לאורך מוקד שמקביל ל-450 מ"מ על פילם.

ואם אני לא אצליח להכניס במחיר זה את הטמרון 70-300 אז זה לא מחיר טוב לקיט? בישראל המצלמה לבד מתחילה מ3300

המחיר טוב, אבל אני לא מתלהב מעדשת הטלה של . באופן אישי לא הייתי קונה אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי, כמו שאמרתי היום/מחר אני אקפוץ לחנות טובה פה ואנסה להוציא קיט במחיר סביר... אם לא ילך אז חבל :)

בכל מקרה איפה בארץ הייתם ממליצים לקנות מצלמה?

עדכון נוסף :)

הציאו לי את הקיט של שתי העדשות ב-700 דולר... מחר אני קופץ לעוד חנות ואם לא יהיה שם משו מיוחד אז חוזר לחונות של היום וקונה... אלא אם מישהו מצביע לי על חנות טובה בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאש חיצוני מומלץ מאוד לקנות. ה-F42AM הוא אופציה טובה, ה-F58AM עוד יותר (אם כי קצת אוברקיל למתחיל). לא הייתי הולך על פלאש אחר של , אבל לסיגמה ולמץ יש עוד כמה דגמים ששווה לבדוק.

שאלת על אופציה של שדרוג מה-55-200 לטמרון 70-300?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עדשות טובות מתאימות עוד לסוני?

יש עשרות עדשות טובות לסוני, כך שאי אפשר ממש לענות על השאלה הזו. מעבר לכך, אני לא חושב שיש טעם שתוסיף עדשה שלישית בשלב הזה, רק שתחליף את ה-55-200 בעדשה שימושית יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי על שדרוג והם לא מסכימים :(

כמה עולה הפלאש 42 בארץ? כי פה יש לי שתי הצעות מחיר ממקומות שונים. באחד הם רוצים 700 דולר על קיט שתי עדשות ובמקום השני הם רוצים 940 דולר על קיט שתי עדשות ופלאש (42).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז תוספת של 140 דולר זה לא כזה נורא נכון?

940-700=240

אין אופציה להחליף את העדשה... ואני עוד צריך תיק וכרטיס ומגן למסך (או שאולי לא צריך) ופילטרים כלשהם???

תיק כדאי שתבחר בחנות, לאחר שהציוד יהיה בידיים שלך. מגן מסך די מיותר לדעתי. פילטרים לא קריטיים (אם אתה שומר על הציוד), אבל אם אתה קונה תקפיד לקנות פילטרים מצופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי ל240 :kopfpatsch: איש הייטק חחח... אז מה? העסקה לדעתכם כדאית?

תיק כמובן שאני אבחר אחרי שאני קונה את המצלמה :)

אז אתה אומר שלא כדאי פילטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...