עושה רושם ש014 התחילו לחסום - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עושה רושם ש014 התחילו לחסום

psychuil

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אצלי אני גם עם 014 בזק בן לאומי

עם של 1.5 מגה

זואת התוצאה ...

Welcome to the µTorrent Port Checker.

A test will be performed on your computer to check if the specified port is opened.

Missing port

בב"ל פה, חיבור 2.5 מגה, מופיע אותו דבר.

אצל חבר שלי בחיבור של 013 ברק/נטויז'ן מופיע אותו דבר גם כן.

לדעתי הבעיה באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לבדוק את הפורט רק כשנעשה בו שימוש... אם זה utorrent אז תתחיל להוריד\להעלאת בלי הגבלה וגם תן קצת זמן להתחבר למקורות... רק אז תעשה את הבדיקה. בנוסף, גם לי יש את הבעיה שהפורטים נסגרים אחרי המון זמן שהראוטר עבד ללא הפסקה... אני פשוט מוציא אותו מהחשבל ל10 שניות וזה פותר את הבעיה.

תעשה את מה שאמרתי ובנוסף תבדוק את הFIREWALL\ANTIVIRUS ותעדכן.... מעניין אותי לדעת אם הם באמת חוסמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

014 הצטרפו למועדון חוסמות הפורטים. לאחר שעברתי אליהם לאחר שברק התחילו לעשות זאת עקב איחודם עם נטוויז'ן, אאלץ ככל הנראה לחפש אלטרנטיבה חדשה. בבדיקה שערכתי עכשיו ב-uTorrent(test if port is fotwarded properly)z עם המשתמש שלי, ועם משתמש מספקית אחרת, הפורטים פתוחים עם המשתמש האחר, וסגורים עם שלי. מברק הצלחתי לצאת מבלי לשלם קנס, כנראה שאצטרך לחזור על כך עם בב"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש כבר איזה שנתיים עם הפורט 41991... גם עם בינלאומי וגם 012 שעזבתי

Welcome to the µTorrent Port Checker.

A test will be performed on your computer to check if the specified port is opened.

Checking port 41991 on 84.110.222.215...

OK! Port 41991 is open and accepting connections.

You will be able to receive incoming BitTorrent connections.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר כ-40 דקות עם התמיכה הטכנית של בב"ל, בה הצגתי להם את ההשוואה בין שני יוזרים מספקיות שונות ואף שלחתי להם צילומי מסך, נציגת התמיכה (שלזכותה יאמר שהייתה ממש נחמדה וניסתה לעזור) אמרה שנציג בכיר התחבר עם היוזר שלי והכל תקין. אצלי כמובן זה לא תקין.

אני אפנה אליהם עכשיו בכתב, נראה מה הם יגידו לי.

כאן אולי גם המקום לשאול, למה יש נסיון עם אקספון ואורנג'? מה המצב שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא לא נמאס לכם? אתם באמת חושבים שתוכלו להוריד מאות ג'יגה-בייטים בחודש, ושהספקיות יספגו את זה?

ברור שבזק בינלאומי מעצבים את התעבורה ("חוסמים"), כמו גם כל ספק אחר בארץ וכנראה שגם בעולם.

זה שתעברו לאורנג' או לאקספון או לכל ספק שקר כלשהו אחר, לא יגדיל באורח פלא את רוחב הפס של מד נאוטילוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...